کد خبر: ۱۶۹۱۷
۱۷ اسفند ۱۳۸۸ - ۱۵:۰۹
0
طي چند روز دختر‌هاي جوان ديگري به پليس يا دادسرا مراجعه كرده و ماجرايي مشابه را تعريف كردند، مهناز يكي از شاكيان گفت: سوار يك پرايد نقره‌اي رنگ شدم و قصد رفتن به كلاس درس داشتم كه راننده داخل يك فرعي پيچيد و در مكاني كم رفت و آمد به من تعرض كرد و پول و موبايلم را هم با خود برد.

10 مورد تجاوز توسط پسر 27ساله‌ كه زنان و دختران را در غرب تهران ربوده و در مكاني خلوت آنها را مورد اذيت و آزار قرار مي‌داد،پليس را با يكي از پرونده‌هاي سنگين جنايي كشور روبه‌رو ساخت.

به گزارش تهران امروز، حدود چهار ماه قبل دختري با وضعي آشفته و چهره‌اي نگران به دادسراي جنايي تهران آمد و در مقابل ميز داديار شعبه 4 جنايي تهران گفت: در پونك منتظر ماشين ايستاده بودم كه يك پرايد مشكي رنگ جلوي من ترمز كرد.فكر كردم مسافركش است سوار شدم. عجله داشتم و بايد زودتر به محل كارم مي‌رسيدم اما بعد از چند دقيقه به راننده كه جواني بود شك كردم. چند مسافر براي او دست تكان دادند اما او جلوي هيچ‌كدام از آنها نايستاد.كمي جلوتر هم يك مرتبه تغيير مسير داد و داخل يك فرعي پيچيد از او در مورد علت اين كارش سوال كردم ولي توجهي نكرد.خواستم در ماشين را باز كنم اما دستگيره نداشت. آمدم شيشه را پايين بكشم دستگيره شيشه هم قبلا جدا شده بود. در منطقه‌اي خلوت ماشين را متوقف كرد و به زور مرا مورد اذيت و آزار قرار داد. بعد هم پول‌هاي داخل كيف و گوشي موبايلم را برداشت و مرا از ماشين پياده كرد و از آنجا گريخت.

بلافاصله پرونده‌اي در دادسراي جنايي تشكيل و به پليس آگاهي ارجاع داده شد اما تحقيق پليس بي‌نتيجه ماند و متهمي در اين رابطه دستگير نشد اما اتفاقات ديگري طي روزهاي بعدي رخ داد كه اين پرونده را بار ديگر و با شدتي بيشتر به جريان انداخت.

طي چند روز دختر‌هاي جوان ديگري به پليس يا دادسرا مراجعه كرده و ماجرايي مشابه را تعريف كردند، مهناز يكي از شاكيان گفت: سوار يك پرايد نقره‌اي رنگ شدم و قصد رفتن به كلاس درس داشتم كه راننده داخل يك فرعي پيچيد و در مكاني كم رفت و آمد به من تعرض كرد و پول و موبايلم را هم با خود برد.

مضمون شكايات ديگر هم همين بود با اين تفاوت كه در بعضي از آنها نوع ماشين، ديگر پرايد نبود و صاحب جوان با يك پژو 206 نقره‌اي يا يك پژو405 اين دخترها و زن‌ها را به عنوان مسافر كش سوار كرده و با بردن آنها به مكاني خلوت به آنها تعرض كرده بود.

كارآگاهان با بازخواني اين شكايات به نكته مشتركي رسيدند و آن اينكه فرد تجاوز كننده جواني 26-27 ساله بوده است و تمامي آسيب‌ديدگان حوالي شهرزيبا،پونك و سردار جنگل به دام اين مرد منحرف افتاده‌اند.

در حالي كه تعداد شاكيان به 10 نفر رسيده بود، به خاطر سپردن پلاك‌هاي اين ماشين‌ها به كمك پليس آمد. چند نفر از اين زنان و دختران آسيب‌ديده توانسته بودند شماره پلاك خودرو متهم را به خاطر بسپارند. به همين خاطر صاحبان اين خودروها به اداره آگاهي فراخوانده شدند تا توضيحاتي در اين باره بدهند. تمامي اين افراد كه صاحبان مراكز كرايه خودرو بودند گفتند كه فردي به نام آرش در تاريخ مورد نظر اين ماشين‌ها را از آنها كرايه كرده و بعد از استفاد آن را به آنها برگردانده است.

پيرو اين اطلاعات متهم شناسايي و دستگير شد. اين جوان27 ساله معتاد به شيشه با پذيرفتن اتهام تجاوز به شاكيان شگردهاي خود را براي رفتارجنون آميز و غير انساني خود افشا كرد: يك ماشين كرايه مي‌كردم و چند مورد تجاوز را با آن انجام مي‌دادم. سپس ماشين را تحويل داده و اتومبيل ديگري كرايه مي‌كردم. قبل از سوار كردن مسافران زن، دستگيره‌هاي عقب را از جا در مي‌آوردم تا قرباني نتواند در را باز كرده و فرار كند. دستگيره شيشه را هم مي‌كندم تا آنها نتوانند با سر و صدا از مردم كمك بخواهند.

بعد از اين اعترافات متهم جهت كسب اطلاعات بيشتر تحويل مقامات قضايي داده شد. گفتني است جرم تجاوز به عنف از جرايم بسيار سنگين قضايي است كه معمولا با مجازات مرگ براي مرتكب آن همراه مي‌شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
نظرسنجی
عملکرد دولت در مواجهه با کرونا را چگونه ارزیابی می کنید؟
افتضاح
تا حدودی مطلوب و موفق
موفق و خوب
مشاهده نظرات
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: