کد خبر: ۱۱۸۷۸
۲۱ آذر ۱۳۸۸ - ۰۹:۲۰
0
از آنجا که درهاي خودرو باز بود ماموران به جست وجوي داخل ماشين پرداختند تا اينکه در صندوق عقب ماشين با جسد مردي ميانسال مواجه شدند.
زن جوان به جرمش اعتراف کرد

زن خيانتکاري که براي ازدواج با مرد ديگري شوهرش را به قتل رسانده بود دستگير شد. اين زن متهم است با همکاري مرد مورد علاقه اش شوهرش را خفه و جنازه اش را در صندوق عقب خودرواش مخفي کرده بود.

به گزارش اعتماد ، اواخر سال 85 ماموران پليس شهرستان مرودشت حين عبور از يکي از خيابان هاي اين شهر به يک خودرو که کنار خيابان پارک شده بود مشکوک شدند. از آنجا که درهاي خودرو باز بود ماموران به جست وجوي داخل ماشين پرداختند تا اينکه در صندوق عقب ماشين با جسد مردي ميانسال مواجه شدند.

در بررسي هاي اوليه هيچ گونه آثار بريدگي و خونريزي يا صدمات ناشي از اصابت جسم سخت روي بدن متوفي مشاهده نشد اما از آنجا که اين ماجرا مشکوک به نظر مي رسيد جسد به پزشکي قانوني منتقل شد و کارآگاهان جنايي تحقيقات خود را در اين باره آغاز کردند. همسر متوفي به نام نيره اعلام کرد شوهرش رسول دو روز قبل از اين حادثه از خانه بيرون رفته و از آن زمان او هيچ خبري از شوهرش نداشت. از سويي معاينه هاي اوليه نشان داد رسول بر اثر مصرف زياد مواد مخدر جان باخته است ولي وجود يک خراش روي گردن وي باعث شد بازپرس پرونده دستور معاينه مجدد جنازه را صادر کند.

در عين حال رفتار همسر متوفي مشکوک به نظر مي رسيد و کارآگاهان عقيده داشتند اين زن موضوعي را از آنان مخفي مي کند. چند روز پس از مرگ رسول نتايج دومين معاينه نشان داد او بر اثر خفگي به قتل رسيده است. بنابر اين کارآگاهان براي شناسايي قاتل به تکاپو افتادند. اين بار کارآگاهان به بررسي دقيق زندگي خصوصي مقتول پرداختند. او زندگي ساده يي داشت و تحقيق از اطرافيانش نشان داد با هيچ کس خصومتي نداشت.

در شرايطي که بررسي هاي پليس بدون دستيابي به نتيجه يي ادامه داشت به دست آمدن سرنخي تازه باعث تسريع در روند تحقيقات شد. بررسي دوباره صحنه کشف جسد نشان داد پس از مرگ رسول سوئيچ خودرواش ناپديد شده است.

اين موضوع باعث شد بازپرس پرونده که از قبل به همسر مقتول مظنون بود شگرد تازه يي را براي پي بردن به راز اين ماجرا به کار بگيرد. در حالي که خودرو رسول مقابل خانه اش پارک شده بود گروهي از ماموران در اطراف آن مخفي شدند و با پرتاب سنگ به طرف خودرو سيستم دزدگير اتومبيل را فعال کردند.

نيره قبلاً به ماموران گفته بود خودروي همسرش فقط يک سوئيچ داشت که آن هم گم شده است اما در شرايطي که آژير دزدگير به صدا درآمده بود لحظاتي بعد سيستم دزدگير از کارافتاد. نحوه قطع شدن آژير نشان داد يک نفر از داخل خانه رسول اين کار را کرده است.

بنابر اين ماموران نيره را که درباره سوئيچ ماشين دروغ گفته بود به عنوان مظنون شماره يک در قتل همسرش بازداشت و به پليس آگاهي منتقل کردند. وي در بازجويي هاي اوليه اتهامش را انکار کرد اما سرانجام در اعترافاتي هولناک گفت علاقه يي به شوهرش نداشت و مي خواست با مرد ديگري ازدواج کند.

او گفت؛ «من از چند ماه قبل با مردي به نام سيروس رابطه داشتم و تصميم گرفته بودم با وي ازدواج کنم اما حضور رسول مانع اين اقدام بود. بنابراين با مرد مورد علاقه ام صحبت کردم و تصميم گرفتيم رسول را بکشيم.»وي در مورد چگونگي قتل همسرش گفت؛ «شب حادثه ساعتي قبل از اينکه رسول از سرکار برگردد سيروس به خانه مان آمد و من او را در حمام پنهان کردم. ساعتي بعد با رسيدن شوهرم يک پارچ دوغ که مقدار زيادي داروي بيهوشي داخل آن ريخته بودم به خورد او و بچه هايم دادم و دقايقي بعد آنها بيهوش شدند.

سپس سيروس از حمام بيرون آمد و من يک روسري به دور گلوي شوهرم پيچيدم و آنقدر آن را کشيدم تا رسول خفه شد. بعد از آن با کمک سيروس جنازه رسول را با ماشينش بيرون برديم و آن را در کنار خيابان رها کرديم.» در پي اين اعترافات سيروس نيز بازداشت شد و به همدستي با نيره اقرار کرد. در ادامه رسيدگي به اين پرونده دو متهم صحنه جنايت را بازسازي کردند و با توجه به شواهد و قرائن موجود پرونده آنان با صدور قرار مجرميت و کيفرخواست به دادگاه کيفري استان فارس ارسال شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: