کد خبر: ۱۷۸۸۷
۰۷ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۵:۳۹
0
در تازه‌ترين تغييرات آب و هوايي در استان خوزستان گرد و خاك شديد فضاي استان را فرا گرفته است.
به گزارش فارس از شمال خوزستان، گرد و غبار شديد دقايقي پيش استان خوزستان را فرا گرفت و همين امر باعث كاهش ديد در برخي از شهرهاي خوزستان تا كمتر از 500 متر شده است.

بر اساس اين گزارش كاهش ديد در برخي از شهرهاي شمالي استان خوزستان تا مرز 450 متر رسيده است و اين امر باعث شده تا مشكلاتي براي مهمانان نوروزي به وجود آيد.
گرد و خاك در هواي استان خوزستان به قدري است كه رانندگي براي مهمانان نوروزي به سختي انجام مي‌شود و در كنار برخي از محورهاي اصلي اتومبيل‌هاي مهمانان نوروزي به دليل كاهش ديد توقف كرده‌اند.

رئيس مركز پيش‌بيني هواشناسي استان خوزستان در گفتگو با خبرنگار فارس در اهواز اظهار داشت: گرد و خاك موجود در هواي استان از ساعتي پيش ايجاد شده و با تندبادهاي موجود در استان تشديد مي‌شود.

بهرام جنتي با اشاره به علت ايجاد اين گرد و خاك در هواي استان گفت: در برخي از شهرهاي خوزستان كه بارندگي به صورت كم بوده است تندبادهاي وزيده شده باعث ايجاد گرد و خاك در هواي استان و كاهش شديد ديد شده است.

وي با اشاره به جديدترين نقشه‌هاي پيش‌بيني هوا در استان خوزستان گفت: تندبادهايي كه از ساعت گذشته در هواي استان خوزستان وزيدن گرفته است تا پايان وقت امروز ادامه خواهد داشت و ميزان رطوبت در هواي استان باعث كاهش ميزان گرد و خاك در استان مي‌شود.

رئيس مركز پيش‌بيني هواي استان خوزستان تاكيد كرد: سامانه ناپايدار موجود در هواي استان خوزستان تا پايان وقت امروز از استان خوزستان خارج مي‌شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: