کد خبر: ۱۷۵۰۸۶
۱۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۲
0
قائم مقام مديرعامل بيمه البرز به همراه معاون فني و مدير روابط عمومي اين شركت ضمن ديدار با مدير كل سازمان بهزيستي استان تهران ، از مركز نگهداري كودكان بي سرپرست و بد سرپرست شهيد قدوسي بازديد و چكي به مبلغ دو ميليارد ريال به آن سازمان اهدا كرد.
كمك نقدي دو ميليارد ريالي بيمه البرز به سازمان بهزيستيپول‌نیوز- شركت بيمه البرز در آستانه سال نو و در اقدامي كم نظير، با هدف حمايت از خانواده هاي كم بضاعت تحت پوشش سازمان بهزيستي، بودجه تخصيصي انتشار و توزيع سررسيد، تقويم و هداياي نوروزي را به خانواده هاي داراي دو معلول تحت پوشش سازمان بهزيستي استان تهران اهدا كرد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، اين شركت در پايان سال جاري به جاي اهداي سررسيد، تقويم و هداياي تبليغاتي، گواهي مشاركت در اين امر خير را كه به تاييد سازمان بهزيستي استان تهران رسيده است به مشتريان خود ارسال مي‌كند.

بر اساس اين گزارش، قائم مقام مدير عامل بيمه البرز به همراه معاون فني و مدير روابط عمومي اين شركت ضمن ديدار با مدير كل سازمان بهزيستي استان تهران ، از مركز نگهداري كودكان بي سرپرست و بد سرپرست شهيد قدوسي بازديد و چكي به مبلغ دو ميليارد ريال به آن سازمان اهدا كرد.

در اين بازديد، مجيد نادري، قائم مقام مدير عامل بيمه البرز با قدرداني از عملكرد سازمان بهزيستي در حمايت از كودكان بي سرپرست، معلول و خانواده هاي بي‌سرپرست، اظهار كرد: سازمان بهزيستي بدون شك وظيفه دشواري دارد و بيمه البرز با اهداي اين مبلغ قصد مشاركت در امر خداپسندانه كمك به نيازمندان داشته و اميدوار است اقدام اين شركت موجب ترويج اين امر خير و وارد شدن ساير شركت ها و نهادها در اين حوزه شود.

احمد صفرزاده،‌ معاون فني بيمه البرز نيز در اين جلسه تاكيد كرد: بيمه البرز با قدمت بيش از ۵۶ سال خدمت به هموطنان، از ابتداي تاسيس مقيد به انجام تكاليف حرفه اي بر مبنا و پايه عقايد مذهبي و اجتماعي است و اين امر در رفتار و كردار كاركنان و مديران بيمه البرز ساري و جاري بوده و هست.

وي افزود:‌ خداوند را شاكريم كه توفيق خدمت به مستمندان را كه از سوي اولياي ديني ما نيز به آن تاكيد و توصيه شده است،‌ نصيب بيمه البرز كرد.

احمد دلبري،‌ مدير كل سازمان بهزيستي استان تهران نيز در اين بازديد با قدرداني از كاركنان و مديران ارشد بيمه البرز به خاطر نگاه ويژه اين شركت به حوزه بهزيستي و كاهش آسيب‌هاي اجتماعي،‌ گفت:‌ استان تهران به خاطر گستردگي جمعيتي نسبت به استان هاي ديگر كشور به لحاظ آسيب هاي اجتماعي وضعيت نامناسب‌تري دارد بنابراين يكي از سياست هاي بهزيستي استان تهران در قالب مسووليت هاي اجتماعي نهادها و سازمان ها تعريف شده است چون نياز سازمان بهزيستي استان تهران به قدري است كه نيازمند ياري سازمان ها و نهادهاي غيرانتفاعي است.

وي افزود:‌خوشبختانه اين اتفاق رخ داده است و سازمان هاي غير دولتي همچون بيمه البرز سازمان بهزيستي را به عنوان يك سازمان امين انتخاب كرده‌اند و بخشي از مسووليت اجتماعي بهزيستي را عهده دار شده اند.

وي تاكيد كرد:‌ اتفاق خوب و فرخنده اي است كه سازمان ها و نهادها به سمت و سويي سوق بيابند كه در آستانه سال نو به كمك مستمندان و نيازمندان بشتابند.

اين گزارش حاكي است،‌ اداره كل بهزيستي استان تهران با ارسال نامه‌اي خطاب به مديرعامل بيمه البرز و بيمه گزاران اين شركت بابت حمايت از مددجويان تحت پوشش سازمان بهزيستي قدرداني كرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: