پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۱۴۲۴۴۰
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۱
0
نوبخت: در سال 1394 اگر همگرایی کافی و وافی بین سیاست‌های دولت و دستگاهها و نهادهایی که این سیاست‌ها را اجرا می‌کنند وجود داشته باشد می‌توانیم به سیاست‌های مورد توجه هیأت وزیران و رئیس جمهور و انتظارات مردم دست پیدا کنیم.
سخنگوی دولت عملکرد بانک مسکن را امید بخش خواندپول‌نیوز- دکتر نوبخت، معاون رییس جمهور و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور از عملکرد مدیران و کارکنان بانک مسکن به عنوان یک بانک توسعه‌ای در بخش مسکن قدردانی کرد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با بیان این مطلب و با ابراز رضایت از عملکرد بانک مسکن در اجرای سیاست‌های دولت گفت: درسال 1394 اگر همگرایی کافی و وافی بین سیاست‌های دولت و دستگاهها و نهادهایی که این سیاست‌ها را اجرا می‌کنند وجود داشته باشد می‌توانیم به سیاست‌های مورد توجه هیأت وزیران و رئیس جمهور و انتظارات مردم دست پیدا کنیم.

دکتر نوبخت با اشاره به اینکه سیاست دولت در اقتصاد شتاب بخشیدن به خروج از رکود است افزود: خروج از رکود همیشه با سیاست‌های انبساطی اعم از سیاست‌های انبساط پولی و مالی همراه است اما ما باید به گونه‌ای عمل کنیم که برای شرایط تورمی عمدتاً از سیاست‌های انقباضی برخوردار باشیم.

وی یادآور شد: بخش‌هایی که نیازمند انبساط و انقباض پولی و مالی هستند در سیاست‌های دولت تعیین شده است.

دکتر نوبخت با اشاره به اینکه دولت مصمم است در سال 1394 به تولید مسکن توجه کند گفت: برنامه دولت در سال جاری ساخت یک میلیون و 800 هزار واحد مسکونی است.
وی سیاست‌گذاری بانک مسکن در سال 1394را مطلوب و در راستای سیاست‌های دولت عنوان کرد.

معاون رییس جمهور با بیان اینکه داشتن سیاست‌های خوب شرط لازم بوده ولی کافی نیست تصریح کرد: کفایت این است که همگرایی در اجرای این سیاست‌ها داشته باشیم و کارکنان کارآزموده بانک مسکن می‌توانند این سیاست‌ها را محقق کنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: