پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۱۵۶۱۱۱
۳۰ شهريور ۱۳۹۴ - ۰۷:۵۰
۲
استورم در کنار اهمیت بالایی که برای طراحی قائل است به کیفیت محصولات نیز توجه خاصی دارد زیرا جدایی این دو اصل در تولید کالا اساسا به ایجاد یک محصول ناموفق منجر خواهد شد.

پول‌نیوز، سمیه علی‌اصغری -ماجراجویی در دنیای ساعت هیچگاه متوقف نمی شود زیرا اساسا نمی توان نقطه توقفی برای خلاقیت های انسان جستجو کرد. آنچه در صنعت تولید ساعت جریان دارد پیوندی عمیق با روح خلاق انسان دارد، از این رو شاهد هستیم هر روز محصولاتی قابل ستایش تر روانه بازار می شود. حال چنانچه عاشق حرکت عقربه ها و توربیلون های فوق دقیق باشید دیگر نمی توان برای شوق به خرید ساعت های مختلف چاره ای یافت. شاید گمان کنید امروز هم با یک سوئیسی مطرح سرو کار داریم، هر چند برند امروز ما بی ارتباط با سوئیس نیست اما باید ابتدا سفری به لندن داشته باشیم.

استورم نامی است که در دنیای مد و فشن حضور فعال دارد و همزمان برای مبارزه جدی با بزرگان وارد دنیای ساعت نیز شده است. استورم در محصولات خود از انواع پوشاک گرفته تا ساعت؛ به شدت دنبال دستیابی به طراحی مدرن و متفاوت است و اتفاقا در این زمینه عملکردی کاملا موفق داشته است.
 هر چند ممکن است طراحی ساعت های استورم با سلیقه گروهی از ساعت بازارن حرفه ای همخوانی نداشته باشد اما هنگامی که ویترین محصولات استورم را فروشگاه مشاهده می کنید اولین احساسی که به شما دست خواهد داد، تعجب از طراحی این محصولات است. استورم در کنار اهمیت بالایی که برای طراحی قائل است به کیفیت محصولات نیز توجه خاصی دارد زیرا جدایی این دو اصل در تولید کالا اساسا به ایجاد یک محصول ناموفق منجر خواهد شد.
زبان طراحی ساعت های استورم عامل موفقیت این برند در بازارهای جهانی است. برند مذکور هم اکنون در 45 کشور جهان بصورت رسمی عرضه می شود. استورم برای تهیه موتور محصولات خود ارتباط بسیار نزدیکی با تولیدکنندگان مطرح سوئیسی دارد تا این مورد هم تضمینی بر کیفیت محصولاتش باشد. برندی که از سال 1989 فعالیت خود را آغاز کرده در اندیشه پیمودن هر چه سریعتر موفقیت است.
برچسب ها: ساعت ، استورم ، برند ، پول نیوز
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته: ۲
نظرات بینندگان
امیرعلی
Iran, Islamic Republic of
23:29 - 1394/06/30
عالیه ساعتاش من یه مدلشو دارم
امیرعلی
Iran, Islamic Republic of
12:18 - 1394/07/01
عالیه ساعتاش من یه مدلشو دارم
دیدنی‌ها
پرطرفدار