پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۱۳۰۶۱۴
۲۴ آذر ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۷
0
مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، وجود دو فرودگاه در پایتخت را دلیلی برای زیان ده بودن شرکت های هواپیمایی عنوان کرد و گفت: برای اینکه بتوانیم فاصله خود را با شرکت های هواپیمایی منطقه کاهش دهیم باید برنامه ریزی مشخصی در این بخش داشته باشیم.
زیان ایرلاین ها از دو فرودگاهی بودن پایتختپول‌نیوز- مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، وجود دو فرودگاه در پایتخت را دلیلی برای زیان ده بودن شرکت های هواپیمایی عنوان کرد و گفت: برای اینکه بتوانیم فاصله خود را با شرکت های هواپیمایی منطقه کاهش دهیم باید برنامه ریزی مشخصی در این بخش داشته باشیم.

فرهاد پرورش روز دوشنبه در نشست صنعت حمل ونقل هوایی با موضوع بهره وری با اشاره به چالش های تحریم برای صنعت حمل ونقل هوایی، با تاکید بر اینکه در این صنعت نیازمند ایجاد اتاق های فکر برای ایجاد ارتباط مناسب بین صنعت و دانشگاه هستیم، افزود: یکی از مشکلات کنونی ایران ایر دو فرودگاهی بودن پایتخت است زیرا ایران ایر مجبور است در زمان انجام پروازهای حج به مدینه و جده از هواپیماهای 747 مسیر تهران - کوالالامپور استفاده کند که در زمان برگشت در فرودگاه امام خمینی فرود می آید.

وی ادامه داد: برای انجام پروازهای حج این هواپیما با صندلی خالی از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه مهرآباد پرواز می کند و این موضوع برای ما هزینه حدود 4 هزار دلاری به همراه دارد.

پرورش با اشاره به اینکه یکی دیگر از مشکلات صنعت حمل ونقل هوایی در تهران تکمیل نشدن خط آهن فرودگاه بین المللی امام خمینی و مهرآباد است، اظهار داشت: چهار موتور بوئینگ 747 در یک سیکل پروازی هزینه ای حدود 4 هزار دلاری دارد، به عبارت دیگر در پرواز این هواپیما از فرودگاه امام خمینی (ره) به فرودگاه مهرآباد چهار هزار دلار هزینه اضافی روی دوش ما می گذارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
اعلام آماده‌باش نسبت به ادامه بارش‌ها و کاهش دما
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور نسبت به ادامه بارش‌ها و کاهش دما در روز‌های آتی به استانداران آماده‌باش اعلام کرد.