کد خبر: ۱۳۸۷۰۴
۱۹ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۳:۰۹
0
نادری: هدف بانك صنعت و معدن، به عنوان یك نهاد مالی توسعه‌ای، از شركت در این دوره از ارزیابی سازمانهای دانشی برتر، كه سطح ملی از سلسله ارزیابی‌های جهانی، قاره‌ای و كشوری مدیریت دانش محسوب می‌شود، شناسایی وضعیت این بانك و ارزیابی واقع ‌بینانه بانك در مقایسه با دیگر سازمانها و مؤسسات داخلی بر پایه شاخصها و معیارهای دانشی جهان‌تراز بوده‌ است .
بانک صنعت و معدن لوح تقدیر دریافت کردپول‌نیوز- بانك صنعت و معدن در نخستین حضور خود در جایزه معتبر سازمانهای دانشی برتر ایران (MAKE: Most Admired Knowledge Enterprise) كه به همت دانشگاه صنعتی شریف طی چهارماه اخیر ارزیابی آن در كشور انجام شد و نتایج آن طی روزهای ١٦ و ١٧ اسفندماه سال جاری در كنفرانسی دو روزه ارائه شد، در جمع سازمانهای دانش محور و برتر داخلی در یكی از بهترین تجربیات دانشی در سطح كشور با موضوع «ارزیابی طرحهای صنعتی با در نظر گرفتن فاکتورهای دانش‌محور در موفقیت طرح» لوح تقدیر دریافت كرد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، مرتضی نادری، رئیس كارگروه مدیریت دانش بانك صنعت و معدن با بیان این خبر عنوان كرد: هدف بانك صنعت و معدن، به عنوان یك نهاد مالی توسعه‌ای، از شركت در این دوره از ارزیابی سازمانهای دانشی برتر، كه سطح ملی از سلسله ارزیابی‌های جهانی، قاره‌ای و كشوری مدیریت دانش محسوب می‌شود، شناسایی وضعیت این بانك و ارزیابی واقع ‌بینانه بانك در مقایسه با دیگر سازمانها و مؤسسات داخلی بر پایه شاخصها و معیارهای دانشی جهان‌تراز بوده‌ است .

وی افزود طبق نتایج ارزیابی‌های صورت‌گرفته توسط داوران و با توجه به بهره‌مندی بانك از تجربه دانشی برجسته در زمینه انجام مطالعات امكان‌سنجی وارزیابی طرح‌های صنعتی، همزمان با برگزاری جایزه جهانی MAKE‌ در ایران، بانك صنعت و معدن تجربیات دانش‌بنیان خود را به عنوان بهترین تجربه عملی در این محور در چهارمین كنفرانس مدیریت ارزش‌آفرین دانش، نوآوری و سرمایه فكری ارائه كرد.

نادری افزود نتایج كلی ارزیابی داوران MAKE ایران از سازمانهای داخلی در سال ٩٣، نشان می دهد كه نمره بهره وری خلق ارزش از دانش سازمانی در سازمانها و شركتهای داخلی به مراتب پائین تر از متوسط قاره ای و جهانی است.

بنا به گفته وی بانك صنعت و معدن در نقطه شروع و اولین حضور خود در این ارزیابی، به لحاظ نمره فاصله زیادی با رتبه های برتر داخلی راه یافته به سطح جایزه MAKEقاره آسیا ندارد و این فاصله به سرعت قابل جبران است.

نادری تصریح كرد افق مورد نظر بانك صنعت و معدن بهره گیری حداكثری از جعبه ابزار مدیریت دانش به منظور ارتقای كارائی و اثربخشی دانش موجود در بانك در جهت ارزش آفرینی ملی با نمره بهره وری دانشی حداقل در حدمتوسط قاره ای و جهانی است.

مدیر آموزش و پژوهش بانك صنعت و معدن در ادامه ابراز امیدواری كرد با تداوم سیاستهای اصولی بانك در حمایت از برنامه‌های تحول‌آفرین در زنجیره فرایندهای موجود در كسب و كار بانك و با نگاه ویژه به نقش جعبه ابزار مدیریت دانش در برنامه های تحول داخلی، این بانك بتواند طی سالهای پیش رو، در ایجاد هم افزایی بین دانش كاركنان با دانش موجود در فرایندها و مستندات موجود و ارتقای بهره وری دانشی در خلق ارزش پایدار از سرمایه‌های دانشی خود در استانداردی بالاتر از تمامی سازمانهای داخلی و حداقل در سطح بهره وری دانشی سازمانهای آسیائی به موفقیت‌های هر چه بیشتری نائل گردد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: