کد خبر: ۱۶۲۱۵۶
۲۰ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۰
0
كسب رتبه روابط عمومي برتر و احراز 3 رتبه در تاريخ رقابت روابط عمومي پژوهشگاه در هفت دوره جشنواره، بي سابقه و براي اولين بار، رخ داده است.
روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت در 3 بخش رتبه‌ آوردپول‌نیوز- پس از معرفي پژوهشگاه به عنوان روابط عمومي برتر در ارتباطات الكترونيك شركت‌هاي ستادي و با انتشار گزارش پاياني هيئت داوران هفتمين جشنواره روابط عمومي‌هاي برتر صنعت نفت، ارتباطات رسانه‌اي و برنامه‌ريزي ارتباطات اين مركز پژوهشي نيز به ترتيب حائز رتبه دوم و سوم شدند.

به گزارش گروه انرژی پول‌نیوز، كسب رتبه روابط عمومي برتر و احراز 3 رتبه در تاريخ رقابت روابط عمومي پژوهشگاه در هفت دوره جشنواره، بي سابقه و براي اولين بار، رخ داده است.

اين گزارش مي‌افزايد: هفتمين دوره جشنواره در شش بخش برگزار شده و پژوهشگاه در سه بخش يعني نيمي از رشته‌هاي مورد ارزيابي شامل ارتباطات الكترونيك، ارتباطات رسانه‌اي و برنامه‌ريزي به ترتيب به كسب رتبه اول تا سوم نايل آمده است.

بر پايه اين گزارش روابط عمومي‌هاي صنعت نفت در 4 سطح شركت ‌هاي اصلي، شركت‌هاي ستادي، شركت‌هاي توليدي و پالايش و شركت‌هاي استاني گاز و پخش تقسيم‌بندي و مورد ارزيابي قرار گرفته‌اند كه سطح شركت‌هاي ستادي به دليل حضور كليه شركت‌هاي نفتي تحت پوشش شركت ملي نفت ايران، واحد‌هاي ستادي، شركت ملي پخش و شركت ملي پالايش از پر ترافيك‌ترين و نزديك‌ترين رقابت‌ها برخوردار بوده است.

بر پايه گزارش واحد خبر ارتباطات و با استناد به نتايج پاياني جشنواره، ارتباطات رسانه‌اي پژوهشگاه بعد از شركت ملي پخش فرآورده‌هاي نفتي ايران حايز رتبه دوم و برنامه‌ريزي ارتباطات اين مركز پس از شركت نفت و گاز پارس و شركت پخش فرآورده‌هاي نفتي ايران، ‌حايز رتبه سوم شده‌اند و در ارتباطات الكترونيك،‌ پژوهشگاه به عنوان روابط عمومي برتر به كسب رتبه اول نائل و شركت نفت خزر و پايانه‌هاي نفتي ايران رتبه دوم و سوم را از آن خود كرده‌اند.

دكتر اكبر نعمت الهي، مدير كل روابط عمومي وزارت نفت در حاشيه مراسم هفتمين جشنواره و در ارزيابي خود از عملكرد پژوهشگاه گفت: ارتباطات پژوهشگاه صنعت نفت در دو سال اخير به خوبي حركت كرده و به گفته وزير نفت انديشه ورز‌تر با قضايا برخورد كرده و فعاليت‌هاي علمي بيشتري را در برنامه‌هاي خود قرار داده است.

اين گزارش مي افزايد، موسوي شاد،‌ دبير جشنواره و معاون اداره كل روابط عمومي وزارت نفت در خصوص ارزيابي چگونگي مشاركت در هفتمين دوره اظهار داشت: در اين جشنوراه از مجموع 1018 اثر ارايه شده در شش محور و با رشد پنجاه درصدي اين آثار 21 روابط عمومي در 4 سطح حايز رتبه شدند كه پژوهشگاه با ارسال 20 اثر در بخش ارتباطات با رسانه‌ها و  برنامه‌ريزي نيز با اختلاف اندكي با واحد برتر قرار گرفت.

دكتر  احمد يحياي ايله ‌اي رييس هيئت داوران جشنواره در خصوص پورتال پژوهشگاه و برنامه‌ريزي ارتباطات اين مركز گفت: پورتال پژوهشگاه از نسل دوم وب سايت‌ها به شمار مي‌رود كه طراحي و گرافيك خيلي خوبي داشته و اخبار و اطلاعات در آن به روز است.

خاطر نشان مي‌شود در هفتمين جشنواره روابط‌ عمومي‌هاي صنعت نفت كه روز يكشنبه 10 آبان ماه با حضور وزير نفت برگزار شد صرفا از رتبه‌هاي برتر اين جشنوراه تقدير به عمل آمد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
نظرسنجی
عملکرد دولت در مواجهه با کرونا را چگونه ارزیابی می کنید؟
افتضاح
تا حدودی مطلوب و موفق
موفق و خوب
مشاهده نظرات
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: