پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۱۵۴۸۶۶
۱۸ شهريور ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۰
0
در ماه اکتبر تعدادی از تور گردان‌های اتریشی به ایران می‌آیند تا قابلت‌های ما در زمینه گردشگری به آنها نشان داده شود و امیدواریم که در ماه‌های آینده شاهد ورود تورهایی از این کشور باشیم.
تورهای گردشگری اتریش در راه ایرانپول‌نیوز - محسن جلال پور با اعلام این خبر اظهار کرد: کشور اتریش در زمان تحریم‌های غرب علیه ایران، ما را تنها نگذاشه بود و در زمینه‌هایی مانند واردات نفت و صادات کالا با ایران همکاری داشته است.

رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: در ماه اکتبر تعدادی از تور گردان‌های اتریشی به ایران می‌آیند تا قابلت‌های ما در زمینه گردشگری به آنها نشان داده شود و امیدواریم که در ماه‌های آینده شاهد ورود تورهایی از این کشور باشیم.

وی خاطرنشان‌کرد:  این کشور همواره خود را در این شرایط  به ایران متعهد می‌دانست و جزو آخرین کشورهای بود که تحریم‌ها را با اکراه علیه ما همراهی کرد.

رئیس اتاق بازرگانی با اشاره به زمینه‌هایی همکاری ایران و اتریش ادامه داد:  ما می‌توانیم همکاری‌های خوبی در زمینه‌های محصولات ارگانیک ،بذر، نهال، مدیرآب و پساب همکاری داشته باشم و محصولاتی سنتی را نظیر، نفت، انرژی، فرش و خشکبار به این کشور صادر کنیم.

وی با اشاره به اینکه، ایران می‌تواند منطقه خوبی برای گردشگران اتریشی باشد گفت: در ماه اکتبر تعدادی از تورگردان اتریشی به ایران می‌آیند و قابلتی‌های ایران در زمینه گردشگری به آنها نشان داده می‌شود و ما امیدواریم که در ماه‌های آینده شاهد ورود تورهای از این کشور باشیم.

گفتنی است که در نشست مشترک ایران و اتریش  15 تفاهم نامه به رقم 80 میلیون یورو بین دو کشور به امضا رسید که بنا بر اعلام رئیس اتاق فدرال اتریش می‌توان این رقم را به زودی تا 5 برابر افزایش داد.
منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: