پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۱۳۰۷۰۲
۲۵ آذر ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۳
0
سعید شیرزادی عضو هیات مدیره بیمه دانا گفت : سهام این شرکت برای صنعت بیمه یک شاخص است.
سهام بیمه دانا برای صنعت بیمه یک شاخص استپول‌نیوز- سعید شیرزادی عضو هیات مدیره بیمه دانا گفت : سهام این شرکت برای صنعت بیمه یک شاخص است.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، وی در همایش سراسری مدیران ستادی و اجرایی این شرکت ، به فضای کسب و کار در حوزه بیمه پرداخت و افزود : زمان مناسب برای ورود به حوزه بیمه و کسب پرتفوی، انتخاب سهم مناسب پرتفوی و ضرورت ایجاد تغییر با توجه به تحولات موجود، از عوامل مهمی است که شرکت های بیمه برای سرمایه گذاری در فضای کسب وکار باید به آن ها توجه کنند .

وی جایگاه شایسته بیمه دانا در صنعت بیمه را به دلیل نوآوری های این شرکت دانست و افزود: قیمت سهام بیمه دانا اینک برای صنعت بیمه یک شاخص است که این امر نشان‌دهنده تاثیر و نفوذ این شرکت در عرصه صنعت بیمه است.

در این همایش همچنین مباحثی چون، وصول مطالبات بیمه نامه های سنوات 1392 و قبل از آن، وصول مطالبات بیمه نامه‌های جاری، توسعه و فروش بیمه‌های زندگی و غیرزندگی، ارتقای رضایتمندی بیمه‌گذاران، تکریم نمایندگان و نظارت بر شبکه فروش پیگیری و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: