پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

September 2019 22 / يکشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۸
کد خبر: ۱۴۴۲۰۹
۰۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۶:۱۰
0
زنیت هم اکنون یکی از محدود برندهای لوکس سوئیسی به شمار می رود که همچنان موتور محصولاتش را در کارخانه لو لوکل خود تولید می کند. یکی از محبوب ترین مدل ها زنیت به نام ال پرایمرو که در سال 1969 تولید شد.
پول‌نیوز، سمیه علی‌اصغری-از آن نام هایی است که حتما به گوش شما آشنا می آید. زنیت در صنعت ساعت سازی جایگاه ویژه ای برای خود دارد. سال ها حضور در عرصه تولید ساهت و ارائه محصولاتی بی نقص و با کیفیت تضمینی برای یک خرید مطمئن و خاص به شمار می رود.  برای آشنایی با تاریخچه آن باید سفری به سال 1865 داشته باشیم.
افسانه زنیت با یک جوان 22 ساله از شهر لو لوکل سوئیس آغاز شد. گئورگ فاوره یاکوت سرشار از ایده های نوین و شور جوانی بود. به ابتکار وی بسیاری از صنعتگران سوئیسی زیر یک سقف جمع شدند و با افزایش تعامل میان تجربه های آنها پیشرفتی چشمگیر در فرایند تولید ساعت بوجود آمد.
 آنچه که زیر نظر این جوان خلاق تولید می شد از لو لوکل به مهمترین بازارهای ساعت در کشورهای مختلف صادر شد و در مدتی کوتاه مصرف کنندگان ارزش و تفاوت زنیت با سایر محصولات مشابه را درک کردند. اگر با بزرگترها در رابطه با معروف ترین ساعت ها گفتگو کنید قطعا اشاره به نام زنیت در اولین یا دومین مورد روی خواهد داد.
زنیت هم اکنون یکی از محدود برندهای لوکس سوئیسی به شمار می رود که همچنان موتور محصولاتش را در کارخانه لو لوکل خود تولید می کند. یکی از محبوب ترین مدل ها زنیت به نام ال پرایمرو که در سال 1969 تولید شد همچنان توسط زنیت در خط تولید قرار دارد و مشتریان برای آن اشتیاق عجیبی دارند.
در سال 1999 برند زنیت به گروه تجاری ال و ام هاش واگذار شد و هم اکنون تحت مالکیت این مجموعه قرار دارد. زنیت از همان نخستین طراحی های خود برای موتور ساعت رویکردی کاملا ابتکاری داشت. موادری چون توربیلون های پیشرفته، مسافت سنج و ... در اکثر محصولات این برند وجود دارد. محصولات زنیت از بهترین مواد اولیه شامل مواد معدنی کمیاب، بهترین انواع چرم، انواع فلزات باارزش و با ساعت ها کار مهندسی تهیه می شوند.
برچسب ها: زنیت ، ساعت ، سوئیس ، پول نیوز
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار