کد خبر: ۱۶۲۹۱۲
۲۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۹
0
جلسه معارفه فرمانده واعضای شورای مرکزی بسیج جامعه پزشکی سازمان تأمین اجتماعی با حضور، دکترسید تقی نوربخش مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، دکتر محمد رئیس زاده رئیس سازمان جامعه بسیج پزشکی کشور، محمد میرابی فرمانده حوزه بسیج وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اعضای این شورا و مدیران ارشد این سازمان برگزار شد.
نوربخش: بسیج یکی از ضروری ترین تشکل هاستپول‌نیوز- مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در این مراسم، تشکیل نهاد مقدس جامعه بسیج پزشکی در این سازمان را پربرکت ارزیابی کرد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، دکتر سید تقی نوربخش با اشاره به فرمایش حضرت امام خمینی (ره) در مورد بسیج گفت: ایشان تشکل بسیج را ضروری ترین تشکل ها دانستند و فرمودند "اگر بر کشوری ندای تفکر بسیجی طنین انداز شود، چشم جهانخواران از آن ها دور خواهد ماند و گرنه منتظر فتنه ها باشیم."

وی اظهارداشت: انقلاب اسلامی ایران مبتنی بر ارزشهاست وتا زمانی که برای حفظ  این ارزشها در مقابل دشمن بایستیم، درگیر خواهیم بود و این مبارزات با اشکال مختلفی است و این کشور با  گروهک های ضدانقلاب، جنگ تحمیلی وجنگ فرهنگی روبرو بوده است.

دکتر نوربخش گفت: در دو سه سال اخیر دشمنان با جنگ اقتصادی به میدان آمده اند و این نشان می دهد که صورتهای دشمنی و تعارض آنها با ملت ایران تغییر می کند.

وی با اشاره به فرمایش امام راحل  که" بسیج شجره طیبه است و زیباترین تابلوهای ایثارگری همراه با نجابت، رشادت و فروتنی را ترسیم می کند"، گفت: راهبرد بسیج توسط امام خمینی(ره) تبیین شد و تقویت این نهاد نیز قطعی است.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی اظهار داشت: سازماندهی، تقویت و حراست از ارزشهای نهاد بسیج به عهده تمامی سازمان هاست.

وی با بیان اینکه از بدو تصدی مدیریت سازمان تأمین اجتماعی تقویت و انتخاب فرد بسیجی به مسئولیت حوزه بسیج سازمان مورد توجه قرار گرفت، افزود:  باید درسازمان تأمین اجتماعی با توجه به خیل عظیم نیرو و مأموریت ها، فعالیت بسیج وسیع تر عمل کند.

دکتر نوربخش با اشاره به اینکه سازمان تأمین اجتماعی دومین تولید کننده و اولین خریدار درمان در کشور است، تصریح کرد: ظرفیت درمان در این سازمان ایجاب می کند حوزه بسیج در جامعه پزشکی این سازمان تقویت و ساماندهی شود.

وی با اشاره به پیگیری های متعدد سازمان تأمین اجتماعی برای ایجاد هسته مقدس بسیج در جامعه پزشکی این سازمان، بر تلاش برای انسجام بیشتر این حوزه بر حسب وظیفه اجرایی، اسلامی و اخلاقی تأکید کرد.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، بسیج را راهبرد منطقی و اصلی نظام اعلام کرد و گفت: بسیج در بسیاری از بخش ها یاریگر کشور است و 4300میلیارد تومان تجهیز منابع ماهانه این سازمان، یک حرکت بسیجی است.

دکتر نوربخش با تأکید بر اینکه سازمان تأمین اجتماعی در جنگ تمام عیار اقتصادی قرار دارد، افزود: این منابع بدون اتکا به دولت، بیشتر از میزان یارانه پرداختی و با لحاظ شرایط اقتصادی کشور تأمین می شود.

وی  با بیان اینکه پرداخت مستمری و سایر تعهدات با همراهی و همکاری کارکنان بخش های بیمه و اقتصادی سازمان انجام می شود که  بسیجیان این حوزه ها هستند، اظهار داشت: در بخش درمان نیز فعالیت های جهادی انجام می شود .

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی  به نقل از فرمایش حضرت امام راحل که" بسیج مردمی یکی از نعمت های الهی است" ، گفت: اینکه تمام افراد جامعه بسیجی باشند، مورد اتفاق همه است اما باید تشکیلات و ساختار مناسب برای این حوزه داشته باشیم.

دکتر نوربخش  به فرمایش مقام معظم رهبری در مورد بسیج اشاره کرد که ایشان می فرمایند" شما بسیجی ها به گونه ای رفتار کنید که احترام و محبت مردم را جلب کنیم و نمونه اخلاق، تواضع، فروتنی ورعایت مقررات باشید."

وی  با بیان اینکه پدافند غیر عامل به عنوان یکی از ضروریات بسیج و درمان  باید بیشتر مورد توجه این نهاد قرار گیرد، تصریح کرد: باتوجه به اینکه کشور در معرض انواع حوادث است و سازمان تأمین اجتماعی حوزه درمان گسترده ای دارد، آموزش، پژوهش و آمادگی عملیاتی در مواجه با بحران ها  باید بیشتر لحاظ شود.

گفتنی است، اعضای شورای مرکزی بسیج جامعه پزشکی سازمان تأمین اجتماعی را دکتر نوربخش، دکتر همتی، دکترخسروانی مقدم، دکتر نبیونی، دکتر فیاض، دکتر بهاروند، دکتر نانگیر، دکتر رضا زاده، دکتر فتحی، باقری، دکتر پناهی زاده، دکتر گلچین، دکتر اسلامی، دکتر سهرابی، دکتر کریمی، خزایی و  خانم عابدی تشکیل می دهند و مسئولیت این مرکز برعهده دکتر خسروانی مقدم مدیر کل درمان تأمین اجتماعی استان تهران است.

همچنین، دکتر محمد تقی خسروانی مقدم مدیر کل درمان تأمین اجتماعی استان تهران نیز در این مراسم که حکم انتصاب فرمانده بسیج جامعه پزشکی سازمان تأمین اجتماعی را ازدکتر نوربخش و دکتر رئیس زاده تحویل گرفت، بر تقدیر از تلاش های مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و رئیس سازمان جامعه پزشکی کشور در مورد تشکیل نهاد بسیج پزشکی در این سازمان، بر تقویت این نهاد تأکید کرد.

متن حکم صادر شده توسط محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین برای انتصاب دکتر خسروانی مقدم به شرح زیر است:

برادر بسیجی دکتر محمدتقی خسروانی مقدم

به پیشنهاد مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی

به موجب این حکم به عنوان مسئول مرکز بسیج جامعه پزشکی سازمان تامین اجتماعی منصوب می شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و نصب العین قرار دادن تقوا، جهاد در راه خدا، رهنمودهای رهبر کبیر انقلاب اسلامی و موسس شجره طیبه بسیج حضرت امام خمینی(ره) و فرامین، تدابیر و منویات ولی امر مسلمین و فرمانده معظم کل قوا، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مد ظلله العالی) بتوانید با بهره گیری از امکانات مادی و معنوی موجود، با همت و تلاش هر چه بیشتر و تعامل با مسئولین امر در سازمان بسیج مستضعفین ، زمینه حضور سازمان یافته و هدفمند علاقه مندان به عضویت بسیج در سازمان تامین اجتماعی در چارچوب رویکردهای تحولی بسیج فراهم و آنان را متناسب با صحنه های مورد نیاز انقلاب شکوهمند اسلامی و ارتقاء همه جانبه سطح فعالیتهای بسیج بکارگیری و در جهت کمک به پویایی بسیج دهها میلیونی گام های موثری بردارند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: