April 2020 09 / پنجشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۱۷۴۳۳۷
۱۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۴
0
وزیر نیرو تاکید کرد که پیوند آب و انرژی و لحاظ کردن همزمان مسایل مرتبط با آنها در جامعه، تامین کننده امینت غذایی و توسعه پایدار است. وی افزود: یکی از مصادیق بارز توجه به این پیوندها در مقوله های اساسی آب و انرژی است که زیرساخت های توسعه هر جامعه را تشکیل می دهد. چیت چیان یادآورشد: در دوره ای وزارت نیرو نیروگاه های متعددی در سطح کشور برای تولید برق احداث کرد اما به دلیل نبود یا کمبود آب در آن مناطق ناچار به آبرسانی به نیروگاه ها شد. به گفته این مقام مسئول، عدم توجه به این مهم به طور قطع جامعه را دچار مشکل خواهد کرد؛ موضوعی که در سیاستگذاری ها، فعالیت های علمی و عرصه های اجرایی مصداق دارد.
پول‌نیوز - وزیر نیرو تاکید کرد که پیوند آب و انرژی و لحاظ کردن همزمان مسایل مرتبط با آنها در جامعه، تامین کننده امینت غذایی و توسعه پایدار است.

حمید چیت چیان امروز (سه شنبه) در همایش «پیوند آب و انرژی» در دانشگاه صنعتی شریف اظهار داشت: یکی از نشانه های بلوغ و توسعه یافتگی جوامع، توجه به یکپارچگی و پیوستگی مسایل فنی، اقتصادی و اجتماعی است.

به گفته این مقام مسئول، عدم توجه به این مهم به طور قطع جامعه را دچار مشکل خواهد کرد؛ موضوعی که در سیاستگذاری ها، فعالیت های علمی و عرصه های اجرایی مصداق دارد.

وی افزود: یکی از مصادیق بارز توجه به این پیوندها در مقوله های اساسی آب و انرژی است که زیرساخت های توسعه هر جامعه را تشکیل می دهد.

چیت چیان یادآورشد: در دوره ای وزارت نیرو نیروگاه های متعددی در سطح کشور برای تولید برق احداث کرد اما به دلیل نبود یا کمبود آب در آن مناطق ناچار به آبرسانی به نیروگاه ها شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
جزییات طرح ویژه تعطیلی یک ‌ماهه کشور اعلام شد
عضو فراکسیون امید و نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی دریک رشته توئیت در حساب شخصی‌اش از ارائه طرح سه‌فوریتی تعطیلی یک ماه کشور به علت شیوع کرونا در جلسه علنی روز سه‌شنبه ۱۹ فروردین مجلس خبر داد.