May 2021 16 / يکشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰
کد خبر: ۱۳۸۷۷۰
۲۰ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۲
0
فهیمه بیهوش بود، به برادرم گفتم چه شد، گفت اتر قلابی بود و اثر نکرد. فکر می‌کنم فهیمه وقتی می‌خواست فرار کند، سرش به جایی برخورد کرد و فوت شد. چاقویی دستم بود، وقتی برادرم ترمز محکمی کرد، با چاقو به سمت فهیمه پرت شدم و بعد هم ضربات بعدی را وارد کردم اما آن زمان فهیمه مرده ‌بود.
پول‌نیوز-دو‌ برادر که برای تامین پول خرید خانه، همسر مردی تاجر را به قتل رسانده و اموالش را در نقشه‌ای پیچیده به سرقت برده‌اند، پای میز محاکمه رفتند.

به گزارش شرق، این پرونده خرداد سال٩٢ با شکایت خانواده زنی ثروتمند به نام فهیمه تشکیل شد. آنها اعلام کردند این زن از خانه خارج شده و دیگر برنگشته‌ است، تحقیقات گسترده ماموران، آنها را به راننده‌ای که برای شوهر فهیمه کار می‌کرد، ظنین کرد و در نهایت نیز مشخص شد این مرد با فرزندانش همدستی کرده تا آنها دست به سرقت و قتل بزنند.

نماینده دادستان در ابتدای جلسه رسیدگی به این پرونده که صبح دیروز در شعبه٧١ دادگاه کیفری‌ استان تهران برگزار شد، درباره کیفرخواست گفت: «متهمان پرونده پدر و دو‌پسرش هستند که خرداد سال گذشته با طراحی نقشه‌ای وارد خانه مردی تاجر شدند و اموالش را به سرقت بردند.

بعد از اعلام مفقود‌شدن زن ٦٠ساله، تحقیقات ماموران آغاز شد. پلیس ابتدا تصور می‌کرد چون شوهر فهیمه، ثروتمند است احتمالا این زن را ربوده‌اند تا درخواست پول کنند. ماموران دوربین‌های مداربسته منزل فهیمه را مورد بررسی قرار دادند هرچند بیرون‌رفتن این زن با ماشین ضبط شده‌ بود، اما ساعاتی بعد دوربین‌ها قطع شده بود.

دو‌‌روز بعد جسد این زن در ماشینش در خیابان اسکندری تهران پیدا شد. تحقیقات ماموران آنها را به مردی به نام مراد رساند که از ١٠سال قبل به‌عنوان راننده برای شوهر فهیمه کار می‌کرد‌ و تنها کسی بود که به‌طور گسترده به خانه او رفت‌و‌آمد داشت. مراد و پسرانش بازداشت شدند و مشخص شد مراد با نشان‌دادن خانه صاحبکارش به پسرانش که شاهین و شروین نام‌ دارند، در طراحی نقشه سرقت با آنها همکاری کرده و حتی محل نگهداری اموال فهیمه را نیز به آنها گفته ‌است. بنابراین با توجه به اطلاعاتی که به دست آمده و همچنین مدارک موجود در پرونده شروین و شاهین به اتهام مشارکت در قتل، سرقت مقرون‌به‌آزار و آدم‌ربایی و همچنین مراد به اتهام معاونت در قتل و سرقت به دادگاه معرفی می‌شوند.»

در ادامه، فرزندان مقتول به‌عنوان ولی‌دم در جایگاه حاضر شدند و درخواست صدور حکم قصاص کردند. آنها گفتند حاضر هستند تفاضل دیه زن و مرد را نیز بپردازند.

سپس شاهین به‌عنوان متهم ردیف اول در جایگاه حاضر شد. او اتهام قتل را قبول نکرد، اما پذیرفت سرقت کار او و برادرش بود. متهم گفت: «ما می‌خواستیم خانه‌ای بخریم اما پول‌مان کم ‌بود به‌همین‌دلیل تصمیم به سرقت گرفتیم. پدرمان راننده مردی ثروتمند بود، تصمیم گرفتیم از خانه او سرقت کنیم.

روز حادثه مقابل خانه کشیک دادیم و به محض اینکه فهیمه از خانه بیرون رفت، او را تعقیب کردیم. در خیابانی پارک کرد. از قبل اتر خریده ‌بودیم تا او را بیهوش کنیم و اموالش را برداریم. برادرم به سمت ماشین آن زن رفت، در را باز کرد و وارد ماشین شد. فهیمه ترسید و فریاد کشید. من در ماشین خودمان بودم، درگیری آنها ادامه داشت. فهیمه سعی کرد پیاده ‌شود چند‌زن ما را تماشا می‌کردند برای اینکه کار تمام شود، به کمک برادرم رفتم. در‌همین‌حین فهیمه از ماشین بیرون رفت و به زمین خورد برادرم او را دوباره داخل ماشین گذاشت بعد هم نشستیم و فرار کردیم.

فهیمه بیهوش بود، به برادرم گفتم چه شد، گفت اتر قلابی بود و اثر نکرد. فکر می‌کنم فهیمه وقتی می‌خواست فرار کند، سرش به جایی برخورد کرد و فوت شد. چاقویی دستم بود، وقتی برادرم ترمز محکمی کرد، با چاقو به سمت فهیمه پرت شدم و بعد هم ضربات بعدی را وارد کردم اما آن زمان فهیمه مرده ‌بود.

ما به خانه مقتول رفتیم، ریموت در را از ماشین برداشتیم. برادرم دوربین‌های مداربسته را از کار انداخت و سپس سوار آسانسور شدیم. اول یک‌طبقه اشتباه رفتیم اما بعد خانه را پیدا کردیم، گاوصندوق را برداشتیم و بیرون رفتیم بعد هم جسد را داخل ماشین در خیابان رها کردیم.

بعد از شاهین، دو‌متهم دیگر پرونده نیز در جایگاه حاضر شدند و از خود دفاع کردند و قضات برای صدور رای وارد شور شدند.
برچسب ها: قتل ، ثروتمند
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: