کد خبر: ۱۵۷۶۶
۰۱ اسفند ۱۳۸۸ - ۱۳:۰۰
0
امروز باورمان اين است كه ادامه انتشار روزنامه به دلايل مختلف هدف‌هاي اصلي و اوليه ما را محقق نمي‌كند. از اين رو خاتمه انتشار روزنامه كيهان ورزشي را ـ حداقل به طور موقت ـ اعلام مي‌كنيم.

فارس: مدير مسئول روزنامه كيهان ورزشي روز پنجشنبه 29 بهمن در يادداشتي در اين نشريه گفت: اين آخرين شماره روزنامه كيهان ورزشي است و خاتمه انتشار روزنامه كيهان ورزشي را ـ حداقل به طور موقت ـ اعلام مي‌كنيم.

در يادداشت محمد سعيد مدني آمده است: اين آخرين شماره روزنامه كيهان ورزشي است و در اين باره دلايلي وجود دارد؛ روزنامه كيهان ورزشي روز 19 بهمن ماه سال 71 به عنوان اولين روزنامه ورزشي ايران پا به عرصه انتشار گذاشت كه هدف اساسي و اصلي آن پاسخگويي به نياز روزانه اهالي ورزش و نيز همراهي و همكاري با متوليان ورزش براي بسط و گسترش اين پديده مهم اجتماعي و بر پا كردن ورزشي همخوان با ارزش‌هاي انقلاب و همراه با اين حركت عظيم و تاريخ‌ساز مردم ايران بود.

اين يادداشت مي‌افزايد: سال‌هاي سال (18 سال) با كمبودها و سختي‌هاي اين كار كنار آمديم تا باري از دوش ورزش برداريم. هرگز در اين سال‌ها قصدمان اين نبود تا باري بر دوش ورزش باشيم و يا خداي ناكرده از قبل آن بار خود را ببنديم.

اين يادداشت تصريح مي‌كند: متأسفانه از روزي كه به نام ورزش حرفه‌اي پول قابل توجه وارد فضاي ورزشي و به ويژه فوتبال شد به جاي اين‌كه شاهد رشد بيشتر باشيم، نظاره‌گر مشكلات بيشتر در ورزش شديم. به طوري كه بسياري از عناصر و ابزارهاي بالقوه (مثل روزنامه ورزشي و...) عملاً كاركرد اصلي و تأثيرگذار خود را از دست داده و بر ضد كاركرد خود تبديل شده‌اند. خوشبختانه در طول اين ساليان سخت مسئولان مؤسسه با وجود فشار مالي فراوان همراهي‌مان كردند تا از پاكي‌ها و پلشتي‌ها بنويسيم. خود را وابسته به گروه و جريان خاصي نكنيم و تمام تلاشمان اين باشد كه مستقل و صادقانه و عادلانه قلم بزنيم، همان امري كه امروز مايه مباهات ماست.خوشبختم كه امروز اكثر قريب به اتفاق جامعه ورزش چنين ديدگاهي از كيهان ورزشي به عنوان يك نشريه ارزشي و معتبر دارند.

اين يادداشت خاطرنشان مي‌كند: چند روز پيش براي خوانندگان هميشگي خود نوشتيم كه شايد به زودي تصميم جدي را در راه ادامه انتشار روزنامه بگيريم و امروز همان روز است. امروز باورمان اين است كه ادامه انتشار روزنامه به دلايل مختلف هدف‌هاي اصلي و اوليه ما را محقق نمي‌كند. از اين رو خاتمه انتشار روزنامه كيهان ورزشي را ـ حداقل به طور موقت ـ اعلام مي‌كنيم.

در پايان اين يادداشت آمده است: سخت اميدواريم با برنامه‌ريزي انجام شده بتوانيم با انتشار پر‌بار تر مجله كيهان ورزشي همچنان در خدمت عاشقان قديمي‌ترين نشريه ورزشي ايران باشيم و از همه عزيزاني كه طي اين مدت همراه و همگام بودند صميمانه تشكر مي‌كنيم و اميدواريم ضعف‌ها و كاستي‌هاي ما را به بزرگواري خود ببخشند و در مناسبت‌هاي مختلف با انتشار ويژه‌نامه به شكلي شايسته‌تر در خدمت ورزش كشورمان باشيم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
نظرسنجی
عملکرد دولت در مواجهه با کرونا را چگونه ارزیابی می کنید؟
افتضاح
تا حدودی مطلوب و موفق
موفق و خوب
مشاهده نظرات
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: