پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۱۵۰۵۱۳
۱۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۳
0
نشست ‌هم‌اندیشی دانشگاه خاتم و نخبگان ایرانی که هم‌اکنون در دانشگاه‌های معتبر خارج از کشور مشغول فعالیت هستند، به منظور هم فکری جهت توسعه و ارتقای جایگاه علمی دانشگاه خاتم برگزار شد.
نشست دانشگاه خاتم با نخبگان ایرانی خارج از کشورپول‌نیوز- نشست هم‌اندیشی مسئولان دانشگاه خاتم - وابسته به بانک پاسارگاد - با نخبگان ایرانی خارج از کشور، در تاریخ 8 مرداد و در محل این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، نشست ‌هم‌اندیشی دانشگاه خاتم و نخبگان ایرانی که هم‌اکنون در دانشگاه‌های معتبر خارج از کشور مشغول فعالیت هستند، به منظور هم فکری جهت توسعه و ارتقای جایگاه علمی دانشگاه خاتم برگزار شد.

بر اساس این خبر، در این نشست که با حضور دکتر قاسمی مدیرعامل بانک‌پاسارگاد و رییس دانشگاه، برخی از اعضای هیات امنا، هیات اجرایی و مسئولان دانشگاه و همچنین نخبگان ایرانی از دانشگاه‌های معتبری مانند  Stanford، Berkeley، MIT، London School Economics، New York University، Halmstad University، Radboud  و ... برگزار شد، در خصوص مباحثی مانند فعالیت‌های پژوهشی دانشگاه، ایجاد ارتباط سیستماتیک پایدار بین دانشگاه و صنعت، بازنگری در نحوه آموزش و تاثیرگذاری آن در توسعه کشور، ایجاد رشته‌های تحصیلی با توجه به بررسی نیازهای کشور و اولویت‌بندی آنها و ... بحث و تبادل نظر شد.

گفتنی است دانشگاه خاتم از سال 1390 با تمهیدات بعمل آمده و حمایت‌های بانک پاسارگاد، با رویکردی متفاوت و جدید اقدام به پذیرش دانشجو کرد. هم‌اکنون این دانشگاه در بین دانشگاه‌های غیرانتفاعی کشور که در 5 سطح طبقه‌بندی شده‌اند، جزء 47 دانشگاه سطح اول طبقه‌بندی شده‌است.

در حال حاضر بیش از 750 دانشجو در سه دانشکده فنی و مهندسی، مدیریت و علوم مالی و علوم انسانی و رشته‌هایی مانند مهندسی کامپیوتر-نرم‌افزار، معماری کامپیوتر، مهندسی فناوری اطلاعات، مهندسی مالی، سیستم بهره‌وری، لجستیک و زنجیره تامین، مهندسی سیستم‌های اقتصادی اجتماعی، مهندسی برق قدرت، مهندسی برق کنترل، حسابداری کارشناسی و ارشد، حسابرسی، مدیریت بیمه، گرایش استراتژیک MBA، مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی، مدیریت صنعتی تحقیق در عملیات و مالی بانکداری کارشناسی و ارشد، آموزش زبان انگلیسی، مشاوره و راهنمایی و علوم اقتصادی مشغول تحصیل هستند. کیفیت آموزشی و سطح علمی این دانشگاه به قدری است که هم‌اکنون جزء 47 دانشگاه و موسسه آموزش عالی غیردولتی سطح اول، است. این دانشگاه در حال توسعه و ارتقای کمی و کیفی است. به طوری‌که در آینده‌ای نزدیک شاهد‌ جذب دانشجو در دوره PHD و همچنین راه‌اندازی رشته‌های جدید در شاخه‌های مختلف از جمله پزشکی خواهیم بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
اعلام آماده‌باش نسبت به ادامه بارش‌ها و کاهش دما
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور نسبت به ادامه بارش‌ها و کاهش دما در روز‌های آتی به استانداران آماده‌باش اعلام کرد.