کد خبر: ۱۷۷۵۳
۲۶ اسفند ۱۳۸۸ - ۱۷:۲۴
0
به نظر مي‌رسد رقابت بين بانك‌ها و بيمه‌ها باعث شده تا كارمندان بانك‌ها كمتر از سال‌هاي قبل مشمول مرخصي‌هاي نوروزي شوند. آغازگر اين رقابت بانك‌ها و بيمه‌هاي خصوصي بودند كه دولتي‌ها هم براي عقب نماندن از قافله به آن‌ها پيوستند.تمهيداتي در نظر گرفته شده از سوي بانك‌هاي كشور، ارائه خدمات بانكي به مشتريان در ايام پاياني سال و تعطيلات نوروز بدون وقفه به انجام خواهد رسيد.

كميسيون هماهنگي روابط عمومي بانك‌ها اعلام كرد: همزمان با فرارسيدن ايام پاياني سال حجم مراجعه به شعب بانك‌ها افزايش مي‌يابد و بر اين اساس و مطابق هماهنگي‌هاي انجام شده با هدف رفاه حال مشتريان كليه شعب بانك‌ها با افزايش ساعت كاري خود، خدمات مورد نياز را به مراجعين ارائه مي‌كنند. همچنين شعب كشيك‌ بانك‌ها در تهران و شهرستان‌ها نيز در تعطيلات نوروز(دوم تا چهارم فروردين 89) به صورت نيمه‌وقت در خدمت مشتريان هستند.

در اين گزارش آمده است: علاوه بر امكانات در نظر گرفته شده براي اين ايام مشتريان گرامي مي‌توانند با استفاده از خدمات الكترونيكي هر يك از بانك‌هاي نظير موبايل بانك، اينترنت‌بانك، تلفن‌بانك، شعب 24 ساعته و غيره امورات بانكي خود را به سهولت و در سريع‌ترين زمان ممكن به انجام رسانند. در اين راستا همچنين برنامه‌ريزي لازم براي تامين وجوه نقد شعب و دستگاه‌هاي خود پرداز بانك‌ها انجام شده است.

ايسنا بر اساس آنچه كه بانك‌ها و بيمه‌ها در اين زمينه اطلاع‌رساني كرده‌اند اين ليست را منتشر مي‌كند.

*بيمه پارسيان

بيمه پارسيان واحدهاي خسارت اتومبيل شهرهاي تهران (بيهقي، اشرفي اصفهاني)،‌ آمل، اصفهان، اهواز،‌بندرعباس، بوشهر، تبريز، خرم آباد، چالوس، زاهدان،‌ رشت، ساري، شيراز، قم، كرج، كرمان، كرمانشاه، گرگان، مشهد و يزد در روزهاي ‌2 تا ‌4 فروردين‌ماه ‌1389 آماده ارائه خدمات به بيمه‌گذاران هستند.

مديريت بيمه اشخاص در ايام تعطيل آماده صدور معرفي نامه‌هاي بيمارستاني براي بيماران متقاضي بستري شدن در بيمارستان‌هاي طرف قرارداد با بيمه پارسيان است.

*بانك پاسارگاد

شعب بانک پاسارگاد در روزهاي پاياني سال جاري و تعطيلات عيد نوروز آماده خدمت‌رساني به مردم هستند.

با هدف تسهيل ارائه خدمات بانکي، همه شعبه‌هاي اين بانک در تهران و شهرستان‌ها از روز 22 اسفندماه تا 27 اسفندماه از ساعت 7:30 تا 18:30 (به استثناي روز سه‌شنبه که ساعت کاري تا 16 بعدازظهر خواهد بود) آماده ارائه انواع خدمات بانکي هستند.

همچنين شعبه‌هاي منتخب بانک پاسارگاد در تهران و شهرستان‌ها، در روزهاي جمعه مورخ 28 اسفندماه، دوم، سوم و چهارم فروردين‌ماه 89، از ساعت 9 تا 13، خدمات بانکي را ارائه خواهند کرد.

دستگاه‌هاي خودپرداز بانک پاسارگاد در تمام ساعات شبانه‌روز فعال هستند و مردم مي‌توانند وجوه نقد مورد نياز خود را از دستگاه‌هاي مذکور تامين کرده و ساير خدمات بانکي را به‌صورت الکترونيکي از طريق اين دستگاه‌ها انجام دهند.

*بانك تجارت

كليه شعب بانك تجارت به منظور افزايش رفاه حال هموطنان در روزهاي چهارشنبه 26 اسفندماه و پنجشنبه 27 اسفندماه تا ساعت 17:30 خدمات بانكي مورد نياز مشتريان را ارائه مي‌كنند.

پيش‌تر و از هفته دوم اسفندماه ساعات كار عادي شعب بانك تجارت در سراسر كشور افزايش يافته كه اطلاعات مربوط به اين موضوع در بخش اطلاعات شعب و واحدها در صفحه اول پايگاه اينترنتي اين بانك درج شده است.

علاوه ‌بر اين 299 شعب بانك تجارت در تهران و شهرستان‌ها در روزهاي دوشنبه، دوم فروردين‌ماه و سه‌شنبه، سوم فروردين‌ماه و چهارشنبه، چهارم فروردين‌ماه 89 از ساعت 9 تا 12، ارائه‌كننده خدمات بانكي به مشتريان خواهند بود.

هموطنان مي‌توانند براي آگاهي از مشخصات شعب كشيك نوروزي بانك تجارت به آدرس سايت اينترنتي اين بانك به نشاني WWW.TEJARAT.IR مراجعه كرده و يا با شماره 1554-021 (مركز ارتباط مشتريان بانك تجارت) تماس بگيرند.

در ايام نوروز شعب 24 ساعته الكترونيكي و شعب سباي بانك تجارت نيز در تهران و ديگر مراكز استان‌ها آماده سرويس‌دهي به مشتريان بانك‌هاي كشور بوده و تمهيدات لازم براي تامين وجه نقد مورد نياز در شعب و دستگاه‌هاي خودپرداز اين بانك در روزهاي پايان سال جاري و تعطيلات نوروز صورت گرفته است.

*موسسه اعتباري توسعه

شعب منتخب موسسه اعتباري توسعه در ايام تعطيلات عيد نوروز هم در خدمت مردم هستند.

برخي شعب منتخب اين موسسه در هفته نخست تعطيلات نوروزسال 89 خدمات لازم را به مشتريان ارائه مي‌دهند. تاريخ و زمان ارائه خدمات در شعب منتخب موسسه اعتباري توسعه در هفته نخست فروردين‌ماه سال آينده به اين قرار است: شعب مرکزي، جمهوري و سعادت آباد در تهران طي روزهاي 2 تا 4 فروردين از ساعت 9 تا 12. شعبه سجاد در شهر مقدس مشهد و شعبه اصفهان طي روزهاي 3 و 4 فروردين از ساعت 10 تا 12. شعبه کيش در منطقه آزاد طي روزهاي 1 تا 4 فروردين از ساعت 10 تا 12 و از ساعت 18 تا 20.

*بيمه دي

كليه شعب بيمه‌ دي در سراسر كشور در ايام نوروز آماده ارائه سرويس و خدمات به بيمه‌گذاران است.

بيمه دي در راستاي پاسخگويي به بيمه‌گذاران و تامين نياز آنان در روزهاي پاياني سال و تعطيلات نوروز تمامي شعب شركت بيمه دي در اين ايام فعاليت خواهند كرد. هموطنان براي آگاهي بيشتر مي‌توانند به وب‌سايت www.dayins.com مراجعه كنند.

* بانك سرمايه

ساعات كار كليه شعب اين بانك از روز سه شنبه و چهارشنبه 2و ‌3 و ‌4 فروردين ‌89 و نيز شعب كشيك كه اسامي آن در پايگاه اطلاع‌رساني بانك به نشاني www.sbank.ir اعلام شده آماده خدمت‌رساني به مشتريان از سال ‌9 تا ‌12 هستند.

همچنين در روزهاي پاياني سال و ايام تعطيلات نوروز، پيش‌بيني‌هاي لازم براي تامين نقدينگي شعب و دستگاه‌هاي خودپرداز بانك سرمايه انجام شده است.

*بانك سينا

شعب كشيك بانك سينا در روز ‌28 اسفندماه جاري از ساعت ‌9 الي ‌12 و روزهاي ‌2 تا ‌4 فروردين سال جديد از ساعت ‌8:30 تا ‌12 فعال بوده و نسبت به انجام عمليات دريافت و پرداخت به هموطنان اقدام خواهند كرد.

براساس اين گزارش، اسامي ‌123 شعبه كشيك بانك سينا در پايگاه اينترنتي اين بانك به نشاني www.sinabank.ir قابل مشاهده است.

همچنين با هدف ارائه خدمات هر چه بهتر به مشتريان و ساير هموطنان، كاركنان شاغل در شعب داراي دستگاه خودپرداز موظف شده‌اند نسبت به پول‌گذاري در اين دستگاه‌ها طي روزهاي تعطيل اقدام كنند.

* بانك قرض‌الحسنه مهر ايران

بانك قرض‌الحسنه مهر ايران از تاريخ اول فروردين‌ماه ‌89 تا پايان تعطيلات آماده خدمت‌رساني به مشتريان است.

‌30 شعبه كشيك بانك قرض‌الحسنه مهر ايران در مراكز استان‌ها كه مجهز به دستگاه خودپرداز هستند از ساعت ‌9 تا ‌12:30 خدمات مورد نياز مشتريان را ارائه مي‌دهند.

اسامي شعب كشيك بانك قرض‌الحسنه مهر ايران در سايت اينترنتي بانك به آدرس WWW.QMB.IR درج شده است.

*بانك مسكن

روابط عمومي بانك مسكن اعلام كرد كه شعب كشيك بانك مسكن در روزهاي سوم و چهارم فروردين ماه سال 89 آماده خدمت رساني به مشتريان هستند.

بر اين اساس 254 شعبه كشيك بانك مسكن در سراسر كشور از ساعت 9 الي 12 روزهاي سوم و چهارم فروردين ماه خدمات مورد نياز مشتريان را به آنها ارائه مي‌دهند.

اسامي شعب كشيك بانك مسكن در سايت اينترنتي اين بانك به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

*بانك ملي

شعب منتخب اين بانك در سراسر كشور به همراه دو شعبه مركزي و حج و زيارت در روز 29 اسفندماه و تعطيلات نوروز، از ساعت 9 تا 12 آماده سرويس‌دهي به مردم هستند.

بر اساس اين گزارش شعب مذكور كه اسامي آن‌ها از طريق پايگاه اينترنتي بانك ملي به آدرس www.bmi.ir قابل مشاهده است، از ساعت 9 تا 12 روزهاي 29 اسفندماه 88 و دوم، سوم، چهارم و دوازدهم فروردين‌ماه 89 پذيراي مشتريان خواهند بود.

بنا بر اعلام همچنين سه هزار و 500 دستگاه خودپرداز، 54 پايگاه شبانه‌روزي خودپرداز و حدود 100 هزار دستگاه پايانه فروش اين بانك در ايام نوروز به مردم عزيز ارائه خدمت مي‌كنند.

*موسسه مالي و اعتباري مهر

در راستاي پاسخگويي به مشتريان و تامين وجوه نقدي مورد نياز آن‌ها در تعطيلات نوروز، 150 شعبه منتخب موسسه مالي و اعتباري مهر در سراسر کشور به ارائه خدمات و تسهيلات بانکي مي پردازند.

شعب مذکور در روزهاي تعطيل پايان سال و ابتداي سال جديد آماده ارائه خدمات بانکي به مشتريان خواهند بود. در اين شعب، ضمن ارائه کليه خدمات بانکي، به متقاضيان واجد شرايط نيز تسهيلات پرداخت مي‌شود.

هموطنان مي‌توانند براي اطلاع از شعب فعال موسسه مالي و اعتباري مهر در تعطيلات نوروز به سايت اطلاع‌رساني اين موسسه به نشاني www.mehr-fci.ir مراجعه کنند.

*بيمه نوين

بيمه نوين در ايام تعطيلات نوروزي آماده پاسخگويي به بيمه گذاران و خسارت ديدگان در كليه شعب سراسر كشور است.

كارشناسان اين شركت از تاريخ ‌28 اسفندماه تا ‌13 فروردين‌ماه آماده خدمت‌رساني به مشتريان در شعب بيمه نوين در سراسر كشور مستقر هستند.

به گزارش ايسنا محمد احمدي ـ مدير امور شعب بانك تات ـ اظهار كرد: براساس هماهنگي‌هاي انجام شده كليه شعب بانك تات در تهران و مشهد در ايام تعطيلات رسمي نوروز 89 و در تاريخ هاي دوم سوم و چهارم فروردين ماه 89 از ساعت 9 تا 12آماده ارائه خدمات به مشتريان هستند.

* بيمه ايران

شعب و نمايندگي‌هاي بيمه ايران در ايام پاياني سال و تعطيلات نوروز به مراجعان خدمات بيمه‌اي ارائه خواهند كرد.

بر همين اساس طرح كشيك امور شعب و نمايندگي‌هاي داخل كشور بيمه ايران، 28 اسفندماه 88 آغاز شده و تا 12 فروردين‌ماه 89 به طول خواهد انجاميد. در اين ايام تمامي شعب و نمايندگي‌هاي بيمه ايران از ساعت 8 تا 14 مكلف به ارائه خدمات متنوع بيمه‌اي اين شركت به مخاطبان است.

بر اساس اين گزارش همچنين نمايندگي‌هاي اين شركت كه امكان دريافت حق بيمه از طريق سيستم بانكي را دارند، در طول اين ايام مي‌توانند خدمات بيمه‌اي مورد نياز مردم در بخش صدور بيمه‌نامه را به مراجعان ارائه كنند.

اين در حالي است كه مسوولان صدور معرفي‌نامه جانبازان به مراكز درماني نيز در اين ايام از 8 تا 15:30 آماده ارائه خدمات به طرف‌هاي قرارداد هستند.

علاوه بر اين واحدهاي خسارت سيار بيمه ايران افزون بر پوشش درون شهري خدمات بيمه‌اي سيار، جاده‌هاي منتهي به شهر تهران شامل اتوبان تهران ـ كرج، تهران - مشهد و تهران ـ‌ قم را نيز تحت پوشش قرار خواهند داد. همچنين واحدهاي خسارت سيار در روز طبيعت (سيزدهم فروردين 89 ) نيز فعال بوده و آماده ارائه خدمات به متقاضيان هستند.

بنا بر اعلام تعدادي از نمايندگان شركت بيمه ايران در مبادي ورودي شهر تهران مانند اتوبان‌ها، پمپ بنزين‌ها و برخي مراكز خريد مستقر بوده و آماده ارائه خدمات متنوع بيمه‌اي شامل بيمه بدنه، شخص ثالث، عمر و حوادث و... به بيمه‌گذاران هستند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
نظرسنجی
عملکرد دولت در مواجهه با کرونا را چگونه ارزیابی می کنید؟
افتضاح
تا حدودی مطلوب و موفق
موفق و خوب
مشاهده نظرات
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: