کد خبر: ۱۲۲۰۵
۲۵ آذر ۱۳۸۸ - ۱۵:۱۷
0
تمدن با بیان اینکه جریان فتنه برای محرم، سیاست پاتوق سازی را دنبال می‌کند گفت: می خواهند مسجد ضرار راه بیاندازند اگر کسی با مردم است و عشق امام حسین دارد این چه داستانی که راه انداخته‌اید بروید بین مردم عزاداری کنید آیا درد اسلام و امام حسین این است؟
ايلنا: استاندار تهران گفت: داغ قهرمان شدن را بر دل جريان فتنه می‌گذاریم.

مرتضی تمدن در همایش واکاوی ریشه‌های فتنه بعد از انتخابات با تاکید بر اینکه واکاوی و تحلیل وقایعی که پیرامون ما می‌گذرد باید امری مستمر باشد گفت: در این راستای نیازمند برداشت درست و واقع بینانه از حقایق و وقایعی.هستیم که در اطراف ما است واین کار جزء با هم اندیشی و داشتن اطلاعات درست میسر نیست.

استاندار تهران تاکید کرد: افزایش سطح بصیرت جامعه و بالابردن میزان آگاهی مردم در مقابله با این امواجی که دشمن می‌فرستد و بالابردن مصونیت آحاد جامعه نیازمند کار فرهنگی و ایجاد آگاهی و روشنفکری در جامعه است و مجموعه مسوولان نظام این اعتقاد را ندارند که مهار این جریانات و در هم شکستن فتنه‌ها با توسل به روش‌های امنیتی موثر است.

وی با تاکید بر اینکه رویکرد مسوولان کشور و بالاخص مقام معظم رهبری این است که با روشنگری و با کارعمیق فرهنگی باید به مبارزه با این فتنه شوم پرداخت گفت: باید توجه کنیم که با فراخوانی‌های پیاپی جریان فتنه پس از انتخابات اگر یک منحی از این فراخوان‌ها ترسیم کنیم سیر نزولی داشته است و استراتژی مناسبتی را به عنوان یک پروژه جدیدتعریف کرد.

تمدن ادامه داد: آنها تحلیل غلطی در روز قدس داشتند و حضور مردم رابه جمعیت میلیونی تعبیر کردند و در صورتی که تحلیل واقع بینانه از این مساله این بود که جمعیت بین 25 هزار تا 30 هزار نفر در صحنه بوده‌اند ولی آنها به جمعیت سبز میلیونی تبدیل کرده‌اند برای آن که به طرفداران خود روحیه بدهند.

استاندار تهران با بیان اینکه امروز جنبش سبز تبدیل به جنبش بی سر شده است گفت: امروز بین سران فتنه نیز اختلاف نظرهای بسیار جدی و شدید وجود دارد لذا جریاناتی مثل سلطنت‌ها وگروهک ها از این پوشش در جهت اهداف خوداستفاده می‌کنند.

تمدن در بیان وقایع 16 آذر گفت: در روز 16 آذر بر خلاف این که ما در راستای تمهیدات امنیتی برخی مواقع مجبور بودیم پوشش موبایل را قطع کنیم ولی در این روز این اتفاق نیفتاد یا اگر مجبور بودیم که برخی ایستگاه‌های مترو را تعطيل کنیم ولی در 16 آذر هیچ محدودیتی برای خطوط مترو وجود نداشت ومسیرها واطراف محیط دانشگاه باز بود وهیچ منع رفت وآمدی نبود.

وی ادامه داد: این مساله در حالی است که جریان فتنه برای جبران ناکامی خود در 13 آبان تبلیغات خودرا برای 16 آذر پررنگ کرد و اعلام هفته دانشجو کردند و از یک هفته قبل شروع به فضا سازی و مهیا کردن محیط دانشگاه کردند و علاوه بر فراخوان دانشجویان فراخوان خانواده ها را نیز انجام دادند .

استاندار تهران گفت: معمولا در شورای تامین استان برای تامین امنیت محدودیتي را تعریف می‌کنیم چرا که جریان فتنه به صغیر و کبیر رحم نمی‌کند و مسوولان امنیتی چاره‌ای ندارند که برای حفظ جان مردم این محیط را تعریف کند ولی ما برای 16 آذر این کار را نکردیم شما از خود آنها سوال کنید که حداکثر جمعیتی که به صحنه آمدند چند نفر بودند و این خیال پردازی‌های خام و برای مزاحمت کشور نتیجه‌اش چه شد؟

تمدن با تاکید بر اینکه در 16 آذر تجمع کنندگان 1500 نفر بیشتر نبودند گفت: آنها تنها توانستند کمتر از یک درصد از دانشجویان را بسیج کنند و سوال امروز این است که از کدام پایگاه مردمی حرف می‌زنند؟ و ادعای آنها برای نهضت سبز و کلام دروغینی که بر زبان رانده‌اند کجاست؟

تمدن با بیان اینکه جریان فتنه در روز 16 آذر مفتضح شد گفت: شما حتی تجمعات 17 و 18 آذر را نیز آمار گیری کنید به جز روز گذشته که مجوز رییس دانشگاه را داشتند جمعیت اینها از 500 نفر تجاوز نکرد.

وی ادامه داد: گفتند پاره کردن عکس امام مونتاژ است سوال ما این است که اگر این مساله جعلی است چرا از دیروز تا حالا شبکه‌های خارجی بی بی سی و آمریکا این تصویر را به صحنه واقعی نشان می‌دهد.

استاندار تهران خاطرنشان کرد: با کمال تاسف مجمع روحانیون مبارز که مدعیان سینه چاک امام نیز در آن هستند حاضر نشدند یک بیانیه در محکومیت این رفتارها را بدهند اگر ادعای دروغ ندارید باید این حوادث را محکوم کنید همین تشکل دیروز درخواست راهپیمایی داده است اما راهپیمایی برای چه و برای که؟ آیا می خواهید همین شعارهایی که مطرح می شود را تکرار کنید .

تمدن با بیان اینکه جریان فتنه برای محرم، سیاست پاتوق سازی را دنبال می‌کند گفت: می خواهند مسجد ضرار راه بیاندازند اگر کسی با مردم است و عشق امام حسین دارد این چه داستانی که راه انداخته‌اید بروید بین مردم عزاداری کنید آیا درد اسلام و امام حسین این است؟

وی ادامه داد: اینها می خواهنداز مناسبت‌ها سوء استفاده کنند و به فرموده مقام معظم رهبری تعمدا می‌خواهند خود را حذف کنند. آنها تلاش داشتند که یک پیراهن خونین به دست بیاورند و آن را پیراهن عثمان کنند که به لطف خدا هوشیاری مردم و تیز هوشی دانشجویان انقلابی باعث شد چنین بهانه ای به دست نیاورند.

استاندار تهران خاطرنشان کرد: روش مسوولین نظام در این است که حداکثر مدارا را انجام دهند و تا امروز نیز این کار را کرده‌ایم. ظاهرا آنها می‌خواهند قهرمان شوند ولی ما داغ قهرمان شدن را بر دل آنها می گذاریم لازم نیست آنها را دستگیر کنیم البته آنجا که صبر نظام را لبریز کنند دستگیر می شوند ولی ما حداکثر مدارا را سرلوحه کار خود داریم.

تمدن خاطرنشان کرد: همین طور که تاکنون نمازجمعه سنگر آگاهی بخشی و مسلح کردن به حمایت نظام بوده است باید این روند تربیتی و فرهنگی ادامه پیدا کند.

استاندار تهران ادامه داد: جریان فتنه اصرار دارد مساله فتنه را به شهرستان‌ها بکشاند و امروز تمام تخم مرغ‌های خود را در یک سبد گذاشته‌اند و اتحادیه خود را تهران قرار داده‌اند ولی مردم تهران به آنها تو دهنی زدند اطلاعیه موسوی غروب جمعه و شب 16 آذر منتشر شد و هاشمی نیز با سخنان خود روی آتش، هیزم ریخت ولی دیدید که عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد و به لطف خدا و امام زمان (عج) طومار این جریان پیچیده می شود کافی است هوشیار باشیم و به مسوولیت خود عمل کنیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: