کد خبر: ۱۷۴۵۴
۲۳ اسفند ۱۳۸۸ - ۱۶:۳۹
0
پليس راهنمايي و رانندگي نيروي انتظامي اعلام كرد: در تعطيلات نوروزي به منظور افزايش ظرفيت رفت و آمد در برخي محورهاي مواصلاتي محدوديت و ممنوعيت رفت و آمد خواهيم داشت.
فارس، پليس راهنمايي و رانندگي نيروي انتظامي در اطلاعيه‌اي تاكيد كرد كه محدوديت‌ها و ممنوعيت‌هايي به منظور افزايش ظرفيت رفت و آمد در محورهاي مواصلاتي كشور و ارتقا ضريب ايمني و ايجاد كشش و رواني ترافيك از 26 اسفند تا 14فروردين 89 به شرح زير در محورهاي پرترافيك كشور اجرا مي‌شود.

در اين اطلاعيه آمده است: عبور و مرور انواع موتورسيكلت در ايام طرح نوروزي در تمامي آزادراه‌ها و بزرگراه‌ها و جاده‌هاي اصلي برون شهري كشور ممنوع است.

در تمامي محورهاي برون شهري كه در ايام فوق ممنوعيت و محدويت ترافيكي براي انواع تريلر و كاميون اعمال مي‌شود، عبور و مرور انواع تريلر و كاميون و تانكرهاي حامل مواد فاسد شدني و سوختني از اين امر مستثني بوده و ممنوعيت رفت و آمد اين قبيل از وسايل نقليه فقط در راههايي اعمال مي‌شود كه مقررات يكطرفه عبور و مرور در آنها اجرا مي‌شود.

* محدوديت‌هاي ترافيكي

پليس راهنمايي و رانندگي اعلام كرده است: رفت و آمد انواع كاميون و كاميونت كماكان در محور كرج- چالوس و بالعكس ممنوع است.

رفت و آمد انواع وسايل نقليه از ساعت 15 تا 24 روز 6 فروردين از مرزن آباد به سمتكرج به صورت يكطرفه انجام مي‌شود و ورود وسايل نقليه از ساعت 12 تا 24 همان روز از كرج به سوي مرزن آباد ممنوع است.

رفت و آمد انواع وسايل نقليه از ساعت 15 تا 24 روز 12 فروردين از مرزن آباد به سمت كرج بصورت يكطرفه انجام مي‌شود و ورود وسايل نقليه از ساعت 12 تا 24 همان روز از كرج به سوي مرزن آباد ممنوع است.

رفت و آمد انواع وسايل نقليه از ساعت 15 تا 24 روز 13 فروردين از مرزن آباد به سمت كرج بصورت يكطرفه انجام مي‌شود و ورود وسايل نقليه از ساعت 12 تا 24 همان روز از كرج به سوي مرزن آباد ممنوع است.

* محوركرج- چالوس

- رفت و آمد انواع كاميون و كاميونت كماكان در محور كرج- چالوس و بالعكس ممنوع است.

- رفت و آمد انواع وسايل نقليه از ساعت 15 تا 24 روز 6 فروردين از مرزن آباد به سوي كرج به صورت يك طرفه انجام مي‌شود و ورود وسايل نقليه از ساعت 12 تا 24 همان روز از كرج به سوي مرزن آباد ممنوع است.

-رفت و آمد انواع وسايل نقليه از ساعت 15 تا 24 روز 12 فروردين از مرزن آباد به سوي كرج بصورت يك طرفه انجام مي‌شود و ورود وسايل نقليه از ساعت 12 تا 24 همان روز از كرج به سوي مرزن آباد ممنوع است.

- رفت و آمد انواع وسايل نقليه از ساعت 15 تا 24 روز 13 فروردين از مرزن آباد به سوي كرج بصورت يك طرفه انجام مي‌شود و ورود وسايل نقليه از ساعت 12 تا 24 همان روز از كرج به سوي مرزن آباد ممنوع است.

* محور هراز

- رفت و آمد انواع كاميون به استثناء كاميون هاي حامل مواد سوختني و فاسد شدني از ساعت 12 چهارشنبه 26 اسفند تا ساعت 24 جمعه 6 فروردين و از ساعت 12 چهارشنبه 11 فروردين تا ساعت 12 شنبه 14 فروردين از تهران به آمل و بالعكس ممنوع است.

- رفت و آمد انواع وسايل نقليه در محور هراز از ساعت 13 تا 24 جمعه 6 فروردين از رودهن به آب اسك ممنوع بوده و تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 15 تا 24 همان روز از آب اسك تا رودهن به صورت يك طرفه خواهد بود.

- رفت و آمد انواع وسايل نقليه در محور هراز از ساعت 13 تا 24 پنجشنبه 12 فروردين از رودهن به آب اسك ممنوع بوده و تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 15 تا 24 همان روز از آب اسك به رودهن يك طرفه خواهد بود.

- رفت و آمد انواع وسايل نقليه در محور هراز از ساعت 13 تا 24 جمعه 13 فروردين از رودهن به آب اسك ممنوع بوده و تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 15 تا 24 همان روز از آب اسك به رودهن يك طرفه خواهد بود.

* محور فيروزكوه

- رفت و آمد انواع كاميون و تريلر به استثناء كاميون و تريلرهاي حامل مواد سوختي و فاسدشدني از ساعت 12 چهارشنبه 26 اسفند تا ساعت 24 دوشنبه 2 فروردين و همچنين از ساعت 12 پنجشنبه 5 فروردين از ساعت 9 تا ساعت 24 ممنوع است.
جمعه 6فروردين و نيز از ساعت 12 چهارشنبه 11فروردين تا ساعت 12 شنبه 14فروردين از تهران به قائمشهر و بالعكس ممنوع است.

* محور قزوين- رشت

- رفت و آمد انواع كاميون و تريلر به استثناء كاميون و تريلرهاي حامل مواد سوختي و فاسدشدني از ساعت 12 چهارشنبه 26 اسفند تا ساعت 24 دوشنبه 2 فروردين و همچنين از ساعت 12 پنجشنبه 5 فروردين از ساعت 9 تا ساعت 24 جمعه 6فروردين و از ساعت 12 چهارشنبه 11فروردين تا ساعت 12 شنبه 14فروردين از قزوين به رشت و بالعكس ممنوع است.

* محور ساوه - همدان

- رفت و آمد انواع كاميون و تريلر به استثناء كاميون و تريلرهاي حامل مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 12 چهارشنبه 26 اسفند تا ساعت 24 دوشنبه 2 فروردين و همچنين از ساعت 12 پنجشنبه 5 فروردين 9 تا ساعت 24 روز جمعه 6فروردين و از ساعت 12 چهارشنبه 11فروردين تا ساعت 12 شنبه 14فروردين از ساوه تا سه راهي روعان و بالعكس ممنوع است.

* اصفهان

رفت و آمد كاميون هاي حامل انواع سنگ از ساعت 6 چهارشنبه 26 اسفند تا ساعت 24 دوشنبه 2 فروردين و همچنين از ساعت 12 پنجشنبه 5 فروردين تا ساعت 24 ، 6 فروردين نيز از ساعت 12 چهارشنبه 11فروردين تا ساعت 12 شنبه 14فروردين در محورهاي نائين، انارك، خور، طبس و گلپايگان به اصفهان و سميرم به اصفهان و بالعكس ممنوع است.

* قم

- رفت و آمد انواع وانت بار از ساعت 7 پنج شنبه 27 اسفند تا ساعت 22 جمعه 6فروردين از آزادراه تهران قم و بالعكس ممنوع است و رانندگان اين‌گونه وسايل نقليه از جاده قديم قم تهران تردد كنند.
- رفت و آمد انواع كاميون و تريلر بجز حاملين مواد سوختي و فاسدشدني از ساعت 7 پنجشنبه 27 اسفند تا ساعت 22 دوشنبه 2فروردين از محور كاشان به قم و سلفچگان به قم و بالعكس ممنوع بوده و اين‌گونه رانندگان از محور مورچه خورت- اصفهان- دليجان- سلفچگان- ساوه- تهران تردد كنند.
- رفت و آمد انواع كاميون و كاميونت بجز حاملين مواد سوختي و فاسدشدني از ساعت 8 روزهاي جمعه 27 اسفند تا ساعت 22 دوشنبه 2فروردين از محور كاشان به قم و سلفچگان به قم و بالعكس ممنوع بوده و رانندگان اينگونه وسايل نقليه از محور مورچه خورت- اصفهان- دليجان- سلفچگان- ساوه- تهران رفت و آمد كنند.

* هرمزگان

- رفت و آمد انواع كاميون و تريلر بجز حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 7 پنج شنبه 27 اسفند تا 24 سه شنبه 3فروردين در محورهاي بندرعباس به جاسك، بندرعباس به سيرجان، بندرعباس به جيرفت، بندرعباس به لار و بندرعباس به بوشهر ممنوع است.
- رفت و آمد انواع كاميون و تريلر بجز حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 7 پنج شنبه 27 اسفند تا ساعت 12 شنبه 14فروردين در محورهاي بندرعباس به جاسك، بندرعباس به سيرجان، بندرعباس به جيرفت، بندرعباس به لار و بندرعباس به بوشهر ممنوع است.

* سيستان و بلوچستان

- رفت و آمد انواع كاميون و تريلر بجز حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 5 ، 25 اسفند تا 24 ، 1فروردين در محورهاي زاهدان به زابل، كمربندي شهيد كلانتري، كوه خواجه، بمپور به دلگان و زهكلوت و زاهدان به خاش و بالعكس ممنوع است.
- رفت و آمد انواع كاميون و تريلر بجز حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 5 مورخ 12فروردين تا 24 ، 14فروردين در محورهاي زاهدان به زابل، كمربندي شهيد كلانتري، كوه خواجه، بمپور به دلگان و زهكلوت و زاهدان به خاش و بالعكس ممنوع است.

* خراسان رضوي

- رفت و آمد انواع كاميون و تريلر بجز حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 6 جمعه 28 اسفند تا ساعت 24 يكشنبه 1فروردين از محور گناباد به مشهد، سبزوار به مشهد، قوچان به مشهد، تايباد به مشهد، سرخس به مشهد و درگز به مشهد ممنوع است.
- رفت و آمد انواع كاميون و تريلر بجز حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 6 پنج شنبه 12فروردين تا ساعت 12 شنبه 14فروردين از محور گناباد به مشهد، سبزوار به مشهد، قوچان به مشهد، تايباد به مشهد، سرخس به مشهد و درگز به مشهد و بالعكس ممنوع است.

* كردستان

- رفت و آمد انواع كاميون و كاميونت بجز حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 8 پنج شنبه 27 اسفند تا ساعت 24 جمعه 6 فروردين در محورهاي مريوان به سنندج، سقز به بانه، سقز به ديواندره و بالعكس ممنوع است.
- رفت و آمد انواع كاميون و كاميونت بجز حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 8 پنج شنبه 12فروردين تا ساعت 24 شنبه 14فروردين در محورهاي مريوان به سنندج، سقز به بانه، سقز به ديواندره و بالعكس ممنوع است.

* كهكيلويه و بويراحمد

رفت و آمد انواع كاميون و كاميونت و تريلر بجز حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 7 پنج شنبه 27 اسفند تا ساعت 24 شنبه 14فروردين از محور فرعي گچساران به ديلم (محور پازنان) ممنوع است و رانندگان اينگونه وسايل نقليه مي توانند از محور ديلم به بهبهان، ديلم به گناوه، گناوه به برازجان، كازرون به شيراز تردد كنند.

* بوشهر

- رفت و آمد انواع كاميون هاي كمپرسي حامل سنگ و مصالح ساختماني از ساعت 7 جمعه 28 اسفند تا ساعت 24 جمعه 6 فروردين در محورهاي استان بوشهر ممنوع است.
- رفت و آمد انواع كاميون هاي حامل سنگ و مصالح ساختماني از ساعت 7 پنج شنبه 12 فروردين تا ساعت 24 شنبه 14 فروردين در محورهاي استان بوشهر ممنوع است.

14- خوزستان

- رفت و آمد انواع كاميون و تريلر بجز حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 12 پنج شنبه 27 اسفند تا ساعت 24 يكشنبه 1 فروردين در محور ايذه به دهدز، شهركرد ممنوع است.
- رفت و آمد انواع كاميون و تريلر بجز حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 12 پنجشنبه 5 فروردين تا ساعت 24 شنبه 7 فروردين در محور ايذه، دهدز، شهركرد ممنوع است.
- رفت و آمد انواع كاميون و تريلر بجز حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 12 چهارشنبه 11 فروردين تا ساعت 24 شنبه 14فروردين در محور ايذه، دهدز، شهركرد ممنوع است.

تبصره 1: در صورت نياز به اعمال محدوديت هاي پيش بيني نشده در محورهاي تحت پوشش استانها به منظور كنترل و نظم عبور و مرور فرماندهان قرارگاه پليس راه استانها به صورت مقطعي و موضعي تصميمات مقتضي اتخاذ كنند.

تبصره 2: در صورت نياز به اعمال محدوديت هاي پيش بيني نشده در محورهاي مواصلاتي بين استانها فرماندهان قرارگاه پليس راه با استان همجوار و ادارات كل راه و ترابري و حمل و نقل و پايانه هاي استانهاي مربوط هماهنگي لازم را به عمل آورده و پس از كسب مجوز از پليس راه ناجا نسبت به اعمال محدوديت و ممنوعيت مورد نظر اقدام لازم بعمل آورند.

تبصره3: در محورهايي كه ممنوعيت تردد وسايل نقليه باري صورت مي گيرد در صورت فراهم بودن شرايط و فقدان تراكم ترافيك با تشخيص فرمانده پاسگاه پليس راه و انجام هماهنگي با فرماندهي قرارگاه پليس راه استان مربوط ، پيش بيني تمهيدات لازم نسبت به تخليه وسايل مذكور از ساعت 24 الي 6 صبح اقدام كنند.

تبصره 4: هرگونه تغيير در كاهش و يا افزايش ساعات محدوديت با كسب مجوز از پليس راه ناجا انجام مي شود.

تبصره 5: رانندگان وسايل نقليه اي كه در طول مسير محدوديت در حركتند، موظفند به نحوي برنامه‌ريزي و تردد كنند كه قبل از ساعت اجراي محدوديت از جاده عبور كنند در غير اينصورت از حركت آنان جلوگيري مي‌شود.

تبصره 6: رانندگان وسايل نقليه باربري و حامل مواد سوختي و فاسدشدني هنگاميكه بار ندارند در محورهايي كه محدوديت تردد كاميون وكاميونت و تريلر اعمال مي شود مجاز به تردد نمي باشند.
ضمناً مركز كنترل ترافيك پليس راه راهور ناجا با شماره تلفن 88255555 ( 10 خط ) به طور شبانه روزي پاسخگو وضع راههاي كشور و امدادرساني احتمالي به هموطنان است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
نظرسنجی
عملکرد دولت در مواجهه با کرونا را چگونه ارزیابی می کنید؟
افتضاح
تا حدودی مطلوب و موفق
موفق و خوب
مشاهده نظرات
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: