پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۱۲۹۵۷۲
۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۵
0
سمينار آموزشي روش هاي پرداخت در بازرگاني بين الملل روز چهارشنبه 12 آذرماه جاري با سخنان مديرعامل بانك سينا آغاز شد.
تاكيد مديرعامل بانك سينا بر تقويت بخش بين المللپول‌نیوز- سمينار آموزشي روش هاي پرداخت در بازرگاني بين الملل روز چهارشنبه 12 آذرماه جاري با سخنان مديرعامل بانك سينا آغاز شد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، دكتر كوروش پرويزيان در آغاز اين سمينار طي سخناني بر لزوم تقويت بخش بانكداري بين الملل و روابط كارگزاري در بانك سينا تاكيد كرد و گفت: در حوزه بين الملل، توجه به نهادهاي مالي بين المللي و  مناسبات خاص اين نهادها و همچنين آگاهي از قوانين و مقررات بين الملل براي توسعه فعاليت ها يك ضرورت است.

وي همچنين بر لزوم آگاهي همكاران از تحولات جهاني و مناسبات و فرايندهاي بين كشورها و لزوم ارتقاء دانسته ها و دانش عملياتي آنان به ويژه از طريق يادگيري زبان هاي بين المللي تاكيد كرد.

مصطفي ذوالقدر معاون شعب و منابع انساني بانك سينا نيز در اين سمينار، لزوم ارتقاي دانش همكاران به ويژه در حوزه بين الملل براي بهبود عملكرد شعب و ارائه خدمات بهتر و با كيفيت تر به مشتريان را ضروري خواند.

گفتني است در اين سمينار كه تا روز جمعه 14 آذرماه جاري ادامه دارد، سرفصل هايي در حوزه اعتبارات اسنادي، مقررات حاكم بر اعتبارات اسنادي، مجموعه مقررات ارزي بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران و انواع پيام هاي سوئيفتي مطرح خواهد شد.

در اين سمينار كه به همت مديريت روابط كارگزاري برپاست، جمعي از معاونين، مديران ستادي و مناطق و روساي شعب بانك سينا حضور دارند.

تاكيد مديرعامل بانك سينا بر تقويت بخش بين الملل
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: