پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۱۳۰۴۷۲
۲۳ آذر ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۵
0
فروش اوراق گواهی سپرده سرمایه گذاری عام یک ساله بانک ملت به مدت یک هفته تمدید شد.
تمدید مهلت فروش اوراق گواهی سپرده بانک ملتپول‌نیوز- فروش اوراق گواهی سپرده سرمایه گذاری عام یک ساله بانک ملت به مدت یک هفته تمدید شد.
 
به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، با تصمیم هیات مدیره و موافقت بانک مرکزی، فروش اوراق گواهی سپرده ۲۲ درصدی بانک ملت که از روز ۱۵ آذرماه در شعب این بانک در سراسر کشور شروع شده بود تا ۲۷ آذرماه ادامه خواهد داشت.

بر اساس این گزارش،گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری (عام) این بانک، با نام ، یک ساله و به صورت الکترونیک (اوراق چاپی وکوپن وجود ندارد) است.

متقاضی‌گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری (عام) ، باید یک حساب متمرکزدر بانک ملت جهت واریز سود معرفی کند و تمامی عملیات مربوط به خرید ، فروش و واریزسود، صرفاً از طریق واریز به حساب معرفی شده صورت می‌پذیرد.

سود علی الحساب‌گواهی سپرده مذکور، به صورت روزشمار در مقاطع یک ماهه و در سررسید گواهی سپرده ( پانزدهم هرماه ) به صورت مکانیزه از سوی سامانه بانکداری متمرکز به حساب معرفی شده دارنده واریز خواهد شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: