کد خبر: ۱۲۲۸۳
۲۶ آذر ۱۳۸۸ - ۱۶:۲۹
0
سردار احمد وحیدی صبح امروز در گردهمایی روحانیون وزارت دفاع ضمن تقدیر از صبر و بردباری رهبر معظم انقلاب در جریان فتنه اخیر، اظهار داشت: صبر معظم له واقعا حلم حسنی بود و انذارها و تبشيرهاي ايشان موجب شد که بسیاری اصل مساله را بفهمند.
ايلنا: وزير‌‌دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح تاكيد كرد: جمهوري اسلامي بسيار قدرتمند است و اگر دشمنان دست از پا خطا كنند، چنان ضربه‌اي به آنان خواهيم زد كه فراموش نكنند و نفس‌هاي به شمارش افتاده آنها را تا مرز قطع شدن پيش خواهيم برد.

سردار احمد وحیدی صبح امروز در گردهمایی روحانیون وزارت دفاع ضمن تقدیر از صبر و بردباری رهبر معظم انقلاب در جریان فتنه اخیر، اظهار داشت: صبر معظم له واقعا حلم حسنی بود و انذارها و تبشيرهاي ايشان موجب شد که بسیاری اصل مساله را بفهمند.

وی همچنین به پاره‌ای از مسایل و مشکلات موجود در خصوص پذیرش روحانیون در وزارت دفاع اشاره کرد وگفت: مساله پذیرش‌ها در آینده وزارت دفاع اهمیت ویژه‌ای دارد و نسبت به پذیرش کارکنان متعهد و متخصص تاکید داريم.

وزیر دفاع با اشاره به جایگاه عقیدتی وسیاسی در نیروهای نظامی خطاب به روحانیون حاضر در این مراسم تاکید کرد: فضای عمومی وزارت دفاع توسط شما ساخته می‌شود.

وحيدي با بيان اينكه مكتب و فرهنگ عاشورا در انقلاب اسلامي ما جاري است، گفت: اتفاقات جامعه ما نشان مي‌دهد كه نهضت عاشورا همچنان ادامه دارد.

وي خاطرنشان كرد: اتفاقاتي كه در جامعه ما رخ داد خصوصا بعد از انتخابات براي هيچ كس متصور نبود و ما فكر نمي‌كرديم كه اين حوادث اين‌گونه ادامه يابد.

وزير دفاع ادامه داد: البته بايد خدا را شكر بگوييم كه اين اتفاقات ضعف‌هاي درون جامعه را روشن مي‌كند و باعث مي‌شود تا ما براي رفع اين ضعف‌ها اقدام كنيم هر چند گاهي ضعف‌ها براي جامعه گران تمام مي‌شود.

وي گفت: با توجه به شرايط امروز كشورمان خصوصا وضعيت ايران در جهان نبايد اين اتفاقات مي‌افتاد و افراد نبايد اجازه مي‌دادند كه چنين حوادثي به وجود مي‌آمد و اين مسائل نشان مي‌دهد كه مسير گاه آنقدر خطرناك است كه اختلافات كوچك به همراه زاويه گرفتن از ولايت فقيه مي‌تواند انسان را تا رسيدن به جبهه دشمنان قسم خورده انقلاب پيش ببرد.

وزير دفاع ادامه داد: اين حوادث باعث به وجود آمدن نگراني و ناراحتي در جبهه جهاني ضد استعمار كه ايران پرچمدار آن است، شد و حتي در مسير اين جبهه نيز تزلزل‌هايي به وجود آمد كه اينها امري ناپسند و ناخوشايند است.

وحيدي با تاكيد بر اينكه اتفاقات اخير دقيقا در مسير خواست نظام سلطه بود، اظهار داشت: اينكه برخي بر ادامه اين مسير اصرار دارند، خيانت محسوب مي‌شود.

وي همچنين با اشاره به وضعيت كنوني جهان با بيان اينكه امروز ما در يك صلح مسلح به سر مي‌بريم، اظهار داشت: اگر هوشياري و تدابير حكيمانه رهبر معظم انقلاب نبود، دشمنان بارها نظام ما را هدف قرار مي‌دادند.

وزير دفاع با اشاره به برپايي مانورها و رزمايش‌هاي رژيم صهيونيستي و متحدانش در نقاط مختلف جهان گفت: اينها تنها براي از بين بردن حماس در غزه و يا حزب‌الله در لبنان مجهز نمي‌شوند، بلكه هدف اصلي آنها ايران است و ما نبايد لحظه‌اي از دشمن غافل شويم.

وحيدي استقرار سيستم‌هاي ضد موشكي آمريكا در سرزمين‌هاي اشغالي را نيز در همين راستا ارزيابي كرد و گفت: ‌امروز جمهوري اسلامي ايران بزرگترين دشمن كشورهاي استعماري از جمله آمريكا و رژيم نامشروع صهيونيستي است.

وي تاكيد كرد: البته جمهوري اسلامي بسيار قدرتمند است و اگر دشمنان دست از پا خطا كنند، چنان ضربه‌اي به آنان خواهيم زد كه فراموش نكنند و نفس‌هاي به شمارش افتاده آنها را تا مرز قطع شدن پيش خواهيم برد. ولي اينكه عده‌اي در داخل بيايند و شرايطي درست كنند كه كمك به دشمن باشد و بر اين كار اصرار بورزند، خيانت به ملت ايران است.

وزير دفاع با اشاره به بهانه برپايي اين حوادث اظهار داشت: موضوع انتخابات در همه جهان يك تجربه دائمي است و نظامي مستحكم است كه انتقال قدرت در آن با آرامش و در مسير قانون صورت گيرد و در كشور ما هم عليرغم وجود سلايق مختلف همواره اين انتقال به صورت قانوني و آرام صورت مي‌گيرد.

وحيدي ادامه داد: حال بايد پرسيد چرا امروز موضوع انتخابات به يك معضل بايد تبديل شود و چنين حوادثي به وجود بيايد كه با هيچ منطقي قابل توجيه نيست.

وي خاطرنشان كرد: اين موضوع نيازمند بصيرت است و بايد توجه داشته باشيم كه اين لغزش‌ها براي همه ما قابل تصور خواهد بود و بايد به گونه‌اي عمل كنيم كه با شناخت ضعف‌ها و اصلاح خود درمسير حقيقت بمانيم كه اين مهمترين وظيفه امروز ماست.

وحيدي صبر و بردباري رهبر انقلاب در حوادث اخير را يك حلم حسني توصيف كرد و افزود: اين بردباري حكيمانه رهبر انقلاب باعث شد تا برخي افراد فرصت فكر كردن و بازگشت به مسير انقلاب را پيدا كنند.

وحيدي وزارت دفاع يكي از مهمترين كانون‌هاي دفاعي از اساس و قدرت نظام دانست و اظهار داشت: اين مجموعه بايد همواره به انواع زينت‌هاي فكري و معنوي و تخصصي مزين باشد.

وزير دفاع همه دستاوردهاي اين وزارت را ناشي از توجهات امام زمان و اهل بيت دانست و گفت: اگر اين ارتباط نباشد ما نيز پيشرفتي نخواهيم كرد و نخبگان و انديشمندان و حتي كاركنان وزارت دفاع بايد همواره از معرض آسيب‌ها و لغزش‌ها مصون باشند كه اين امر مسئوليت روحانيون شاغل در اين وزارت‌خانه را سنگين‌تر مي‌كند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: