پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

پول‌نیوز- شهردار منطقه ۶ با اشاره به برخی از بارگذاری‌های جدید در این منطقه، گفت: قرار است منطقه ۶ مرکز مدرن شهر تهران شود.

عظیم بابایی در گفتگویی با اشاره به اینکه قرار است منطقه ۶ مرکز مدرن شهر تهران شود، گفت: بر اساس تعریف جدید منطقه، پروانه ساخت برخی از ساختمان‌های بلندمرتبه صادر شده است.

وی ادامه داد: طرح «مسیر طبیعت» که برنده یک جایزه جهانی نیز شده است در راستای همین ایجاد مرکز مدرن شهر تهران است که این مسیر پیاده‌راه از بوستان ملت و نمایشگاه بین‌المللی آغاز و پس از گذر از اراضی عباس‌آباد، به پوسته رسالت ختم می‌شود که بیشتر کارکرد فرهنگی، اجتماعی و تفریحی دارد.

شهردار منطقه ۶ در پاسخ به این پرسنش که با وجود ترافیک منطقه، امکان بارگذاری‌های جدید در منطقه وجود دارد، گفت: تقریباً تمام خطوط مترو از جمله خط ۳، ۶ و ۷ از منطقه عبور می‌کنند. همچنین در سال جاری چند خط بی‌ آر تی جدید راه‌اندازی خواهد شد؛ از جمله خط شهید بهشتی، مطهری، شهرک فجر و بلوار کشاورز.

بابایی اضافه کرد: این خطوط به دلیل آنکه برخی از این محله‌ها میراثی هستند، از گاردریل استفاده نمی‌شود تا به بافت تاریخی منطقه مانند بلوار کشاورز لطمه‌ای نزند.
منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
نظرسنجی
آیا با تصمیم دولت برای معاف کردن سلبریتی ها از مالیات موافقید؟
بله
خیر
مشاهده نظرات
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: