کد خبر: ۱۷۰۶۴۰
۰۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۲
0
شرکت ليزينگ اقتصادنوين در جشنواره ملي بهره‌وري تنديس اين جشنواره در بخش‌هاي بهترين عملکرد در فروش و حاشيه سود و مسابقه ملي تجربه‌هاي موفق به سبب طراحي و استقرار ليزينگ سبز را دريافت کرد.
اعطای تندیس جشنواره ملي بهره‌وری به ليزينگ اقتصادنوينپول‌نیوز- شرکت ليزينگ اقتصادنوين موفق شد براي چهارمين سال متوالي لوح تقدير و تنديس جشنواره ملي بهره‌وري را دريافت کند.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز،  شرکت ليزينگ اقتصادنوين در جشنواره ملي بهره‌وري تنديس اين جشنواره در بخش‌هاي بهترين عملکرد در فروش و حاشيه سود و مسابقه ملي تجربه‌هاي موفق به سبب طراحي و استقرار ليزينگ سبز را دريافت کرد.

اين جشنواره همه ساله با هدف اشاعه فرهنگ بهره‌وري و کمک به افزايش توان رقابت‌پذيري بنگاه‌هاي اقتصادي و قدرداني از شرکت‌هاي ايراني موفق در حوزه ارتقاي بهره‌وري و مسابقات ملي بهينه کاوي از سوي سازمان ملي بهره‌وري برگزار مي‌شود.

در گزارش منتشر شده از سوي دبيرخانه جشنواره و سامانه ملي اندازه‌گيري شاخص‌هاي بهره‌وري ايران، بهره‌وري نيروي کار و رقابت‌پذيري هزينه‌هاي آن، بهره‌وري سرمايه و بهره‌وري کل عوامل به روش کندريک TFP، فروش سرانه و درصد حاشيه سود خالص شرکت‌ها پس از طرح و بررسي عملکرد سازمان‌ها در کميته علمي جشنواره و ارسال نتايج آن در اختيار بيش از 5 هزار و 500 داور که از مديران ارشد و متخصصين صنايع مختلف کشور انتخاب شده‌اند، بصورت آنلاين قرار مي‌گيرد تا با مقايسه شاخص‌هاي بهره‌وري توان اجرايي سازمان‌ها را در بخش‌هاي گوناگون بصورت يکسان اندازه‌گيري و در شرايط کاملا رقابتي، شرکت‌هاي موفق و پيشتاز در امر ارتقاي بهره‌وري را انتخاب نمايند.

از سوي ديگر مسابقه ملي بهينه کاوي و ارائه تجربيات موفق نيز در بخش جانبي اين جشنواره برگزار مي‌شود که هدف از آن انتخاب و امکان دسترسي ساير سازمان‌ها به تجارب موفق شرکت‌ها در ارتقاي بهره‌وري است. برگزيدگان اين بخش از مسابقه به مسابقات جهاني بهينه کاوي راه خواهند يافت.

شرکت ليزينگ اقتصادنوين طي چهار سال گذشته موفق گرديده است علاوه بر کسب جوايز اين جشنواره در بخش‌هاي اصلي و جانبي و با ارائه دو پروژه مرتبط با فعاليت‌هاي بهره‌وري در مسابقات جهاني بهينه کاوي در کشورهاي سنگاپور و ابوظبي و اخذ گواهينامه‌هاي معتبر از اين سازمان، تنديس ملي جشنواره را که شامل ارتقاي بهره‌وري در کل عوامل است، نيز دريافت نمايد.

لازم به ذکر است شرکت ليزينگ اقتصادنوين با توجه به ارزيابي شاخص‌هاي بهره‌وري از سوي کميته علمي و هيات داوران، موفق به اخذ دو تنديس زرين در بخش‌هاي اصلي و جانبي اين جشنواره شد، ضمن اينکه اين شرکت به عنوان يکي از کانديداهاي دريافت تنديس ملي جشنواره بهره‌وري که در خرداد ماه سال 1395 برگزار مي‌شود، انتخاب شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: