کد خبر: ۱۷۹۱۸
۰۸ فروردين ۱۳۸۹ - ۰۹:۵۹
0
فروش 12 فیلم بالای یک میلیارد تومان و فروش رکورد شکن «اخراجی ها2» سینمای ایران را در زمینه فروش و اکران فیلم های سینمایی وارد مسیر تازه ای کرد، هرچند که همچنان تعداد زیادی فیلم در انتظار اکران هستند و در میان فیلم هایی که امسال اکران شدند می توان نمونه هایی را یافت که فروش آن ها حتی به پنج میلیون تومان نرسیده است.

ایلنا :خانه سینما تعداد فیلمهای اکران شده و آمار فروش فیلمهای سینمای اکران شده در سال 88 را اعلام کرد

به گزارش خبرنگار ایلنا یکی از اتفاقات ویژه سینما در سال 1388 تعداد فیلم های سینمایی بود که در این سال روی پرده رفت.

در این میان فروش 12 فیلم بالای یک میلیارد تومان و فروش رکورد شکن «اخراجی ها2» سینمای ایران را در زمینه فروش و اکران فیلم های سینمایی وارد مسیر تازه ای کرد، هرچند که همچنان تعداد زیادی فیلم در انتظار اکران هستند و در میان فیلم هایی که امسال اکران شدند می توان نمونه هایی را یافت که فروش آن ها حتی به پنج میلیون تومان نرسیده است. در سال 1388، 58 فیلم سینمایی اکران شد.

تعداد سالن های سینما و شرایط اکران فیلم های سینمایی همواره رابطه نزدیک و تنگاتنگی با هم داشتند، به گونه ای که بسیاری از کارشناسان فروش نسبتاً بالای فیلم های سینمایی را در سال 1388 به سه عامل راه اندازی پردیس های سینمایی و فعالیت این سالن های سینما در مناطق مختلف شهر تهران دیگری موفقیت شورای صنفی نمایش و دست آخر حمایت های سینما شهر در تامین کپی فیلم همزمان برای شهرستان ها مربوط می دانند.

در حال حاضر براساس آماری که از سوی موسسه سینماشهر اعلام شده است، 212 سالن سینمای فعال در ایران وجود دارد که مجموع این سالن ها 131044 صندلی دارند. نکته قابل توجه اینکه، تعداد سالن های موجود غیرفعال بیشتر از سالن های فعال است. 215 سالن غیرفعال سراسر ایران 106985 صندلی دارد و 6 سینمای نیمه فعال هم در ایران موجود است که 3200 صندلی دارد.

ابتدای سال 1388 سینماهای سراسر کشور شلوغ ترین مقطع فعالیت را پشت سر گذاشتند. اکران «اخراجی ها2» در حالی که تبلیغات گسترده ای در مورد آن صورت گرفته بود در نوروزآغاز شد. «اخراجی ها2» پس از 79 روز اکران در 29 سینما به فروش 3 میلیارد و 800 میلیونی در تهران و 4 میلیارد و 700 میلیونی در شهرستان دست پیدا کرد که مجموع فروش آن به 8 میلیارد و 500 میلیون تومان رسید.

این فیلم با موضوع دفاع مقدس روایتی است کمدی از اسیر شدن تعدادی رزمنده جنگ تحمیلی ایران و عراق و قسمت دوم فیلم سینمایی «اخراجی​ها» محسوب می​شود.
«دوخواهر» به کارگردانی محمد بانکی پس از 90 روز نمایش در 22 سینما، 1 میلیارد و 350 میلیون تومان در تهران و 1 میلیارد و 275 میلیون تومان در شهرستان ها و در مجموع 2 میلیارد و 625 میلیون تومان فروخت.

بانکی در این فیلم از محمدرضا گلزار در دو نقش استفاده کرده است. این فیلم ماجرای مردی است که با دو خواهر ارتباط برقرار می​کند و دست آخر دست او برای این خواهرها رو می​شود.

«زندگی شیرین» به کارگردانی قدرت الله صلح میرزایی به مدت 62 روز در 24 سینما اکران شد و در نهایت 880 میلیون تومان در تهران و 1 میلیارد و 275 میلیون تومان در شهرستان ها و در مجموع 2 میلیارد و 625 میلیون تومان فروخت. صلح​میرزایی در این فیلم به سبک کارهای چند سال اخیر خود با جواد رضویان کار کرده و داستان مرد خواننده​ای را روایت می​کند که ورود برادر دوقلوی او به ایران دردسرهایی را برایش به وجود می​آورد.

«درباره الی» به کارگردانی اصغر فرهادی یکی از فیلم های نوروزی سال 1388 بود که اتفاقاتی غیرمنتظره در جریان اکران فیلم زمان نمایش آن را به اواخر خرداد 1388 موکول کرد. برخی همین مساله را یکی از دلایل جدی بالا نرفتن مجموع فروش فیلم از 2 میلیارد تومان عنوان می کنند.
«درباره الی» بعد از 99 روز نمایش در 25 سالن 1 میلیارد و 200 میلیون تومان در تهران و 800 میلیون تومان در شهرستان ها و در نهایت 2 میلیارد تومان فروخت. فیلم تحسین شده اصغر فرهادی ماجرای سفر پرحاشیه و اتفاق چند دوست به صورت دسته جمعی به شمال کشور است؛ سفری که اتفاقات غیرمنتظره​ای را پیش روی مسافران قرار می​دهد.


«پسرتهرونی» ساخته کاظم راست گفتار پس از 78 روز اکران در 25 سالن به فروش 950 میلیون تومان در تهران و 900 میلیون تومان در شهرستان ها و در مجموع 1 میلیارد و 850 میلیون تومان دست پیدا کرد.

آنچه به عنوان خلاصه قصه فیلم منتشر شده عبارتست از: سروش تهرانی به تازگی از آمریکا برگشته و پدرش اصرار به ازدواج او دارد. اما سروش که در گذشته پنج بار شکست عشقی خورده حاضر به ازدواج نیست.

«خروس جنگی» به کارگردانی مسعود اطیابی یکی دیگر از فیلم های میلیاردی سال 1388 است. این فیلم بعد از 95 روز نمایش در 21 سالن در تهران 920 میلیون تومان و در شهرستان 850 میلیون تومان و در مجموع 1 میلیارد و 780 میلیون تومان فروخت.

مسعود اطیابی این فیلم را با بازی مریلا زارعی و رضا عطاران درباره زن و شوهری است که تصمیم می گیرند مدتی جایشان را با هم عوض کنند، قرار گرفتن در جایگاه یکدیگر برای هر کدام ماجرایی را بوجود می​آورد.


«نیش زنبور» به کارگردانی حمیدرضا صلاحمند در مدت 72 روز اکران در 25 سینما، 950 میلیون تومان در تهران، 800 میلیون تومان در شهرستان و در مجموع 1 میلیارد و 750 میلیون تومان فروخت.

این فیلم درباره دو دوست از دو طبقه اقتصادی و اجتماعی متفاوت است که روزگار خوبی را با یکدیگر گذرانده اند اما جریانی تازه ارتباط قدیمی آن​ها را وارد فضای تازه ای می​کند.

نخستین رقم فروش میلیاردی در سینمای ایران به نام فیلمی از تهمینه میلانی ثبت شده است. «آتش بس» اولین فیلمی بود که در تاریخ سینمای ایران فروش آن از مرز یک میلیارد تومان گذشت. این کارگردان امسال «سوپراستار» را در نوروز روی پرده داشت. فیلمی که بعد از 79 روز اکران در 25 سینما در تهران 900 میلیون تومان و 700 میلیون در شهرستان ها . 1 میلیارد و 600 میلیون تومان در مجموع فروخت.

این فیلم با بازی شهاب حسینی در نقش سوپراستار فیلم داستان یک بازیگر ستاره سینماست که ورود دختری نوجوان به زندگی او، مسیر زندگی​اش را تغییر می​دهد.

«بی پولی» دومین فیلم سینمایی حمید نعمت الله، پس از 79 روز اکران در 25 سینما در تهران 800 میلیون تومان، در شهرستان ها 750 میلیون تومان و در مجموع 1 میلیارد و 550 میلیون تومان فروخت. این فیلم کمدی با بازی لیلا حاتمی و بهرام رادان در نقش​های اصلی ماجرای زن و شوهری است که در ابتدای زندگی تا مرز فقر پیش می​روند.

«کتاب قانون» که به عنوان اولین فیلم رفع توقیف شده در مدیریت جدید سینمایی روی پرده رفت و در تهران 950 میلیون تومان و در شهرستان ها 450 میلیون تومان و در مجموع 1 میلیارد و 500 میلیون تومان فروش داشت. این ساخته مازیار میری نگاهی انتقادی به دیدگاه برخی افراد در ایران به دین و دینداری دارد. فیلم ماجرای مسلمان شدن زنی مسیحی و حضور او در ایران به عنوان همسر مردی ایرانی است.
«محاکمه در خیابان» که به عنوان تازه ترین فیلم مسعود کیمیایی در 22 سالن به مدت 72 روز اکران شد و در تهران 600 میلیون تومان و در شهرستان ها 400 میلیون تومان و در مجموع 1 میلیارد تومان فروخت. این فروش بالاترین میزان فروش بر ای فیلم های مسعود کیمیایی در سال های اخیر محسوب می شود. این فیلم کیمیایی هم در مدح و ثنای رفاقت است؛ فیلمی با حضور پولاد کیمیایی در نقش اصلی که ماجرای مطلع شدن دامادی را از خیانت همسرش ساعاتی قبل از برگزاری مراسم عروسی روایت می​کند.

«حلقه های ازدواج» به کارگردانی شاهین باباپور بعد از 47 روز نمایش در 19 سالن در تهران 550 میلیون تومان و در شهرستان ها 240 میلیون تومان و در مجموع 1 میلیارد تومان فروخت. آنچه در قالب خلاصه داستان این فیلم مطرح شده به این شرح است: «فیلم داستان جوانی به نام حمید است که در یک شرکت بزرگ کار می‌کند. در شرکت اتفاق‌هایی می‌افتد که موقعیت شغلی و زندگی خانوادگی او را به خطر می‌اندازد.»

پرونده فیلم های میلیاردی سال 1388 با 12 فیلمی که از آنان نام برده شد، به پایان رسید و باقی فیلم های اکران شده از «کیش و مات» ساخته جمشید حیدری و با فضای کمدی پس از 46 روز اکران در 21 سینما در تهران 530 میلیون تومان و در شهرستان ها 450 میلیون تومان و در مجموع 980 میلیون تومان فروخت. این فیلم داستان جوانی به نام بهروز است که دست به هر کاری می زند شکست می خورد و دست به خودکشی می زند اما نجات پیدا می​کند و این شروعی تازه برای او است.


«آقای هفت رنگ» ساخته شهرام شاه حسینی برخلاف انتظارات سازندگان به فروش میلیاردی دست پیدا نکرد و بعد از 49 روز نمایش در 23 سالن در تهران 390 میلیون تومان و در شهرستان ها 375 میلیون تومان و در مجموع 765 میلیون تومان فروخت. داستان فیلم به این شرح است: «مردی که به قصد دزدی وارد خانه ای می شود ، بطور اتفاقی به دومین ازدواج پنهان یکی از مسئولین شورای محل پی می​برد.»

«دختر میلیونر» ساخته اکبر خامین به مدت 54 روز در 14 سینما در تهران اکران شد و فروش تهران آن به 385 میلیون تومان و فروش شهرستان ها به 250 میلیون تومان و در مجموع 635 میلیون تومان فروخت.

«دلخون» به کارگردانی محمدرضا رحمانی 46 روز در 16 سالن اکران و در تهران 300 میلیون تومان و در شهرستان ها 290 میلیون تومان و در مجموع 590 میلیون تومان فروخت.
در خلاصه داستان «دلخون» آمده است: «عماد که همسرش را به قتل رسانده منتظر اجرای حکم اعدام است، اما با ورود وکیل تسخیری و پیشنهاد غافلگیرکننده او مسیر داستان تغییر پیدا می​کند.»
«هر شب تنهایی» ساخته رسول صدرعاملی هم با همین میزان فروش کل از پرده سینماهای تهران و شهرستان پایین آمد. این فیلم که به مدت 48 روز در 10 سینما روی پرده بود در تهران 400 و در شهرستان ها 190 میلیون تومان فروش داشت. این فیلم صدرعاملی یکی از سه فیلم این کارگردان درباره زائران امام رضا(ع) است. فیلم با بازی لیلا حاتمی و حامد بهداد ماجرای سفر زن و شوهری به مشهد است.

«پستچی سه بار در نمی زند» به کارگردانی حسن فتحی پس از 45 روز نمایش در 20 سالن در تهران 800 میلیون و در شهرستان ها 180 میلیون و در مجموع 580 میلیون تومان فروخت. این فیلم در فضای وحشت سه دوره از تاریخی را به تصویر می​کشد و روابط افراد را در این دوره​ها مورد توجه قرار می​دهد.

«چشمک» به کارگردانی جهانگیر جهانگیری طی 39 روز اکران در 21 سینما در تهران 300 میلیون تومان و در شهرستان ها 250 میلیون تومان و در مجموع 550 میلیون تومان فروخت. این فیلم ماجرای هستی با بازی افسانه بایگان به عنوان زنی مرفه است که با توجه به مشکلات خانوادگی از همسرش جدا شده و این جدایی او را در مسیر دشواری قرار می​دهد.


«وقتی همه خوابیم» به کارگردانی بهرام بیضایی در نوروز 1388 اکران شد و پس از 80 روز اکران در 18 سینما در تهران 330 میلیون و در شهرستان 170 میلیون و در مجموع 500 میلیون تومان فروخت. این فیلم بعد از فیلمنامه​های متعدد بهرام بیضایی در فضای فیلم در فیلم نخستین کار او در این فضا است که برخی مسائل پشت پرده سینما را به بهانه زندگی یکی از بازیگران اصلی فیلم روایت می​کند.


«بیست» سومین فیلم سینمایی عبدالرضا کاهانی که آن هم جزو فیلم های اکران نوروزی بود، به عنوان اولین فیلم این کارگردان که سپیدی پرده اکران عمومی را به خود دید، در 61 روز اکران در 17 سینما در تهران 260 میلیون تومان و در شهرستان ها 150 میلیون تومان و درمجموع 410 میلیون تومان فروخت. این فیلم پربازیگر داستان کارکنان رستورانی است که برای نجاب رستوران از تعطیلی باید در مدت 20 روز همه تلاش خود را انجام دهند.


«امشب شب مهتابه» به کارگردانی محمدهادی کریمی، پس از 95 روز اکران در 21 سینما، در تهران 250 میلیون تومان و در شهرستان ها 170 میلیون تومان و د رمجموع 220 میلیون تومان فروخت. این فیلم با بازی مهناز افشار داستان زن و شوهری است که شوهر به دلیل ابتلا به سرطان در آستانه مرگ است و حالا پیش از مرگ بازگشت به سرزمین قدیمی بهانه​ای است برای مرور گذشته این فرد.

«پاتو زمین نذار» ساخته ایرج قادری طی 42 روز و در 14 سالن در تهران 135 میلیون و در شهرستان ها 150 میلیون تومان و در مجموع 285 میلیون تومان فروخت. این فیلم داستان مردی است که از قدرت و وضعیت مالی خوبی برخوردار است اما اتفاقی برای او رخ می​دهد که زندگی او دچار تغییر می​شود.

«حریم» به کارگردانی رضا خطیبی طی 38 روز در 14 سالن اکران شد. این فیلم که در ژانر وحشت معرفی شده و برای تماشاگران آن رده سنی تعیین شد، در تهران 170 میلیون تومان و در شهرستان ها 100 میلیون تومان و در مجموع 270 میلیون تومان فروخت. این فیلم با بازی حمید فرخ​نژاد داستان یک روستا است که در تصرف اشباح قرار دارد تا از میراث روستا حمایت کنند
«تردید» دومین فیلم واروژ کریم مسیحی که بعد از نزدیک به 20 سال از ساخت فیلم اول این کارگردان تولید شد در 55 روز نمایش در 13 سالن سینما در تهران 225 میلیون تومان و در شهرستان ها 40 میلیون تومان و در مجموع 265 میلیون تومان فروخت. واروژ کریم​مسیحی این فیلم را براساس اقتباسی از هملت ساخت. فیلم داستان پسری است که به راز مرگ پدر خود پی می​برد.


«خاک آشنا» به کارگردانی بهمن فرمان آرا که بالاخره بعد از حرف و حدیث های بسیار و حذفیات متعدد فیلم امکان نمایش عمومی به دست آورد در 46 روز نمایش در 8 سینما، 150 میلیون تومان در تهران و 30 میلیون تومان در شهرستان ها و 180 میلیون تومان در کل فروش داشت. فیلم فرمان​آرا حکایتی است از زندگی نویسنده​ای که مدت​ها است گوشه​نشینی اختیار کرده است.

«شبانه» ساخته مشترک کیوان علیمحمدی و امید بنکدار، که از سال 1384 انتظار نمایش عمومی را می کشید بالاخره به عنوان فیلمی که تصویر هدیه تهرانی را بعد از مدت ها روی پرده سینما منعکس می کند، توانست از فروش های بسیار اندک رهایی یابد. این فیلم پس از 26 روز اکران در 12 سالن در تهران 100 میلیون، در شهرستان ها 70 میلیون و در مجموع 170 میلیون تومان فروخت. «شبانه» روایتی است از حضور چند دوست در یک مهمانی و اتفاقاتی که در ذهن شخصیت​های داستان شکل می​گیرد.


«کلبه» به کارگردانی جواد افشار در تهران و شهرستان 60 میلیون تومان و در مجموع 120 میلیون تومان فروخت. این فیلم افشار سفر چهار دوست را به شمال کشور و اتفاقاتی که برای آنان در جریان این سفر رخ می​دهد را روایت می​کند.

«تردست» ساخته محمدعلی سجادی پس از 28 روز نمایش در 20 سالن سینما 65 میلیون تومان در تهران، 45 میلیون تومان در شهرستان ها و در نهایت 110 میلیون تومان فروخت؛ فیلمی که بعد از مدت ها توقیف بالاخره امکان نمایش عمومی را به دست آورد. بازگشت روح مادر پسری به زندگی او پسر را در برخورد با مسائل زندگی در شرایط تازه​ای قرار می​دهد.


«تاکسی نارنجی» به کارگردانی ابراهیم وحیدزاده بعد از 28 روز اکران در 19 سالن در تهران 75 میلیون تومان و در شهرستان ها 35 میلیون تومان و در مجموع 110 میلیون تومان فروخت. آزیتا حاجیان در این فیلم در نقش راننده تاکسی زنی ظاهر شده که در جزیره کیش کار رانندگی انجام می​دهد.

«هرچی تو بخوای» به کارگردانی محمد متوسلانی بعد از 49 روز اکران در 14 سالن سینما در تهران 70، در شهرستان ها 35 و در مجموع 105 میلیون تومان فروخت.


«خواب لیلا» هم مدت ها انتظار اکران را کشید تا اینکه فرصت نمایش در 15 سالن را به مدت 23 روز به دست آورد. این فیلم در تهران 70 میلیون و در شهرستان ها 30 میلیون و در مجموع 100 میلیون تومان فروخت. این فیلم در ژانر وحشت است و داستان مواجهه دختری با بازی لیلا زارع را با موجودی خیالی روایت می​کند.

«شکار روباه» ساخته مجید جوانمرد در 23 روز و در 10 سالن سینما در تهران 45 میلیون تومان و در شهرستان ها 50 میلیون تومان و در مجموع 95 میلیون تومان فروخت.

«صداها» ساخته فرزاد موتمن که درجریان اکران، سرو صدایی داشت طی 27 روز و با در اختیار داشتن 4 سالن در تهران 65 میلیون تومان و در شهریتان ها 25 میلیون تومان و در مجموع 90 میلیون تومان فروخت. «صداها» داستان قتلی است که در ساختمانی سه طبقه اتفاق می​افتد و هریک از ساکنین را به نوعی درگیر می​کند.

-18در 23 روز نمایش در 9 سالن سینما در تهران 40 میلیون و در شهرستان ها 50 میلیون و در مجموع 90 میلیون تومان فروخت.

«محافظ» ساخته محمدجواد کاسه ساز در گروه فرهنگی روی پرده رفت و در10 روز اکران در 11 سینما در تهران 25 میلیون تومان و در شهرستان 40 میلیون تومان و در مجموع 65 میلیون تومان فروخت.

«پنجمین سوار سرنوشت» به کارگردانی سعید مطلبی بعد از 30 سال توقیف در 3 سالن سینما روی پرده رفت .و در تهران 20 میلیون تومان و در شهرستان ها 40 میلیون تومان و در مجموع 60 میلیون تومان فروخت.

«تنها دوبار زندگی می کنیم» به کارگردانی بهنام بهزادی که بعد از دو سه سالی فرصت نمایش به دست آورد، بعد از 36 روز اکران در 6 سالن در تهران 45 میلیون تومان، در شهرستان ها 15 میلیون تومان و در مجموع 60 میلیون تومان فروخت. این فیلم ماجرای مردی است که در آستانه خودکشی می​خواهد تسویه​ حساب​هایی انجام دهد اما ورود دختری جوان به زندگی این مرد، مسیر او را تغییر می​دهد.

«ماجراهای اینترنتی» به کارگردانی حسین قناعت در تهران 30 میلیون، در شهرستان ها 20 میلیون و در مجموع 50 میلیون تومان فروخت. این فیلم با بازی بهاره رهنما داستان حضور معلمی جوان را در یکی از روستاهای شمال کشور و ارتباط او با دانش​​آموزانش را روایت می​کند.
«شوریده» ساخته محمدعلی سجادی پس از 20 روز نمایش در 9 سالن در تهران 25 میلیون تومان و در شهرستان 25 میلیون تومان و در مجموع 50 میلیون تومان فروخت.

مستند «تهران انار ندارد» به کارگردانی مسعود بخشی که فقط در تهران روی پرده رفت، 35 میلیون تومان فروخت و اتفاق تازه ای را در زمینه اکران فیلم های مستند رقم زد. این فیلم تهران را به لحاظ تاریخی در صد سال گذشته مورد توجه قرار می​دهد.

«حیران» به کارگردانی شالیزه عارف‌پور طی 18 روز اکران در دو سینما در تهران 25 میلیون تومان و در شهرستان 10 میلیون تومان و در مجموع 35 میلیون تومان فروخت.
«آخرین ملکه زمین» به کارگردانی محمدرضا عرب بعد از سه سال رنگ پرده به خود دید و در مدت 40 روز اکران در 5 سینما در تهران 20 میلیون تومان و در شهرستان ها 10 میلیون تومان و در مجموع 30 میلیون تومان فروخت.

«چهره به چهره» به کارگردانی علی ژکان هم در تهران 10 میلیون تومان و در شهرستان ها 20 میلیون تومان و در مجموع 30 میلیون تومان فروخت. این فیلم به مدت 36 روز در 12 سینما اکران شد. این فیلم حکایتی است از زندگی دوگانه یک مرد در دو موقعیت متفاوت.

«استشهادی برای خدا» ساخته علیرضا امینی در 35 روز نمایش و با دراختیارداشتن 6 سالن سینما در تهران 18 میلیون تومان و در شهرستان ها 12 میلیون تومان و در مجموع 30 میلیون تومان فروخت. سوزنبانی در آستانه مرگ به روستای قدیمی بازمی​گردد تا از همه حلالیت بگیرد اما یافتن همسر قدیمی​اش برای حلالیت گرفتن کار او را دشوار می​کند.

«ماه وش» به کارگردانی محمد درمنش طی 27 روز اکران در 15 سالن سینما در تهران 22 میلیون تومان و د ر شهرستان 8 میلیون تومان و در مجموع 30 میلیون تومان فروخت. بازگشت خواننده​ای قدیمی به ایران بعد از انقلاب اسلامی و نمایش تحولات کشور در این مدت قصه اصلی فیلم است.
«پنالتی» به کارگردانی انسیه شاه حسینی طی 25 روز اکران در 6 سالن در تهران و شهرستان 15 میلیون تومان و در مجموع 30 میلیون تومان فروخت. این فیلم داستان مردمان آبادان است که برای گرفتن خانه از شرکت نفت تیم فوتبالی تشکیل می​دهند.

فیلم سینمایی «کینه2» که در جریان اکران فیلم های خارجی فقط در تهران اکران شد، 27 میلیون تومان فروخت.

«شاعر زباله ها» به کارگردانی محمد احمدی که اکران آن تا روزهای پایانی سال 88 ادامه داشت در تهران 20 میلیون و در شهرستان 5 میلیون تومان و در مجموع 25 میلیون تومان فروخت.
«در میان ابرها» به کارگردانی روح الله حجازی در تهران 13 میلیون تومان و در شهرستان ها 7 میلیون تومان و در مجموع 20 مییلیون تومان فروخت.

«به کبودی یاس» به کارگردانی جواد اردکانی پس از 14 روز نمایش در 5 سالن در تهران 8 میلیون و در شهرستان ها 7 میلیون تومان و در مجموع 15 میلیون تومان فروخت.
«شب حورا» به کارگردانی شهاب ملت‌خواه در تهران 8 میلیون، در شهرستان ها 7 میلیون و در مجموع 15 میلیون تومان فروخت.

«خانه روشن» به کارگردانی وحید موسائیان فقط در تهران اکران شد و 12 میلیون تومان فروخت. «آن سوی رودخانه» ساخته عباس احمدی مطلق در تهران اکران شد و سه و نیم میلیون تومان فروخت.

«دره اله» در شهرتهران دو و نیم میلیون تومان، «سینه سرخ» به کارگردانی پرویز شیخ طادی در تهران یک و نیم میلیون تومان و «گوآنتانامو» در شهرتهران 4/0 میلیون تومان فروخت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: