پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

January 2020 29 / چهارشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۸
کد خبر: ۱۵۷۹۹۷
۱۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۴
0
با تایید دولت، بانک مرکزی و رئیس سازمان برنامه و بودجه، بانک کشاورزی به عنوان عامل رسمی خرید ذخایر استراتژیک کشاورزی تعیین شد.
بانک کشاورزی عامل رسمی خرید ذخائر استراتژیک شدپول‌نیوز- دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی صبح امروز در جمع مدیران ستادی بانک کشاورزی ضمن بیان این که تا کنون 92000 میلیارد ریال وجه خرید تضمینی گندم توسط بانک کشاورزی توزیع شده است گفت: با تایید دولت محترم، بانک مرکزی و رئیس سازمان برنامه و بودجه، بانک کشاورزی به عنوان عامل رسمی خرید ذخایر استراتژیک کشاورزی تعیین شد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، دکتر شهید زاده در همایش مدیران بانک کشاورزی که روز چهارشنبه 15 مهرماه در مرکز آموزشی رفاهی بابلسر برگزار شد، تبدیل اضافه برداشت بانک کشاورزی از بانک مرکزی به خط اعتباری، تحقق مرحله اول افزایش سرمایه بانک کشاورزی و تعیین تکلیف مطالبات بانک از دولت بابت صندوق بیمه کشاورزی را از جمله رویدادهای مثبت برای این بانک دانست.

وی افزود: بخش زیادی از درآمد بانک می تواند از محل بازارهای بین المللی باشد پس شایسته و بایسته است تا با شناخت ریسک بازارهای بین المللی، قوانین بانکداری بین الملل  و استفاده صحیح و موثر از اعتماد و وجهه مثبت بانک در جوامع بین المللی شرایط آن را فراهم کنیم.

دکتر شهید زاده همچنین خواستار توجه ویژه مدیران و کارکنان به منابع صندوق توسعه ملی به عنوان راهکاری برای جذب منابع مردمی شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
سایت خبرگزاری فارس توسط آمریکا مسدود شد
پول نیوز- دامنه farsnews.com متعلق به خبرگزاری فارس ساعتی پیش با دستور وزارت خزانه‌داری آمریکا مسدود شد.