پول نیوز

کد خبر: ۱۲۹۵۳۵
۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۷
0
دنیای ساعت از نوع سوئیسی آن همواره منزلگاه برند های خاص و بسیار لوکس بوده است که امکان خرید آن برای همه وجود دارد. چه بسا خاص بودن و تولید محدود اینگونه برندها موجب شده تا کمتر مخاطب عام داشته باشند و از این رو مردم آشنایی کمتری با آنها دارند.
پول‌نیوز، مازیار دانیالی - دنیای ساعت از نوع سوئیسی آن همواره منزلگاه برند های خاص و بسیار لوکس بوده است که امکان خرید آن برای همه وجود دارد.

تعداد زیادی از این برندهای خاص را در قسمت برندهای سایت معرفی کرده ایم که دراین میان برخی برای ما ایرانی ها شناخته شده تر و گروهی دیگر کمتر مورد شناسایی قرار داشته اند.

البته این دلیلی بر کم اهمیت بودن برخی برندها نیست چه بسا خاص بودن و تولید محدود اینگونه برندها موجب شده تا کمتر مخاطب عام داشته باشند و از این رو مردم آشنایی کمتری با آنها دارند.

یکی از این برندهای خاص، راجر دوبوییاست.

راجر دوبویی برندی بسیار لوکس در دنیای ساعت و جواهرات محسوب می شود که اولین بار توسط کارلوس دیاس و راجر دوبویی بنا نهاده شد.

دوبویی یک ساعت ساز با استعداد است که آتلیه خود را در سال1980 افتتاح کرد. افتتاح آتلیه شخصی دوبویی پس از 14 سال فعالیت در گروه ساعت سازی بسیار نامدار "پاتک فیلیپ" صورت گرفت که این تجربه ای بسیار گرانبها برای راجر بود.

 راجر در آتلیه شخصی خود سال ها طراحی های بی نظیری را برای برندهای بزرگ ساعت جهان انجام داد. پس از آن کارلوس دیاس دیگر طراح مطرح در جهان ساعت به دوبیس پیوست و این دو برند جدیدی تحت نام "راجر دوبویی" را ایجاد کردند.

راجر دوبویی متولد ژنو است و هر آنچه که طراحی و تولید می کند اصالت صنعت ساعت سازی سوئیس را با خود همراه دارد. استفاده از مواد اولیه مرغوب و با ارزش پای ثابت برند راجر دوبویی است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار