پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

November 2019 13 / چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸
کد خبر: ۱۶۸۸۳۹
۲۰ دی ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۳
0
به علت ریزش برف و لغزندگی سطح معابر عمومی، مراکز پیش دبستانی و دوره ی ابتدایی شهرستان تویسرکان در نوبت صبح روز یکشنبه بیستم دی ماه تعطیل است.
 پول‌نیوز- مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان همدان از تعطیلی مدارس ابتدایی شهرستان تویسرکان به علت ریزش برف در نوبت صبح روز یکشنبه بیستم دی ماه خبر داد.

محمد پورداوود یکشنبه گفت: به علت ریزش برف و لغزندگی سطح معابر عمومی، مراکز پیش دبستانی و دوره ی ابتدایی شهرستان تویسرکان در نوبت صبح روز یکشنبه بیستم دی ماه تعطیل است.

وی ادامه داد: شهروندان به ویژه فرهنگیان و دانش آموزان استان می توانند آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به تعطیلی مدارس را از طریق تلفن گویای 31359 دریافت کنند.

ریزش برف از بعد از ظهر امروز در استان همدان آغاز شده و طبق پیش بینی های اداره کل هواشناسی استان همدان هوای همدان از فردا نسبت به روزهای گذشته سه تا چهار درجه سانتیگراد سردتر می شود.

شهرستان تویسرکان پر بارش ترین شهرستان استان است بگونه ای که میزان بارندگی در این شهرستان در سالجاری به 280میلمتر رسیده و این آمار نسبت به سال گذشته 86 درصد و نسبت به بلند مدت 65درصد رشد را نشان می دهد.

تویسرکان یکی از شهرستان های استان همدان واقع در 90 کیلومتری شهر همدان است.
منبع: ایرنا
برچسب ها: برف ، مدرسه ، تویسرکان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار