September 2021 20 / دوشنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۰
کد خبر: ۱۴۷۶۱۴
۱۳ تير ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۴
0
نام شخص حقوقی
برق منطقه ای استان سيستان و بلوچستان
 


کد فراخوان
۱,۴۰۹,۱۰۹ - يک ميليون و چهارصد و نه هزار و صد و نه
 
تاریخ آخرین به روز رسانی
۱۳ / ۴ / ۱۳۹۴ - سيزدهم تير ماه يک هزار و سيصد و نود و چهار
 
تعداد دفعات بازدید
۱۴ - چهارده
 
نوع انتشار
فراخوان
 
نوع فراخوان
دعوتنامه
 
حوزه فعالیت فراخوان
  ساير

 
نوع برگزاری
دو مرحله ای
 
واحد پولی برآورد مالی
ريال
 
برآورد مالی
0
 
بين المللی است  
احتمال تمديد مهلت دارد  
لغو شده  
تجدید شده  
تاريخ بازگشايی پاکات
۴ / ۵ / ۱۳۹۴ - چهارم مرداد ماه يک هزار و سيصد و نود و چهار
 
مهلت ارسال پيشنهاد
۳ / ۵ / ۱۳۹۴ - سوم مرداد ماه يک هزار و سيصد و نود و چهار
 
مهلت دریافت اسناد
۱۳ / ۴ / ۱۳۹۴ - سيزدهم تير ماه يک هزار و سيصد و نود و چهار
 
تاريخ اعتبار پيشنهاد
۳ / ۱۱ / ۱۳۹۴ - سوم بهمن ماه يک هزار و سيصد و نود و چهار
 
کشور | استان | شهر
جمهوری اسلامی ايران - سيستان و بلوچستان - زاهدان
 
موضوع
احداث پست ۶۳/۲۳۰ کيلوولت دلگان(مناقصه ۹۴/۱۰)
 
دستگاه مناقصه گزار
برق منطقه ای سيستان و بلوچستان
 
محل دریافت اسناد
تهران-بزرگراه کردستان نبش خيابان ۲۷ طبقه همکف تلفن:۸۸۰۱۱۳۸۱ (دفتر منيران) و مشهد، بزرگراه شهيد کلانتری،بلوارشهيدفکوری،جنب بازار سنگ،پلاک ۵،صندوق پستي۶۱۵/۹۱۷۳۵ تلفن: ۳۸۷۱۷۲۰۰-۰۵۱ فاکس: ۳۸۷۱۷۲۲۰-۰۵۱
 
طبقه بندی موضوعی
  متفرقه

 
توضيحات
۱- موضوع مناقصه :کارهای موضوع مناقصه ، عبارتند از احداث پست ۶۳/۲۳۰ کيلوولت دلگان که محدوده و شرايط آن ، در اسناد مناقصه مشخص شده است .
۲- خريد اسناد مناقصه :مناقصه گران علاقه مند ، می توانند يک سری کامل از اسناد مناقصه را در مقابل ارائه درخواست کتبی و فيش مبلغ۰۰۰/۰۰۰/۲ ريال (دو ميليون ريال) به حساب شماره۲۱۷۵۰۹۲۶۷۰۰۰۶ نزد بانک ملي– شعبه برق (کد ۸۳۲۷) به نام درآمد حاصل از فروش اموال و متفرقه شرکت برق منطقه ای سيستان و بلوچستان خريداری کنند .مبلغ واريز شده ، غيرقابل استرداد است .اسناد مناقصه ،در ساعات اداری از روز شنبه مورخ۱۳/۴/۹۴ لغايت روز شنبه مورخ ۲۰/۴/۹۴ ،برای فروش آماده است .
۳- نشانی محل فروش اسناد : تهران-بزرگراه کردستان نبش خيابان ۲۷ طبقه همکف تلفن:۸۸۰۱۱۳۸۱ (دفتر منيران) و مشهد، بزرگراه شهيد کلانتری،بلوارشهيدفکوری،جنب بازار سنگ،پلاک ۵،صندوق پستي۶۱۵/۹۱۷۳۵ تلفن: ۳۸۷۱۷۲۰۰-۰۵۱ فاکس: ۳۸۷۱۷۲۲۰-۰۵۱
۴- تضمين شرکت در مناقصه : پيشنهاد دهنده به همراه پيشنهاد خود بايد يک فقره تضمين شرکت در مناقصه به مبلغ۰۰۰/۵۰۰/۱۷۷ ريال(بحروف: يکصدو هفتادو هفت ميليون و پانصد هزار ريال) که به يکی از دو روش مشروحه زير تهيه گرديده تسليم نمايد .
الف ) واريز وجه تضمين به شماره حساب ۲۱۷۵۰۹۲۶۵۸۰۰۲ نزد بانک ملی شعبه برق کد۸۳۲۷ به نام شرکت سهامی برق منطقه ای سيستان و بلوچستان و رسيد آن به عنوان تضمين در پاکت (الف) تحويل دستگاه مناقصه گزار گردد .
ب) ضمانتنامه بانکی به نام دستگاه مناقصه گزار و به ترتيب مندرج در اسناد مناقصه تهيه و تسليم نمايد . ضمانتنامه مذکور بايستی مطابق فرمی که پيوست اسناد مناقصه است ، از يکی از بانک های ايرانی و به مبلغ فوق الذکراخذ گردد و به مدت سه(۳) ماه شمسی از تاريخ تسليم پيشنهادها معتبر و به درخواست دستگاه مناقصه گزار با هزينه و همکاری پيشنهاد دهنده برای مدت ۳ ماه ديگر قابل تمديد باشد .
۵- زبان پيشنهاد :پيشنهاد ، مکاتبه ها ، و مدارک مربوط به آن ، بايد به زبان فارسی تهيه شود .
۶- ارز پيشنهاد :نحوه قيمت گذاری و ارز(های) پيشنهاد ، بايد به ارز رايج کشور (ريال) باشد .
۷- اعتبار پيشنهاد :پيشنهاد ، بايد تا ۱۸۰ روز بعد از آخرين موعد تسليم پيشنهادها ، اعتبار داشته باشد .
۸- مهلت و نشانی تسليم پيشنهاد :پيشنهادها ، بايد حداکثر تا ساعت ۳ بعدازظهر روزشنبه مورخ ۳/۵/۹۴ به دبيرخانه شرکت به نشانی زاهدان – خيابان دانشگاه – حد فاصل دانشگاه ۳۷ و ۳۹ – شرکت برق منطقه ای سيستان و بلوچستان تحويل شود .پيشنهاد هايی که ديرتر از اين مهلت تسليم شود ، دريافت نخواهد گرديد .
۹- بازکردن پيشنهادها : مناقصه گزار ، پيشنهادها را در ساعت ۱۰ صبح روز يکشنبه مورخ ۴/۵/۹۴، به نشانی زاهدان – خيابان دانشگاه – حد فاصل دانشگاه ۳۷ و ۳۹ – شرکت برق منطقه ای سيستان و بلوچستان – دفتر امور تدارکات و قراردادها ، باز خواهد کرد .
۱۰- مدت انجام کار : مدت انجام کار ۸(هشت) ماه شمسی مطابق با جدول زمانی ارائه شده توسط پيشنهاد دهندگان ( که به تأييد دستگاه نظارت برسد ) می باشد .
۱۱- تهيه پيشنهاد ها : هر يک از سه پاکت الف ، ب ، ج ، بايد جداگانه لاک و مهر شده و جمعاً در لفاف يا پاکت لاک و مهر شده ديگری گذارده شوند و روی هر يک از سه پاکت مذکور و لفاف آنها نام و نشانی شرکت کننده مناقصه و شماره و موضوع مناقصه به وضوح نوشته شده باشد .
۱۲- حق بررسی : مناقصه گزار ، اين حق را برای خود محفوظ می دارد که قبل از انتخاب مناقصه گر يا واگذاری پيمان ، صحت و سقم اطلاعات فراهم شده از سوی مناقصه گر را بررسی کند ؛ و مناقصه گر با تسليم پيشنهاد ، اين حق بررسی را از سوی مناقصه گزار ، می پذيرد.
*به پيشنهاداتی که فاقد سپرده يا امضاءاصل ، مشروط و مخدوش و سپرده های کمتر از ميزان مقرر ، چک شخصی و نظاير آن و پيشنهادهايی که پس از انقضاء مدت مقرر در دعوت نامه واصل شود مطلقاً ترتيب اثر داده نخواهد شد .
*لازم به يادآوری است که پيشنهاد دهندگان ملزم به ارائه کپی گواهينامه تشخيص صلاحيت معتبر در پاکت ب می باشند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: