کد خبر: ۱۲۱۲۶
۲۴ آذر ۱۳۸۸ - ۱۲:۵۷
0
معلوم است كه دزد از سايه خود هم مي ترسد و پيداست كه «الخائن خائف». وگرنه چرا نامي كه اسباب رسوايي يزيديان و امويان است بايد اسباب هراس طيفي از مدعيان اصلاح طلبي باشد؟
روزنامه کیهان نوشت:

افراطيون مدعي اصلاح طلبي در پي بي آبرويي ناشي از جسارت به ساحت امام خميني در تجمعات ضد انقلابي منسوب به آنها تاكتيك هاي مختلفي را -به اصطلاح- براي فرار به جلو و رد گم كني در پيش گرفته اند.

در انبوه تحليل ها و خبرها و اظهارنظرهايي كه در روزنامه ها و سايت هاي وابسته به طيف مذكور (به انضمام پشتيبانان خارجي آنها از صداي آمريكا و بي بي سي و راديو فردا گرفته تا گويا نيوز و روزنت و راديو زمانه و...) در توجيه و رفع و رجوع رسوايي اخير منتشر مي شود چند ادعا مدام تكرار مي شود كه حاكي از هم آهنگي هم هست.

بخشي از اين عمليات پرحجم رسانه اي ادعا دارد ماجراي اهانت به تصوير حضرت امام در روز 16 آذر، چيزي مانند سناريوي كارناوال عاشوراست كه عليه آقاي خاتمي راه اندازي شد. آنها همچنين ادعا مي كنند پروژه محرم براي تخريب اصلاح طلبان در راه است.

در بخش ديگري از اين عمليات رسانه اي، سايت كلمه (وابسته به موسوي) در كنار بيانيه نوين مجمع روحانيون خواستار برگزاري تجمع براي اثبات وفاداري به حضرت امام و دفاع از ايشان شده اند. بخش سوم اين رفوگري! رسانه اي در اين قالب مطرح مي شود كه پس چرا علاقمندان به انقلاب در جسارت به تصوير رهبر معظم انقلاب، سكوت پيشه كردند و اعتراض ننمودند.

گروه موسوم به مجمع مدرسين و محققين حوزه علميه قم نيز- كه براي موازي سازي در برابر جامعه مدرسين راه اندازي شد اما به اعتبار وضعيت عملكرد مدعيان اصلاح طلبي هرگز جدي گرفته نشد- مليح تر از همه موضع گرفته و به جاي نگراني در برابر اصل هتك حرمت مقدسات، مدعي شده «مردم صنوف جنبش سبز را منسجم تر كنند» (تيتري كه بر پيشاني صفحات و برخي مطالب رسانه هاي ضدانقلاب نظير بي بي سي نشسته است، لابد آن هم در دفاع از امام!)

اما درباره اين دستپاچگي هاي ناشيانه بايد گفت اولاً، حضرات هرگز فيلم ادعايي «كارناوال عاشورا» را ولو در يك نسخه به مراكز امنيتي و اطلاعاتي و مراجع قضايي يا رسانه اي ندادند تا معلوم شود ادعاي مذكور واقعيت نداشته و صرفاً يك جنگ رواني بوده است. اما حضرات در عمل بارها به كارناوال يزيد دامن زدند آنجا كه مكرراً در مطبوعات خود نوشتند «ريخته شدن خون حسين در كربلا نه حاصل جور و جفا و جنايت يزيد كه -نعوذبالله- محصول خشونت طلبي پدر و جد حسين ]عليهم السلام[ بود»، «زيارت عاشورا ]روايت شده از امام محمدباقر عليه السلام[ خيلي خشونت طلبانه است و بايد بخش هايي از آن را حذف و بازنويسي كرد»، «جهاد و شهادت طلبي حاصل عقده هاي... است»، «هر قدر بخواهيم به دموكراسي و آزادي برسيم، بايد امامت را كنار بگذاريم» و...كارناوال دختران بزك كرده و مجالس مختلط رقص وآواز آن هم در ايام شهادت حضرت فاطمه زهرا هم كه امسال مقارن با تبليغات انتخاباتي بود هنوز از ياد نرفته است.

ثانياً ، طبيعي است كه جرياني با اين سوابق، از آمدن نام محرم و موسم سوگواري و تكريم حضرت سيدالشهدا، وحشت كند و براي اين ترس خود ساخته نام «پروژه محرم» انتخاب كند. معلوم است كه دزد از سايه خود هم مي ترسد و پيداست كه «الخائن خائف». وگرنه چرا نامي كه اسباب رسوايي يزيديان و امويان است بايد اسباب هراس طيفي از مدعيان اصلاح طلبي باشد؟

ثالثا شما پس از انتخابات وهيجان كشاندن مردم به كف خيابان بارها فرصت داشتيد دلبستگي خود را به حضرت امام ثابت كنيد. روز قدس و 13 آبان و 16 آذر هم فرصت هاي ديگري بود. آيا حذف اسلام از جمهوري اسلامي يا حذف مرگ بر آمريكا در روز 13 آبان يا حذف مرگ بر اسرائيل و سردادن شعار «نه غزه، نه لبنان» در روز قدس، اثبات همراهي با خط امام بود يا چراغ سبز دوستي به آمريكا و اسرائيل و سلطنت طلبان و تروريست هاي دشمن جمهوري اسلامي؟!

با كفش نماز خواندن و با بطري آب و سيگار و تظاهر به روزه خواري، در روز قدس راهپيمايي كردن را باور كنيم يا سرود گروهك چريك هاي فدايي خلق را در ميتينگ هاي خود پخش كردن را؟ يعني همه اينها نفوذي هاي جمهوري اسلامي براي تخريب وجهه شما بودند؟ پس چرا 6 ماه است سكوت كرده ايد و اعتراض نمي كنيد و حتي همين حالا نمي گوييد آنها ضد انقلابند و از ما جدا؟ چه شده كه به جاي نگراني براي امام و انقلاب، تمام غصه تان اين شده كه صفوف از هم پاشيده سبزها بيش از اين از هم نگسلد و ملت بيش از اين از شما فاصله نگيرد.

رابعا اذعان به جسارت ورشكسته هاي ضد انقلاب عليه جانشين صالح حضرت روح الله كه عذر بدتر از گناه است. شما اعتراف مي كنيد كه در تجمعات منسوب به شما بارها به بزرگترين ميراث و يادگار امام(ولايت فقيه) جسارت شده است. اين هم از سر تصادف است؟ ادعاي خط امام بدون پايبندي به ولايت فقيه، همان مسلماني معاويه و يزيد در عين كينه توزي با حسن و حسين عليهم السلام نيست؟

ده ها از اين پرسش ها مي توان پرسيد اما شايد اظهارات حسن شريعتمداري فرزند سيدكاظم شريعتمداري و عضو مركزيت گروهك منحله جنبش خلق مسلمان كه با لانه جاسوسي آمريكا نيز سر و سر داشت، كفايت بحث بكند. وي كه از طراحان كودتاي ناكام عليه حضرت امام در سال هاي اول انقلاب بود، در مصاحبه با دويچه وله آلمان ضمن حمايت از سبزهاي اصلاح طلب نشان دادن بغض نسبت به حضرت امام(ره)، درباره ادعاي درخواست تجمع و حمايت از امام مي گويد: به نظر من رهبران جنبش با هوشياري با ماجرا برخورد كردند. آنها براي برائت درخواست مجوز راهپيمايي كردند. اغلب سبزها موافق شركت در راهپيمايي براي پشتيباني از آقاي خميني نيستند اما اين را هم مي دانند كه اين ماجرا بحران براي جنبش سبز است، پس شركت مي كنند(!)
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: