پول نیوز

رییس کمیسیون صنایع مجلس :
کد خبر: ۱۲۱۷۷
۲۵ آذر ۱۳۸۸ - ۱۱:۳۳
0
وزیر صنایع و معادن که به دلیل ثبت اختراع اتاق امن به او اتهام وارد شده بود رای مثبت دادگاه تجدید نظر را به سود خود کسب کرد .
به گزارش خبرنگار پول نیوز از کیش سيدحسين هاشمي امشب در يك نشست خبري اظهار داشت: توريست مي‌تواند با كمترين هزينه بالاترين اشتغال را ايجاد كند، لذا برگزاري نمايشگاه سرمايه‌گذاري مي‌تواند در توسعه صنعت گردشگري مؤثر باشد چرا كه توانمندي استانها در اين نمايشگاهها به نمايش گذاشته مي‌شود لذا در توسعه صنعت گردشگري انتظار مي‌رود كه بانكها ايجاد مشكل نكنند.

وی در خصوص این که کیش به پایگاه وارداتی بدل شده است به خبرنگاران گفت : تا حدودي مي‌پذيريم كه مناطق آزاد تبديل به يك پايگاه وارداتي شده‌اند چرا كه فرهنگ كشور ما يك فرهنگ وارداتي است.

هاشمي در پاسخ سؤالي در خصوص استيضاح وزير صنايع گفت: استيضاح يك بحث عكس‌العملي است و اينكه 60 يا 100 نفر براي استيضاح وزير صنايع و معادن امضا جمع كرده‌اند مطرح نيست چرا كه نماينده مي‌تواند از طريق تذكر سؤال و گفت‌وگو مشكل خود را با وزير حل كند و استيضاح آخرين تركشي است كه بايد استفاده شود ضمن اينكه وزيري كه به تازگي رأي اعتماد گرفته است نبايد بحث استيضاح درباره وي مطرح شود.

وي افزود: كميسيون صنايع از محرابيان حمايت كرده است و اميدوارم كه دوستان و همكاران ما مشكلاتشان را طي نشستي با وزير صنايع حل كنند.

رئيس كميسيون صنايع مجلس گفت: انتقاد كردن اشكالي ندارد اما بايد فرصت كافي به وزير داده شود تا از برنامه اعلام شده خود دفاع كند.

هاشمي افزود: دادگاه تجديدنظر در خصوص طرح اتاق امن به نفع محرابيان رأي داده است و اظهارات طرف شاكي را رد كرده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار
نیازمندیها