پول نیوز

کد خبر: ۱۶۲۷۰۲
۲۵ آبان ۱۳۹۴ - ۰۶:۵۳
0
آنچه در این میان جلب توجه می کند زبان خاص طراحی ساعت های یونگ هانس است که همانند سایر محصولات آلمانی نمادی از قدرت طراحی صنعتگران این کشور به شمار می رود. این ساعت ها بسیار ساده هستند اما با اولین نگاه مجذوب کیفیت و زیبایی آنها در طراحی خواهید شد.

پول‌نیوز، مازیار دانیالی - برای آشنایی با یکی از برندهای پرسابقه دنیای ساعت اینبار نه راهی سوئیس بلکه به آلمان خواهیم رفت. سرزمینی که صنعت آن بویژه در حوزه خودرو زبانزد همگان است، اما شاید کمتر از صنعت ساعت آن شنیده باشیم، به هرترتیب این باعث نمی شود که آلمانی ها  در این حوزه ناتوان باشند زیرا برندی مانند یونگ هانس را در اختیار دارند که به عنوان بزرگترین کمپانی ساعت سازی آلمان سالها سابقه در ارائه محصولاتی خاص و با کیفیت دارد.

آنچه در این میان جلب توجه می کند زبان خاص طراحی ساعت های یونگ هانس است که همانند سایر محصولات آلمانی نمادی از قدرت طراحی صنعتگران این کشور به شمار می رود. این ساعت ها بسیار ساده هستند اما با اولین نگاه مجذوب کیفیت و زیبایی آنها در طراحی خواهید شد . این موردی است که حتی شلوغ ترین ساعت های جهان از منظر طراحی ممکن است اینچنین در جلب توجه مخاطب، موفق نباشند.
یونگ هانس؛ زمان به وقت شرامبرگ(+عکس)
یونگ هانس؛ زمان به وقت شرامبرگ(+عکس)
تاریخچه یونگ هانس به 15 آوریل 1861 باز می گردد. زمانی که ارهارد یونگ هانس کمپانی تولید ساعت خود را با همکاری جیکاب تابلر یکی از اقوامش  با نام "یونگ هانس و تابلر" در  شهر شرامبرگ (ایالت بادن-وورتمبرگ)راه اندازی کرد. در سال های آغازین دهه 50 میلادی یکی از طراحان برجسته آلمانی همکاری خود را با یونگ هانس آغاز کرد و محصولات این برند جذاب تر از گذشته شد. در دهه 80 مقدمات تولید ساعت های پیشرفته تر در یونگ هانس ایجاد شد و لاین سولار این کمپانی در دهه 90 راه اندازی شد.

محصولات یونگ هانس از بهترین مواد اولیه و در نهایت دقت تولید می شوند. زمانی که یک ساعت یونگ هانس را استفاده می کنید همواره حسی دلنشین از رضایت و کیفیت شما را همراهی خواهد کرد.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار