کد خبر: ۱۶۱۲۲۲
۱۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۹
0
رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه ایران گفت: اصلاح و بهبود پرتفوی بیمه ایران هدف ماست.
اصلاح و بهبود پرتفوی بیمه ایران هدف ماستپول‌نیوز- سید عباس حسینی در جریان بازدید از شعبه پاسداران این مجموعه با اشاره به مطالبات این مجموعه ازدستگاه های اجرایی ،افزود: به منظور فراهم شدن امکان ایفای تعهدات مناسب تر به بیمه گذاران باید دستگاه های اجرایی بدهکار مطالبات بیمه ایران را هرچه سریع تر تسویه کنند تا با مشکل ارائه خدمات مواجه نشویم.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، حسینی درخصوص میزان بدهی های دستگاه های اجرایی به بیمه ایران، اظهارداشت:مبالغ قابل توجهی از دستگاه های اجرایی مختلف بابت بیمه نامه های صادره طلبکار هستیم که درصورت وصول این مطالبات به طور حتم بیمه گذاران ما خدمات با کیفیت تری دریافت خواهند کرد.

رییس هیات مدیره بیمه ایران درخصوص اهداف و برنامه های خود دراین مجموعه، تصریح کرد: ما به دنبال افزایش کیفیت،سرعت ارائه خدمات وافزایش میزان رضایتمندی مشتریان خود هستیم و معتقدیم صنعت بیمه باید در تنگنا ها درکنار بیمه گذاران و زیان دیدگان خود باشد از اینرو برای دستیابی به این اهداف از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

حسینی ادامه داد:افزون براین،درحال شناسایی انتظارات مشتریان به منظور خلق ارزش های جدید برای آنان هستیم درهمین ارتباط خود را جای ذینفع قرار خواهیم داد.

مدیرعامل بیمه ایران درخصوص پرتفوی شرکت نیز تصریح کرد: پرتفوی شرکت باید از وضعیت فعلی خارج و به سمت پرتفوی ترکیبی با زیان کم تغییر کند.

وی با بیان اینکه بیمه گذاران ما بسیار هوشمند بوده واز مشاوران مجرب بیمه ای استفاده می کنند، عنوان کرد: دراین شرایط برای تامین انتظارات بیمه گذاران خود کار سختی پیش رو داریم.

حسینی با تاکید براینکه بین عملکرد مالی و پرداخت هزینه ها باید یک رابطه منطقی در این مجموعه ایجاد شود، عنوان کرد:هم اکنون ما پرتفوی های بسیار زیادی داریم که نه تنها منابع مالی برای شرکت ایجاد نکرده بلکه داشته های محدود ما را از بین می برد برهمین اساس بدنبال  اصلاح مدیریت منابع دراین گونه پرتفوی ها به منظور جلوگیری از زیان بیشتر هستیم.

وی درادامه ابراز امیدواری کرد: با نهادینه شدن رفتار حرفه ای وضعیت شرکت و تصویر خارجی آن نزد بیمه گذاران بهبود یابد تا بتوانیم خدمات مناسب تر ارائه کنیم.

رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه ایران درادامه سخنانش به اهمیت مدیریت مالی در این مجموعه اشاره کرد وافزود:مدیرمالی مجموعه ای از وظایف بزرگ و بسیار فراتر از این است که فقط نقش حسابدار را عهده دار باشد، شان مدیریت مالی در یک مجموعه ای همانند بیمه ایران که فعالیت اقتصادی می کند به مراتب بزرگتر و ارزشمند ترازاین است که او را یک حسابدار بخوانیم.

حسینی همچنین خواستار نظام مند کردن توان مدیریت مالی ،حسابداری و افزایش کنترل های داخلی در بیمه ایران شد و افزود: اندیشه های مدیران مالی به بهبود وضعیت شرکت کمک بسزایی خواهد کرد برهمین اساس در این خصوص آنان باید مشارکت بیشتری با مجموعه مدیریت ارشد مجموعه داشته باشند.

وی با بیان اینکه بیمه ایران یک مجموعه اقتصادی بزرگ است،عنوان کرد: حوزه مالی برای این مجموعه بسیاراهمیت دارد برهمین اساس اقلام باز و مانده حساب های سنواتی باید هرچه سریع تر تعیین تکلیف شوند.

مدیرعامل بیمه ایران درخصوص نقش آفرینی بیمه ایران در صنعت بیمه داخلی و بین المللینیز گفت: به دنبال اتحاد استراتژیک وهمکاری کامل با سایر شرکت ها ونهاد های بیمه ای هستیم.

حسینی دراین ارتباط تاکیدکرد: باید قابلیت حرکت در  بازارهای جهانی را ایجاد کنیم و به طور حتم دراین بازارهاست که می توانیم سبد بیمه ای داخلی و خارجی را بزرگتراز قبل کنیم.

به گفته وی پاسخگویی سریع و ایفای تعهدات کامل و به موقع و بهره گیری ازفناوری های اطلاعات درعرصه ارائه خدمات نوین بیمه ای  به بیمه گذاران از انتظارات جدید درهزاره سوم است و به طور یقین با دستیابی به این اهداف میزان رضایتمندی بیمه گذاران از خدمات بیمه ای خود را افزایش خواهیم داد.

مدیرعامل بیمه ایران با اشاره به اینکه درحال حاضر رکود، صنعت بیمه و سایر صنایع را تحت تاثیر قرارداده است تصریح کرد: باید به ظرفیت های حضور دربازارهای بین المللی برسیم و هویت سازمانی خود را ارتقا دهیم.

حسینی با بیان اینکه به طور یقین از حضور سرمایه گذاران خارجی درکشور استقبال می کنیم، افزود: ورود سرمایه گذاران به سود اقتصاد کشور است و بیمه ایران نیز از این موضوع استقبال کرده و آماده مشارکت و همکاری کامل با طرف های خارجی است.
برچسب ها: بیمه ایران ، بدهی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: