February 2020 25 / سه‌شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۸
کد خبر: ۱۷۸۲۶
۰۷ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۰:۲۲
0
کسانی که دیروز باتیغ موکت بری به مردم حمله می کردند، الان مخالف من هستند!
جهان: مسعود ده نمکی در تازه ترین اظهار نظر خود به حمایت از فیلمسازانی چون بیضایی مهرجویی وکیمیایی پرداخته است وهمچنان روایت جالبی از کسانی که سالها قبل فیلمسازی چون علی حاتمی را از سینما بیرون انداختند بازگو نموده است .

ده نمکی دراین باره گفته :کسانی که در سینما آزادی، مرحوم علی حاتمی را با دشنام وکتک از سینما بیرون کردند در حال حاضر مدعی این شده اند که چرا ده نمکی وارد سینما شده است!

او در بخش دیگری از مصاحبه خود گفته :به نظر من امثال آقایان بیضایی کیمیایی و مهرجویی بسیار شرافتمند هستند در مقابل انسانهایی که خودشان این کاره بوده اند وحالا پرچم روشنفکری بلند کرده اند .اگر قرار است پرونده خوانی شود خواندن پرونده بعضی از این حضرات فاجعه است.آقایان تیغ موکت بری دستشان می گرفتند و سوار بر موتور مقابل حوزه هنری مردم را می زدند و حالا شدند سینماگر .چطور کسی پلانهایی از زندگی این آقایان را مورد توجه قرار نمی دهد اما من که قلم به دست مشغول روز نامه نگاری بودم و حالا مشغول فیلمسازی هستم باید حساب پس بدهم ؟

گفتنی است سریال نوروزی ده نمکی مورد اعتراض بسیاری از صاحبنظران قرارگرفته و بسیار ضعیف ارزیابی شده است. کارشناسان سینمایی چهره مشهوری را که در کارهای قبلی ده نمکی همراه اوبود و در سریال نوروزی "دارا و ندار" غایب است، کارگردان واقعی آثار قبلی او می دانند و معتقدند غیبت او سریال نوروزی ده نمکی را بسیار ضعیفتر از حد انتظار جلوه داده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
کلیات بودجه ۹۹ از سوی نمایندگان رد شد
با رای اکثریت نمایندگان کلیات بودجه سال آینده کل کشور رد شد.