پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۱۶۱۰۲۳
۱۲ آبان ۱۳۹۴ - ۰۷:۱۹
0
پارمیجانی در سال 2006 ساعتی استثنایی را برای کمپانی خودروسازی بوگاتی با نام بوگاتی370 تولید کرد که در ساخت آن الگوی ویژه ای از سوپر اسپرت ویرون مورد توجه قرار داشته است.

پول‌نیوز، سمیه علی‌اصغری - به منظور ماجراجویی جدیدی در دنیای ساعت، امروز راهی کشور سوئیس خواهیم شد تا با یکی از لوکس ترین های دنیای ساعت از شهر زیبای فلوریه آشنا شویم.

پارمیجانی فلوریه از سال 1976 پا به میدان رقابت میان برندهای ساعت در کشور سوئیس نهاد. میدانی که تداوم حضور در آن با توجه به برندهای صاحب نامی که تعدادشان چندان کم هم نیست، کاری بسیار دشوار است. اما به هر ترتیب پارمیجانی فلوریه برای پیروزی و تغییر قوانین به میدان آمده بود.

پارمیجانی  مسیر متفاوت بودن از سایر رقبا را به خوبی یافته بود و تلاشی موفق در ارائه زبان طراحی خاص خود را دنبال کرده و می کند. این برند لوکس در سال 2006 ساعتی استثنایی را برای کمپانی خودروسازی بوگاتی با نام بوگاتی 370 تولید کرد که در ساخت آن الگوی ویژه ای از سوپر اسپرت ویرون مورد توجه قرار داشته است.
مدل دیگر از سری بوگاتی تحت نام بوگاتی سوپر اسپرت نیز ارائه شده است.
 
پارمیجانی فلوریه علاقعه خاصی به همکاری با کمپانی های صاحب نام و لوکس دنیا در صنایع مختلف دارد. علاوه بر بوگاتی این کمپانی همکاری نزدیکی را با کمپانی ایتالیایی پرشینک نامی شناخته شده در تولید قایق های لوکس در راستای تولید ساعت های اسپرت مخصوص به انجام رسانده است.

ساعت بوگاتی 370 پارمیجانی فلوریه در سال 2006 به عنوان ساعت سال  شناخته شده و مورد تقدیر قرار گرفت. در طراحی این مدل ازطلای 18 عیار و طراحی خاصی بهره گرفته شده تا راننده بتواند در هنگام رانندگی با سهولت زمان را مشاهده کند. بوگاتی 370 هر سال در تعداد 150 عدد روی خط تولید قرار می گیرد و قیمت آن برابر با 200 هزار دلار است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: