کد خبر: ۱۲۴۰۸
۲۹ آذر ۱۳۸۸ - ۱۰:۱۱
0
من يك بار شوهرم را با «شكور»، يكي از بازيگران مرد سريال شمس‌العماره مقايسه كردم و به مادر شوهرم گفتم اجازه ندهد پسرش مانند آن بازيگر بي‌مسئوليت شود، كه اين حرف من باعث شد آنها تصميم به جدايي بگيرند. شوهرم به شدت گوش به حرف مادرش است و من در واقع از مادر شوهرم طلاق مي‌گيرم نه شوهرم.
فارس: زن جواني كه شوهر خود را با «شكور»، بازيگر سريال شمس‌العماره مقايسه كرده بود، با انصراف شوهرش براي ازدواج روبرو شد.

زن جواني با حضور در شعبه 268 مجتمع قضايي خانواده، با به اجرا گذاشتن مهريه خود، شوهرش را به دادگاه كشاند.

زن جوان به قاضي عموزادي رئيس شعبه 268 مجتمع قضايي خانواده گفت: بيش از يك سال پيش من و شوهرم با هم دوست شديم و 5 ماه پيش و بعد از گذشت 8 ماه از دوستي ما، به عقد موقت هم درآمديم.

وي ادامه داد: بعد از موافقت خانواده‌ها براي ازدواج، تصميم گرفته شد براي اينكه من و همسرم بيشتر با هم آشنا شويم، به مدت 5 ماه به عقد موقت در بياييم و در آن سند 567 سكه به عنوان مهريه من مشخص شد.

زن جوان با بيان اينكه در اين مدت من و همسرم مشكل خاصي با هم نداشتيم، ادامه داد: اما تنها دو روز پيش از اينكه تاريخ عقد دائمي را مشخص كنيم، همسرم عنوان كرد كه ديگر قصد زندگي با من را ندارد.

وي افزود: او مرد بي مسئوليتي است و به شدت به مادر و خانواده‌اش وابستگي دارد. هر كار كه مادرش بگويد انجام مي‌دهد و اين در حالي است كه دو روز قبل از اينكه آنها تصميم بگيرند ما از هم جدا شويم، من و شوهرم با هم به مسافرت رفته بوديم.

مرد جوان هم در پاسخ به اظهارات همسرش با بيان اينكه ناسازگاري همسرم دليل اين تصميم است، افزود: همسرم با مرد ديگري رابطه داشته است و اين موضوع را از من مخفي كرده بود.

زن جوان با رد ادعاي همسرش مبني بر پنهان‌كاري و ارتباط با مرد ديگر گفت: من مزاحم تلفني داشتم و اين موضوع را نه‌تنها با شوهرم بلكه با مادر و خواهر او نيز در ميان گذاشته بودم، ولي در كمال تعجب با برخورد سرد آنها روبرو شدم.

وي ادامه داد: در اين مدت تلاش كردم تا به زندگي مشترك برگرديم ولي خانواده آنها منطقي رفتار نكردند و حتي شبي كه به همراه خانواده‌‌ام براي برطرف كردن مشكلات به خانه آنها رفتيم، با حالت زننده‌اي ما را بيرون كردند. يك شب با من براي زمان عقد صحبت كردند و شب بعد هم به من گفتند شما به درد هم نمي‌خوريد.

زن جوان گفت: بعد از آن تا يك هفته شوهر من را در خانه عمه‌اش مخفي كردند و تلفن همراهش را نيز گرفتند تا با من رابطه نداشته باشد ولي من سرانجام او را يافتم.

مرد جوان كه چندان تمايل زيادي براي حرف زدن نداشت، با شنيدن ميزان مهريه گفت: اين تعداد مهريه براي عقد دائم بود و حلقه‌اي كه براي او خريدم قرار شد به عنوان مهريه زمان عقد موقت باشد.

قاضي عموزادي هم در پاسخ به ادعاي مرد گفت: اما در مدرك موجود تعداد 567 سكه به عنوان مهريه تعيين شده است.

زن جوان در پاسخ به ادعاي همسرش گفت: اما من، هم سند و هم فيلم مربوط را در اختيار دارم و هيچ حرفي غير از مهريه ثبت شده در سند مطرح نشده است.

مرد جوان بار ديگر درباره ارتباط همسرش با مردي غريبه گفت: او ادعا مي‌كند كه آن مرد مزاحم بوده است در حالي كه او، نام آن مرد را به نام يك دختر ذخيره كرده و بارها به مدت طولاني با آن مرد حرف زده است.

زن جوان گفت: من با آن مرد قبل از اتمام دوران دبيرستان دوست بودم و بعد از آن ، او به خارج رفت و من ديگر او را نديدم. من بعد از نامزدي با شوهرم، با آن مرد رابطه نداشتم و آخرين باري كه با او حرف زدم شب نامزدي ما بود كه با من تماس گرفت و عنوان كرد كه قصد خواستگاري دارد، اما من به او گفتم كه نامزد دارم.

وي ادامه داد‌: من تمام اين موارد را به خواهر و مادر شوهرم گفتم ولي مادر او به من گفت نبايد تمام گذشته خود را رو كني. ولي بعد از اينكه تصميم به جدايي من و شوهرم گرفتند، عنوان كردند كه من اين موارد را از آنها پنهان كرده بودم.

اين زن با بيان اينكه آنها از ابتدا به من دروغ گفته‌اند، ادامه داد: شوهرم ابتدا به من گفت كه مدرك كارشناسي دارد و ماشين و خانه به نام خودش است، اما بعد از مدتي فهميدم تمام اين حرف‌ها دروغ است. او با دختران بسياري در رابطه بود ولي من تمام اين موارد را به خاطر زندگي و علاقه به شوهرم ناديده گرفتم.

زن جوان گفت: من يك بار شوهرم را با «شكور»، يكي از بازيگران مرد سريال شمس‌العماره مقايسه كردم و به مادر شوهرم گفتم اجازه ندهد پسرش مانند آن بازيگر بي‌مسئوليت شود، كه اين حرف من باعث شد آنها تصميم به جدايي بگيرند. شوهرم به شدت گوش به حرف مادرش است و من در واقع از مادر شوهرم طلاق مي‌گيرم نه شوهرم.

وي افزود: بعد از اين حرف من، مادر شوهرم، پسرش را تحت فشار قرار داد تا بين من و مادرش يكي را انتخاب كند، ‌كه او هم در نهايت مادرش را انتخاب كرد.

با دستور قاضي عموزادي مادر مرد جوان نيز در دادگاه حاضر شد و با بيان اينكه عروس من سابقه اخلاقي خوبي ندارد، گفت: من تنها به شناخت پسرم نسبت به او اطمينان كردم و بدون تحقيق از اين دختر، با اين وصلت موافقت كردم.

وي ادامه داد: اما بعد از نامزدي متوجه شدم كه پسرم من را فريب داده است و عروسم با آن مرد به صورت تلفني رابطه داشته است. او حتي دختر من را هم به بيراهه كشانده است.

پدر زن جوان نيز در دادگاه حضور داشت و با رد ادعاي مادر دامادش درباره عدم تحقيقات گفت: من مدت 30 سال است كه در محله فعلي سكونت دارم و هيچ‌كس از من و خانواده‌ام بي آبرويي نديده است. آنها براي تحقيق به محله ما آمده‌اند و در مورد سابقه اخلاقي هم دادگاه مي‌تواند به عنوان بي‌طرف، هم از دختر من و هم دختر اين خانم تحقيق كند.

بعد از شنيدن اظهارات دو طرف، قاضي عموزادي اعلام نظر درباره اين پرونده را به آينده موكول كرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: