کد خبر: ۱۱۹۸۰
۲۲ آذر ۱۳۸۸ - ۱۴:۲۱
0
اين مراسم بدون اخذ مجوز و با حضور حبيبي رياست دانشكده پرديس هنرهاي زيبا، تقي‌زاده معاونت پشتيباني پرديس، حيدري معاونت فرهنگي پرديس و مسئول كل حراست دانشكده پرديس هنر برگزار شد.
جهان: انجمن اسلامي پرديس هنر روز گذشته از ساعت 12:10 الي 14 مراسم غير قانوني را در داخل تالار شهيد آويني دانشكده هنر دانشگاه تهران برگزار كرد.

اين مراسم بدون اخذ مجوز و با حضور حبيبي رياست دانشكده پرديس هنرهاي زيبا، تقي‌زاده معاونت پشتيباني پرديس، حيدري معاونت فرهنگي پرديس و مسئول كل حراست دانشكده پرديس هنر برگزار شد.

در اين مراسم كه به پيشنهاد حبيبي به طرفداران موسوي به تريبون آزاد تبديل شد،‌ شعارهايي عليه نهاد‌هاي انقلابي و مسئولان نظام از سوي طرفداران كانديداي مغلوب انتخابات سر داده شد كه با لبخند اين مسئولان همراه بود.

در ادامه حسين حمديه تحت عنوان دبير انجمن اسلامي به عنوان اولين سخنران پشت تريبون قرار گرفت و به توهين علني به رييس دانشگاه تهران، بسيج دانشجويي و مسئولان نظام پرداخت.

پس از وي حبيبي رياست دانشكده پرديس هنرهاي زيبا با قرار گرفتن در پشت تريبون مجلس ضمن تشكر از حمايت افراد حاضر، دليل استعفاي خود را حمايت از دانشجويان معترض در روزهاي اخير اعلام كرد كه با شعارهاي موهن حاضرين همراه شد.

پس از وي 5 نفر از افرادي كه به گفته دانشجويان چند ساليست دانشگاه تهران را ترك كرده‌اند پشت تريبون قرار گرفته و با هتاكي نسبت به آرمان‌هاي انقلاب و مسئولان در حضور مسئولان پرديس هنرهاي زيبا از فرهاد رهبر خواستند استعفا داده و جاي خود را به زهرا رهنورد بدهد كه با سوت و كف دانشجويان و تاييد مسئولان حاضر در سالن مواجه شدند.

در ادامه مسئول بسيج دانشجويي پرديس دانشكده هنر درخواست كرد تا به پشت تريبون رفته و صحبت كند كه با هتاكي و تمسخر حاميان موسوي مواجه و با سكه مورد اصابت قرار گرفت.

در اين هنگام يكي از دانشجويان دختر محجبه حاضر در جلسه پشت تريبون رفت كه افراد حاضر فرياد زدند دانشجو نيست كه در نهايت اين دختر دانشجو با نشان دادن كارت دانشجويي خود پاسخ طرفداران موسوي را داد، اما آنها در مقابل با پرتاب سكه وي را مورد تمسخر قرار دادند.

در اين لحظه حبيبي رييس مستعفي پرديس كه هنوز استعفايش پذيرفته نشده و از دفتر رياست به جمع دانشجويان پيوسته بود در كنار معاون پشتيباني اش عزت الله تقي زاده با لبخند و تكان دادن دست جمع را همراهي و كارهايشان را تائيد كرد.

پس از تجمع غيرقانوني با حضور رييس پرديس در داخل سالن آمفي تئاتر حاضرين با سر دادن شعارهايي عليه مسئولان نظام به صحن دانشگاه آمده و با در دست داشتن تصاوير منتظري به تجمع پرداختند.

در اين هنگام زهرا رهنورد با حضور در بين دانشجويان معترض، دقايقي براي آنها سخنراني كرده و بلافاصله صحنه را ترك كرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: