پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۱۵۲۱۰۸
۲۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۹
0
در این بازدید استانی که به مدت 2 روز به طول انجامید غفاری عضو هیات مدیره بانک، 16 شعبه شمال و جنوب استان آذربایجان غربی و 8 شعبه مستقر در شهر تبریز را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.
بازدید عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر از شعب آذربایجان غربیپول‌نیوز- غفاری عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران به منظور بررسی و ارزیابی عملکرد شعب استان آذربایجان غربی از ساختمان سرپرستی و شعب این استان بازدید کرد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، در این بازدید استانی که به مدت 2 روز به طول انجامید غفاری عضو هیات مدیره بانک، 16 شعبه شمال و جنوب استان آذربایجان غربی و 8 شعبه مستقر در شهر تبریز را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

رسیدگی به وضعیت فعالیت های شعب، مطالعه آمار منابع جذب شده، نحوه تخصیص مصارف و میزان مطالبات شعب، برگزاری جلسات پرسش و پاسخ با پرسنل و شرکت در مراسم گردهمایی کارکنان بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان آذربایجان غربی از محورهای این سفر دو روزه به شمار می آید.

عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران در بازدید از شعب استان آذربایجان غربی بیان داشت: ایجاد بستر مناسب در تعامل با مشتری و طراحی و تدوین فراینده ویژه ای برای وصول اقساط سر رسید شده می تواند به کاهش مطالبات سررسید گذشته و معوق منجر گردد.

غفاری تصریح کرد: اجرای صحیح اعتبار سنجی مشتریان، اخذ وثایق مناسب، طراحی مکانیسمهای نظارتی مؤثر و توجه ویژه به رعایت قوانین و مقررات، در مجموع  به کاهش مطالبات معوق منتهی می شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار