پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۱۶۸۸۹۶
۲۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۷
0
در این دیدار معاونین مدیرعامل بانک تجارت نیز آمادگی این بانک را برای حمایت از صنایع مولد استان آذربایجان غربی و مشارکت در توسعه زیرساختهای این استان اعلام کردند.
قدردانی استاندار آذربایجان غربی از حمایت بانک تجارت از صنایع استانپول‌نیوز- استاندار آذربایجان غربی در دیدار با معاونین مدیرعامل بانک تجارت بر ایفای نقش بیشتر بانکها در حمایت از صنایع این استان تاکید کرد .

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، مهندس قربانعلی سعادت در دیدار با "خواجه حق وردی"و "سمیع" معاونین مدیرعامل بانک تجارت ضمن قدردانی از حمایت این بانک از واحدهای تولیدی بخش خصوصی و طرح های عمرانی در توسعه استان آذربایجان غربی و با تاکید بر اهمیت حمایت از تولیدکنندگان و کارآفرینان در تضمین رشد و شکوفایی اقتصادی کشور یادآور شد: در شرایط پس از رفع تحریم ها، حمایت از صنایع داخلی و ایجاد امکان رقابت پذیری برای محصولات داخلی در مقابل کالاهای خارجی اهمیت ویژه ای پیدا می کند و در این مسیر بانکها می توانند نقش مهمی داشته باشند.

استاندار آذربایجان غربی لزوم مشارکت بیشتر بانکها در تامین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی را مورد اشاره قرار داد و بر ظرفیتهای توسعه واحدهای صنعتی و کشاورزی و تجارت مرزی این استان تاکید کرد.

در ادامه این دیدار معاونین مدیرعامل بانک تجارت نیز آمادگی این بانک را برای حمایت از صنایع مولد استان آذربایجان غربی و مشارکت در توسعه زیرساختهای این استان اعلام کردند.

حمایت بانک تجارت از صنایع آذربایجان غربی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار