کد خبر: ۱۶۳۵۸
۰۹ اسفند ۱۳۸۸ - ۱۶:۳۱
0
هيات وزيران ابراهيم عزيزي را به عنوان نماينده ويژه رئيس جمهور براي اعمال اختيارات دولت و رئيس جمهور براي اعمال تصميمات بودجه‌اي تعيين كرد.

فارس: هيات وزيران ابراهيم عزيزي را به عنوان نماينده ويژه رئيس جمهور براي اعمال اختيارات دولت و رئيس جمهور براي اعمال تصميمات بودجه‌اي تعيين كرد.

به نقل از پايگاه اطلاع‌رساني دولت، هيئت وزيران، ابراهيم عزيزي معاون برنامه‌ريزي و نظارت راهبردي را به عنوان نماينده ويژه رئيس جمهور براي تصميم‌گيري درباره اختيارات دولت در اصلاح امور مربوط به بودجه‌هاي ساليانه تعيين كرد.

هيئت وزيران بنا به پيشنهاد رئيس جمهور و به استناد اصل يكصد و بيست و هفتم قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران، ابراهيم عزيزي، معاون برنامه‌ريزي و نظارت راهبردي رياست جمهوري را به عنوان نماينده ويژه رئيس جمهور براي اعمال اختيارات دولت و رئيس جمهور در تصميم گيري، لغو، اصلاح، تاييد و ابلاغ تصميمات (حسب مورد)، در زمينه جابجايي، توزيع و ابلاغ اعتبارات هزينه‌اي، تملك دارايي‌هاي مالي و سرمايه‌اي و رديف‌هاي متفرقه بودجه هاي سنواتي و اصلاحيه‌ها و متمم‌هاي آن ها تعيين كرد.

بر اساس اين مصوبه همچنين، اختيارات دولت مربوط به اعتبارات خارج از شمول دستگاه هاي اجرايي، تعيين و هزينه خدمات مديريت طرحهاي تملك دارايي‌هاي سرمايه‌اي موضوع قوانين بودجه هاي سنواتي و اصلاحيه‌هاي متمم‌هاي آن ها و نيز اختيارات موضوع مواد 10، 31، 68، 82، 85 (بند ب) قانون تنظيم بخشي از مقررات مالي دولت و اصلاحات بعدي آن و ماده 52 قانون الحاق موادي به قانون ياد شده و اصلاحات بعدي آن و ماده 12 قانون تشكيل سازمان مديريت بحران و اصلاحات بعدي آن و موارد موضوع تصويب نامه شماره 156728/ ت 43505 هـ مورخ 1388.8.6 نيز به ابراهيم عزيزي تفويض شد.

بر اساس اين مصوبه، تصميمات نماينده ويژه رئيس جمهور در امور اجرايي فوق و موارد موضوع تصويب نامه مورد اشاره در حكم تصميمات رئيس جمهور و هيات وزيران بوده وتصميمات ابلاغي توسط نماينده ويژه ياد شده براي دستگاه‌ها لازم الاتباع است.

اين مصوبه از سوي محمد رضا رحيمي معاون اول رئيس جمهور به دستگاه هاي اجرايي ابلاغ شده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
نظرسنجی
عملکرد دولت در مواجهه با کرونا را چگونه ارزیابی می کنید؟
افتضاح
تا حدودی مطلوب و موفق
موفق و خوب
مشاهده نظرات
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: