پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

November 2019 13 / چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸
پیام مدیرعامل بانک صادرات به مناسبت عید غدیرپول‌نیوز- ​اسماعیل للـه گانی مدیرعامل بانک صادرات ایران با انتشار پیامي خطاب به هموطنان ضمن تبریک عیدغدیرخم از اين عید بزرگ به عنوان فرصتی برای تقرب به درگاه خداوند است، ياد کرد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، در پیام مدیرعامل این بانک آمده است:

عید غدیرخم سرچشمه جوشان ولایت و امامت و موعدتکمیل دین که در آن امیر المومنین علی (ع) به عنوان ولی و وصی آخرین فرستاده حق حضرت محمدمصطفي (ص) انتخاب شده است، فرصت گرانبهایي برای ما مسلمانان مي باشد تا باردیگر دل به حب حضرت رسول و خاندان گرامی اش بسپاریم و بیش از پيش به درگاه خداوند سبحان تقرب جوییم، اگر چه در اين ايام به دليل رخداد منا و فوت حجاج بيت الله الحرام، تلخكامي جهان اسلام را فرا گرفته است ما نيز همچون ساير هموطنان، خود را داغدار اين ضايعه  اسفبارمي دانيم.

 در این ایام خجسته که همگان آن را ارجمند و گرامی می شمارند، برخود فرض می دانم تا به تأسی از آموزه های دین مبین اسلام لزوم رفتار حسنه با مشتریان و مراجعه کنندگان بانک را مجددا" مورد تاکید قرار داده و اذعان نمایم که موفقیت و دستاوردهای امروزه بانک عظیم و  مردمي صادرات ایران ثمره رضایت همکاران تلاشگر، سهامداران همدل و  مشتريان وفاداري است كه در فراز و فرودهاي تاريخ ٦٣ ساله اين بانك همراهي و همياري را وجهه  همت خویش قرار داده اند.

باور داریم که هر برگ زرين بر تارك اين بانك، مرهون الطاف بيكران خداوند متعال و تنها با رضايت ذي نفعانش ميسر مي شود. البته كه اين مهم از گذشته  تا كنون به عنوان اصلي انكار ناپذير در صدر  اهداف عاليه بانك گنجانده شده است.

در خاتمه با تبریک فرا رسیدن عید غدیر خم، از درگاه خداوند سبحان تندرستی و بهروزی را برای همگان مسألت می نمایم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار