پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۱۲۹۵۶۷
۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۶
0
معاون اعتبارات و بین‌الملل بانک شهر با تاکید بر اهمیت همکاری این بانک و مدیریت شهری، از افزایش تعامل بانک شهر و شهرداری‌ها در راستای ارتقاء زندگی شهروندان خبر داد‌.
تعامل بانک شهر و شهرداری‌ با هدف ارتقاء زندگی شهروندانپول‌نیوز- معاون اعتبارات و بین‌الملل بانک شهر با تاکید بر اهمیت همکاری این بانک و مدیریت شهری، از افزایش تعامل بانک شهر و شهرداری‌ها در راستای ارتقاء زندگی شهروندان خبر داد‌.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، مرتضی خامی معاون اعتبارات و بین‌الملل بانک شهر‌، با اشاره به تعامل مناسب با شهرداری‌ها اظهار کرد‌: بانک شهر تنها بانک تخصصی در حوزه شهرداری‌هاست و لحظه به لحظه توانمندی‌های آن نیز در حال افزایش است‌.

وی با بیان این که همه منابع بانک، از سوی مردم تامین می‌شود و منافع آن نیز مربوط به مردم است، افزود‌: حوزه اصلی فعالیت بانک شهر، شهرداری‌هاست و 70‌درصد سهام آن نیز متعلق به شهرداری‌هاست و آنچه به عنوان سود‌، در این بانک محسوب می‌شود متعلق به عموم شهروندان است‌.

معاون اعتبارات و بین‌الملل بانک شهر با اشاره به نقش این بانک در حمایت از پروژه‌های شهری‌، تصریح کرد‌: با توجه به اهمیت ارتقاء سطح زندگی شهروندان، تعامل خوبی میان بانک و شهرداری‌ها وجود دارد که روز به روز در حال افزایش است و این همکاری‌ها بیشتر در حوزه توسعه حمل و نقل عمومی در شهرهاست.

خامی خاطرنشان کرد: با ارائه خدمات City Pay و City Way، می‌توان پول خرد و ارزانقیمت شهروندان را جمع‌آوری و در اختیار مدیریت شهری قرار داد‌.

وی تصریح کرد: علاقه به پس‌انداز در هر شهر، عامل مهمی خواهد بود که مدیریت شهری را یاری دهد و بانک شهر نیز با تمرکز منابع هر شهر در همان شهر، از پروژه‌های شهری در همه کلانشهرها حمایت می‌کند‌.

معاون اعتبارات و بین‌الملل این بانک در ادامه با اشاره به نصب کیوسک‌های خدمات الکترونیکی در شهرهای مختلف اظهار کرد‌: شهروندان می‌توانند در 24‌ساعت شبانه‌روز از این خدمات استفاده کنند و این اقدام یکی از فعالیت‌هایی است که در راستای توسعه خدمات الکترونیکی بانک شهر انجام شده است‌.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
سایت خبرگزاری فارس توسط آمریکا مسدود شد
پول نیوز- دامنه farsnews.com متعلق به خبرگزاری فارس ساعتی پیش با دستور وزارت خزانه‌داری آمریکا مسدود شد.