کد خبر: ۱۷۷۸۲
۲۷ اسفند ۱۳۸۸ - ۱۱:۱۷
0
سعيد اميرسليماني گفت: سه چهار سال است كه تصميم گرفته‌ام كار نكنم. وي گفت: در دوبي زندگي مي‌كنم و امسال هم به خاطر پسرم و براي بازي در كار او به ايران برگشتم.
فارس: گروهي از بازيگران سينما، تئاتر و تلويزيون از برنامه‌هاي خود در سال جديد و تعطيلات سال نو صحبت كردند.

بازيگران مجرب و جوان سينما، تئاتر و تلويزيون در گفت‌وگو با فارس از برنامه‌هاي خود در سال جديد و تعطيلات سال نو صحبت كردند.

* نگين صدق گويا‌: پس از پايان «همه چي رو به راهه» به سفر خواهم رفت

نگين صدق‌گويا گفت: برنامه كاري براي سال آينده ندارم. تا پنجم نوروز درگير بازي در يك تله‌فيلم به نام «همه چي رو به راهه» به كارگرداني حجت ذيجودي هستم و پس از پايان كارم در اين فيلم تلويزيوني به مسافرت خواهم رفت.

وي ادامه داد: امسال سريال «به كجا چنين شتابان» را روي آنتن داشتم كه تا اينجاي كار بازتاب خوبي در بين مردم داشته و من از اين بابت خوشحالم.

اين بازيگر درباره اين كه دوست دارد اولين پيشنهاد بازيگري در سال 89 را كدام فيلمساز به او بدهد، گفت: هميشه دوست داشته‌ام با رخشان بني‌اعتماد كار كنم.

* قاضي‌مرادي: اولين بار است كه عيد دور از خانواده هستم

محسن قاضي‌مرادي گفت: اين روزها درگير بازي در تله‌فيلم «گوربه گور» هستم كه محصول شبكه استاني اراك است و براي شبكه دوم سيما ساخته مي‌شود.

وي افزود: در ايام نوروز تا 8 فروردين مشغول بازي در همين كار هستم و در طول زندگي‌ام،‌ اين اولين بار است كه به دور از همسرم و خانواده، سال نو را تحويل مي‌كنم و دور از آنها هستم.

اين بازيگر درباره برنامه‌هاي سال آينده‌اش گفت: در سينما و تلويزيون هيچ چيز از پيش تعيين شده نيست. البته قصد من اين است كه با اين همه كاري كه در سال 88 انجام دادم، يك مقدار به خودم استراحت بدهم.

قاضي‌مرادي گفت: سال گذشته، براي من سال خوب و پربركتي بود كه طي آن، چند كار سينمايي، دو سريال و چند تله‌فيلم كار كردم.

اين بازيگر درباره اين كه دوست دارد در سال جديد اولين پيشنهاد بازيگري را چه كسي به او بدهد، به فارس گفت: گزينه خاصي ندارم. هركس كارش را بلد باشد، آدم راغب است با او كار كند.

* شهابي: عيد امسال در شمال كشور استراحت مي‌كنم

مهين شهابي گفت: در ماه‌هاي گذشته مشغول بازي در سريال وضعيت سفيد (حميد نعمت‌الله) بودم كه پس از بازي در چند قسمت اين سريال، مريض‌ احوال شدم و پزشك به من تجويز كرد استراحت كنم تا وقتي كه خودش مجوز فعاليت را به من بدهد.

وي گفت: در ايام نوروز امسال احتمالا به شمال كشور مسافرت مي‌كنم.

* خردمند: ايام نوروز سال 89 هم سركار هستم

آهو خردمند گفت: اين روزها مشغول بازي در سريال «خانه بي‌پرنده» به كارگرداني كاظم معصومي هستم كه فكر مي‌كنم كار بازي در آن تا روزهاي آينده هم ادامه داشته باشد و قاعدتا ايام نوروز سال 89 هم سركار هستم.

وي ادامه داد: سال گذشته، در كل سال خوبي برايم نبود. هم به دليل بيماري خواهرم نيكو خردمند و هم بابت از دست دادن نيكو كه باعث شده بود فقط يك كار را قبول كنم و در كنارش باشم.

خردمند درباره اين كه دوست دارد در سال جديد اولين پيشنهاد بازيگري را چه كسي به او بدهد، به فارس گفت: معمولا هرگاه با كارگردان‌هايي كه كار اول و دوم‌شان است، كار كرده‌ام، راحت‌تر بوده‌ام... البته اين هم برايم اهميت دارد كه فيلمنامه پيشنهادي خوب باشد و جاي بازي داشته باشد.

* هدايتي: قرار است در يك تله‌فيلم و يك سريال بازي كنم

ساعد هدايتي با اشاره به اين كه ايام نوروز به شمال كشور مي‌روم، گفت: فعلا كه برنامه‌اي براي فعاليت ندارم. البته قرار است در يك كار تله و يك سريال تلويزيوني بازي كنم كه حضورم در آنها مشخص نشده است.

وي ادامه داد: سال گذشته برايم خوب و پربار بود. يعني پركار بودم و يكي از دستاوردهاي خوب سال 88 براي من، بازي در سريال مهدي فخيم‌زاده بود.
هدايتي درباره اين كه دوست دارد در سال جديد اولين پيشنهاد بازيگري را چه كسي به او بدهد، به فارس گفت: دوست دارم در سال آينده اسپيلبرگ به من پيشنهاد بازيگري بدهد!

* هاتفي: بعد از پايان تعطيلات نوروزي در يك سريال بازي مي‌كنم

صادق هاتفي با اشاره به اين كه ايام نوروز را به همراه خانواده به شمال كشور سفر خواهيم كرد، گفت: سال گذشته نمايش «سوگ سياوش» (نوشته من) به كارگرداني سياوش طهمورث در تئاترشهر روي صحنه رفت و دو تله‌فيلم را هم كار كردم.

هاتفي گفت: براي اجرا متن تازه‌اي را به تئاترشهر پيشنهاد داده‌ام و قرار است بعد از پايان تعطيلات نوروزي در يك سريال بازي كنم.

* مهين‌ترابي: دوست دارم با آقاي فتحي كار كنم

مهرانه مهين‌ترابي گفت : صحبتي براي بازي در سريال «درمسير زاينده‌رود» ساخته حسن فتحي كرده‌ام كه قرار است ماه رمضان سال آينده پخش شود كه البته هنوز قطعي نيست.
وي گفت: در ايام نوروز، به نظرم در منزل بمانم و تا اين لحظه به نتيجه نرسيده‌ام كه به كجا سفر كنم و اصولا آيا سفر بروم يا خير.

مهين‌ترابي گفت: از لحاظ كاري، سال گذشته فقط «شمس‌العماره» را داشتم كه كار بدي نبود و همه براي بازي در آن زحمت كشيدند.

مهين‌ترابي درباره اين كه دوست دارد در سال جديد اولين پيشنهاد بازيگري را چه كسي به او بدهد، به فارس گفت: همانطور كه گفتم پيشنهاد «حسن فتحي» را در دست دارم كه اگر اتفاق بيفتد، خوب است چون دوست داشتم و دارم كه با آقاي فتحي كار كنم.

* محجوب: درگير بازي در سريال كمال تبريزي هستم

حسين محجوب گفت: هيج برنامه‌اي ندارم زيرا سر كار «سرزمين كهن» به كارگرداني كمال تبريزي هستم.

وي گفت: به همين دليل هنوز تصميمي براي ايام نوروز نگرفته‌ام.

محجوب گفت: سال گذشته در كنار بازي در مجموعه آقاي تبريزي، در تله‌فيلم «ماه از روي سكو» (آرش معيريان) بازي كردم.

* ممدوح: به شمال سفر مي‌كنم

ناصرممدوح گفت: امسال عيد، در كنار خانواده به شمال كشور سفر خواهم كرد.

وي گفت: بازي در سريال «هميشه آسمان ابري نيست»(سعيد عالم‌زاده) از فعاليت‌هاي تازه من است كه درگير آن خواهم بود.

ممدوح درباره اين كه دوست دارد در سال جديد اولين پيشنهاد بازيگري را چه كسي به او بدهد، به فارس گفت: به اين چيزها فكر نمي‌كنم. هركس ارزش خود را دارد و بايد ببينم چه پيشنهادي مي‌شود.

* كاسبي: نوروز درگير بازي در «زن بابا» هستم

محمد كاسبي گفت: امسال نوروز درگير بازي در سريال زن بابا (سعيد آقاخاني) هستم و نمي‌توانم جايي بروم.

وي گفت: اصلا يادم نمي‌آيد در سال 88 چه دستاوردي داشته‌ام.

كاسبي درباره اين كه دوست دارد در سال جديد اولين پيشنهاد بازيگري را چه كسي به او بدهد، به فارس گفت: هر كسي كه لياقت كار كردن با من را داشته باشد، مي‌تواند با من كار كند.

* ورشوچي: اميدوارم سال 89 هم براي من، مانند سال 88 باشد

محمد ورشوچي گفت: اگر عمري باقي بماند، زندگي و فعاليت‌ام را درسال 89 ادامه مي‌دهم. در ايام نوروز، بخاطر بزرگ‌تر بودن، مجبورم تا اواسط عيد درخانه بمانم و بعد از آن است كه درتهران خواهم چرخيد. آن هم با آژانس! اميدوارم سال 89 هم براي من به مانند سال 88 باشد زيرا از گوشه و كنار و خانه هنرمندان هواي مرا دارند كه جاي تشكر دارد.

وي درباره كارهاي تازه‌اش گفت: سال گذشته در سريال «خسته دلان» بازي كردم و در سال 89 برنامه‌اي ندارم و هر پيشنهادي را هم به دليل شرايطم نمي‌توانم قبول كنم.

* سپند اميرسليماني: اميدوارم روند فيلمسازي‌ام در سال 89 ادامه پيدا كند

سپند اميرسليماني گفت: مهم‌ترين كاري كه در سال گذشته انجام دادم ساخت تله‌فيلم بود كه اميدوارم اين روند در سال 89 هم ادامه پيدا كند.

وي گفت: خيلي اهل رويا نيستم ولي دوست دارم در سال 89 كارهايي را كه مورد علاقه‌ام است، انجام دهم.

اين بازيگر با بيان اين كه هنوز برنامه‌اي براي سال جديد ندارد، گفت: معمولا عيدها شمال كشور مي‌روم.

* خيرانديش: براي ديدار با مادر به شيراز مي‌روم

گوهر خيرانديش گفت: به تازگي از سفر آمريكا كه براي مداواي كمرم رفته بودم، به تهران بازگشتم. البته هنوز براي ادامه مداوا زمان بيشتري لازم داشتم، اما چون براي بازي در فيلم جديد آقاي «حاتمي‌كيا» قول همكاري داده بودم، و بيشتر به اين دليل، به ايران برگشتم.

وي گفت: اگر قسمت شود چون مدتي بود با بچه ها نبودم، مي‌خواهم دركنار بچه‌هايم به سفر بروم و اگر بشود، براي ديدار از مادر، به شيراز خواهم رفت.

* انتظامي: عيد امسال به جايي نمي‌روم

عزت‌الله انتظامي گفت: برنامه خاصي براي سال جديد ندارم ضمن آن كه با پاي شكسته‌ام، عيد امسال به جايي نمي‌روم.

وي گفت: در سال گذشته، پيشنهاد كاري بود و كار كردم اما امسال را نمي‌دانم كه فعاليت خواهم كرد يا نه ضمن آن كه ما ديگر جزو بازيگران بازنشسته هستيم.

* سعيد اميرسليماني: به خاطر پسرم برگشتم

سعيد اميرسليماني گفت: سه چهار سال است كه تصميم گرفته‌ام كار نكنم.وي گفت: در دوبي زندگي مي‌كنم و امسال هم به خاطر پسرم و براي بازي در كار او به ايران برگشتم.

اين بازيگر گفت: كار هنري خاصي در سال گذشته انجام ندادم اما حضور و كمك به پسرم براي ساخت تله‌فيلم،‌ برايم خيلي مهم بود.

* طهماسبي: عيد سر سريال «زمين انسان‌ها» هستم

مائده طهماسبي گفت : برنامه خاصي براي عيد سال 89 ندارم زيرا مشغول كار در سريال ابوالحسن داودي به نام «زمين انسان‌ها» هستم كه تا خرداد ماه ادامه خواهد داشت. در حقيقت عيد جايي نمي‌روم چون سركار هستم.

او گفت: سال گذشته، سال بدي برايم نبود.

طهماسبي درباره اين كه دوست دارد اولين پيشنهاد فعاليت سال جديد را كدام كارگردان به او بدهد، گفت: دوست دارم با هر كارگرداني كه كار خوب انجام مي‌دهد، هم‌‌كاري كنم و برايم فرد مهم نيست. اميدوارم سال آينده هم با همسرم فرهاد آئيش كار كنم و هم خودم به تنهايي كار تئاتر انجام دهم.

* حميده خيرآبادي: سفر مي‌روم

حميده خيرآبادي گفت: شش سال است كه استراحت مي‌كنم و كار بازيگري انجام نمي‌دهم. عيد امسال هم قرار است سفر بروم.

وي گفت: مدت‌هاست كار را خودم كنار گذاشته‌ام و استراحت مي‌كنم.

* يكتا ناصر: فعاليت خاصي ندارم

يكتا ناصر گفت: برنامه كاري‌ام در سال 89 مشخص نيست، يعني براي ما بازيگران بايد مورد كاري پيش بيايد و از پيش تعيين شده نيست.

وي گفت: ايام نوروز امسال فعاليت خاصي ندارم و به سفر مي‌روم.

ناصر گفت: سال گذشته برايم سال بدي نبود، زيرا چند فيلم بازي كردم كه از لحاظ كاري خوب بود.
يكتا ناصر درباره اين كه دوست دارد اولين پيشنهاد فعاليت سال جديد را كدام كارگردان به او بدهد، گفت: راجع به اين مسئله فكر نكرده‌ام كه چه كسي پيشنهاد كاري بدهد اما دوست دارم كه كاري كه انجام مي‌دهم، خوب باشد.

* ميرطاهر مظلومي: شمال، تهران و كمدي!

ميرطاهر مظلومي گفت: اين‌روزها ‌مشغول بازي در فيلم «روز رستاخيز» به كارگرداني احمدرضا درويش هستم و مقداري از بازي‌ام در «پرندگان خارزار» به كارگرداني يوسف سيدمهدوي باقي مانده و همينطور تئاتري به كارگرداني وحيد رهباني و يك تله‌تئاتر به نام «آدم‌هاي ماشيني» به كارگرداني حسين مختاري كه قرار است در سال آينده كار كنم.

وي گفت: يك زوج هنري را به همراه اكبرعبدي در دو فيلم «نظام از راست» و «نفر دهم» به كارگرداني محمدجواد كاسه ساز تشكيل داده‌ايم كه فيلم دوم احتمالا تا دو روز ديگر تمام مي‌شود. در اين فيلم صدا و صورت‌مان شبيه به هم است و نقش دو برادر شبيه به هم را بازي مي‌كنيم.
مظلومي گفت: در تعطيلات نوروز، چند روزي را درشمال كشور و تعدادي از روزها را درتهران سپري مي‌كنم.

وي ادامه داد: هرسال تلخي و شيريني خود را دارد. هر سال كه مي‌گذرد، احساس مي‌كنم به تجربه آدم اضافه مي‌شود و تجربه، با خود خلاقيت مي‌آورد و آدم زندگي را تجربه مي‌كند. در واقع تجربه زندگي روي هنرپيشگي تاثيرگذار است. البته براي من اينگونه است كه هر چقدر جلو مي‌روم، به چندوجهي‌هايي مي‌رسم و مي‌بينم كه چقدر عميق است و چقدر به انديشه و تجربه احتياج دارد و البته سال گذشته هم تجربه خوبي در دو عرصه راديو و دوبله هم داشتم.

وي گفت: دوست دارم اولين پيشنهاد كاري‌ام را در سال جديد، از يك كارگردان كمد‌ي‌ساز دريافت كنم و كارم را با يك كمدي شروع كنم.

* يوسف مراديان: براي پركاري تصميم دارم

يوسف مراديان گفت: تصميم من براين است كه سال پركاري را شروع كنم.

وي گفت: درمجموع سال88، براي من سال خوبي بود. چند كار چون «كلانتر3» و «سينه سرخ» از من پخش شد و پخش بقيه كارهايي كه انجام دادم، به آينده موكول شد.

اين بازيگر گفت: در تعطيلات نوروز قطعا به مسافرت خواهم رفت و دوست دارم كارم را در سال جديد، با بازي در يك فيلم خوب سينمايي شروع كنم.

* مهيمن: مشغول بازي در «وضعيت سفيد» هستم

پوراندخت مهيمن گفت: اين روزها سركار 40 قسمتي وضعيت سفيد (حميد نعمت‌الله) هستم و تا بعد از عيد هم، اين كار ادامه دارد. هرچند روز كه در اين ايام مرخصي داشته باشم، درخانه و به ديد و بازديد مي‌گذرد.

وي گفت: هرسال كه مي‌گذرد، يك تجربه جديد را به دست مي‌آوريم. اميدوارم امسال هم همانند گذشته، به تجربياتم اضافه شود.

* سارا خوئيني‌ها: سال 88 براي من سال خوبي بود

سارا خوئيني‌ها گفت: برنامه خاصي ندارم. اين روزها سركار «كلاه پهلوي» هستم و براي بازي در كار محمدحسين لطيفي هم صحبت‌هايي كرده‌ام اما در تعطيلات نوروز استراحت مي‌كنم.
وي در ارزيابي سال 88 گفت: سال 88 براي من سال خوبي بود و حضور در كارهاي خوبي را تجربه كردم.

* جمشيد جهانزاده: در تعطيلات نوروز، به جنوب مسافرت مي‌كنم

جمشيد جهانزاده گفت: ‌تله‌فيلمي را با نام «خيزش» براي مركز ياسوج كار مي‌كنم و درگير آن هستم و در تعطيلات نوروز، قطعا به جنوب مسافرت مي‌كنم.

وي گفت: ازلحاظ كاري، سال 88 سال خوبي براي من بود كه در آن هم كار تئاتر كردم، هم سريال و هم تله‌فيلم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
نظرسنجی
عملکرد دولت در مواجهه با کرونا را چگونه ارزیابی می کنید؟
افتضاح
تا حدودی مطلوب و موفق
موفق و خوب
مشاهده نظرات
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: