کد خبر: ۱۷۴۳۹
۲۳ اسفند ۱۳۸۸ - ۱۵:۳۸
0
آشپز يك رستوران در جريان يك درگيري ، سيخ كباب را به سمت همكارش پرتاب كرد كه منجر به قتل وي شد.


به گزارش فارس، روز 27 مهر 86 مسئولان بيمارستان فياض‌بخش، فوت مشكوك مرد ميانسالي به نام حسين را كه از ناحيه سر مورد اصابت جسم نوك تيز قرار گرفته بود، به مأموران پليس گزارش كردند.

مأموران با حضور در بيمارستان و تحقيق از همكاران مقتول كه همراه وي در بيمارستان حضور داشتند، متوجه شدند كه مقتول بعد از درگيري با يكي از همكارانش مورد اصابت سيخ كباب قرار گرفته و به قتل رسيده است.

تحقيقات براي شناسايي متهم به نام ناظم، آغاز شد و وي مدت كوتاهي بعد از قتل دستگير شد.

ناظم كه به همراه مقتول، كارگران يك شركت خصوصي بودند، در اظهارات خود مدعي شد كه به خاطر شكسته شدن دسته كتري با مقتول درگير شده است و در يك لحظه به خاطر عصبانيت، سيخ كباب را به سوي او پرتاب كرده كه منجر به قتل او شد.

آخرين جلسه رسيدگي به اين پرونده، امروز در شعبه 113 دادگاه كيفري استان تهران و به رياست قاضي محمدسلطان همت‌يار برگزار شد و روشن ، نماينده دادستان ، با بيان اينكه دلايل موجود در پرونده مانند اقرار متهم ، اظهارات شاهدان ، گزارش مرجع انتظامي و نظريه پزشكي قانوني ، بزه انتسابي به متهم، محرز است ، تقاضاي مجازات متهم را كرد.

اولياي ‌دم نيز در جايگاه قرار گرفتند و درخواست خود را قصاص متهم عنوان كردند.

متهم، در بيان مجدد حادثه گفت: هيچ مشكلي با مقتول نداشتم و تنها بر اثر شكستن دسته كتري با هم درگير شديم. در حال درست كردن كباب بودم كه ناگهان عصباني شدم و سيخ كباب را به سمت مقتول پرتاب كردم كه سيخ بعد از برخورد با يخچال، به سمت سر وي كمانه كرد و به سر او برخورد كرد. البته من نديدم كه برخورد كند از دوستانم شنيدم.فقط خواستم او را بترسانم تا درگيري خاتمه يابد و بدون اينكه او را ببينم، سيخ را پرتاب كردم.

بعد از اظهارات متهم، شاهدان در جايگاه قرار گرفتند و مدعي شدند كه پرتاب سيخ از سوي متهم را ديده‌اند ولي به دليل نامناسب بودن زاويه ديد، برخورد سيخ با سر مقتول را نديدند.

وكيل اولياي‌دم در پاسخ به ادعاي متهم و وكيل وي مبني بر غيرعمدي بودن قتل، گفت: با توجه به نظريه پزشكي قانوني مبني بر اينكه حدود 15 سانتي‌متر از سيخ وارد سر مقتول شده و علاوه بر استخوان، نسوج مغزي وي را نيز از بين برده است، امكان ارتكاب قتل از فاصله دور و غيرعمدي بودن آن، منتفي است.

متهم، در آخرين دفاعيات خود گفت: عمدي در ارتكاب قتل نداشتم و از خانواده مقتول تقاضاي بخشش دارم.

بعد از اظهارات متهم، ‌قاضي همت‌يار ختم جلسه را اعلام و صدور حكم درباره اين پرونده را به آينده موكول كرد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
نظرسنجی
عملکرد دولت در مواجهه با کرونا را چگونه ارزیابی می کنید؟
افتضاح
تا حدودی مطلوب و موفق
موفق و خوب
مشاهده نظرات
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: