کد خبر: ۱۱۷۹۸۵
۱۴ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۸
0
 پول‌نیوز- بانک ملی نخستین بار در سال 1258 تشکیل شد و بنا به نقل آنچه درباره این بانک مکتوب شده است پس از استقرار مشروطيت هنگامي كه دولت از مجلس شوراي ملي اجازه استقراض خارجي خواست، احساسات ملي كه از وام هاي گذشته و رفتار بانك هاي بيگانه جريحه دار شده بود به هيجان آمد و نمايندگان مردم به منظور قطع نفوذ سياسي و اقتصادي بانك هاي مذكور و در ترميم وضع مالي خزانه ضمن مخالفت با استقراض خارجي تاسيس بانك ملي را خواستار شدند، و جمعي از بازرگانان و صرافان متعهد مشاركت در اين بانك  شدند و در آذرماه 1285 با اعلاني كه مبين احساسات عمومي و علاقه مردم به تاسيس يك بانك اعتباري ملي در ايران بود، انتشار يافت. در حال حاضر بيش از  3271 شعبه فعال در داخل ، 13 شعبه فعال  و 4 سابسيدري در خارج كشور و 180 باجه مشغول بكارند كه باعث شده اين بانك يكي از قوي‏ترين مؤسسات مالي در ايران و حتي در دنيا باشد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز،این بانك در حال حاضر  بالغ بر 40 هزار كارمند دارد. بانک ملی منظور اجراي هر چه صحيح تر قوانين كه با دوصفت  بارز و مهم آن وجه تمايز سيستم بانكداري اسلامي و نظام بانكداري در جهان امروز است تعيين حذف ربا از سيستم بانكي و نظام اقتصادي كشور و استفاده از سرمايه هاي بانك و سپرده هاي مردم به منظور رشد اقتصادي براي محرومين و ايجاد عدالت و قسط در جامعه با تلاش كاركنان معتمد و متخصص خود توانسته است گام هاي موثر و مفيدي را بردارد. بانک ملی امروز با مدیریت جدید عبدالناصر همتی در حال ترمیم زخم‌های پیشین است.

 همتی در آخرین نشست خبری خود گفت: در مدت اين 10 ماه تلاش كرديم تا اقدامات اساسي را در بانك ساماندهي كنيم كه با فرمان مقام معظم رهبري در مورد اقتصاد مقاومتي مصادف شد و ما هم تلاش خود را در اين موضوع گذاشتيم كه تمام برنامه‌ريزي‌هاي بانك در چارچوب منويات معظم له در مورد اقتصاد مقاومتي باشد. اميدواريم اصلاح ساختاري به ويژه اصلاحات مالي كه در بانك در حال انجام است هرچه زودتر نتيجه بدهد زيرا بانك ملي ايران متعلق به همه مردم ايران و سرمايه آن متعلق به دولت است.
اکنون مصاحبه "راه مردم” را با تعدادی از نمایندگان مجلس درباره عملکرد این بانک در دوره جدید مدیریتی خود می‌خوانید.

منصور حقیقت پور:
بانک ملی در پتروشیمی شازند شفاف سازی کرده است
 نماینده نمین و نیر و سرعین گفت: با توجه به شرایط اقتصادی که کشور دارد باید گفت در روزهای گذشته بانک ملی اقدامات مثبتی داشته است. وی تاکید کرد :این بانک در پتروشیمی شازند شفاف سازی کرده است و همچنین در زمینه رانت خواری در بانک  اقدامات مفیدی داشته است.عضو کمیسیون امنیت ملی در خصوص عملکرد مدیر عامل بانک ملی افزود :همتی یک مدیر حرفه ای است و از توانمندی بسیار بالای برخوردار است.
 
دخیل عباس زارع زاده مهریزی :
همتی مردی با تجربه،دلسوز و مدبر است
نماینده مهریزوبافق گفت: بانک ملی دارای سابقه طولانی، واز بانک های خوش نام کشور است که با اجرای برنامه های راهبردی توانسته در راستای به سازی  بانک های دیگر تاثیر بسزایی داشته باشد.
این نماینده تصریح کرد: بانک ملی نقش جهت دهنده دارد و الگویی برای بانک های خصوصی،دولتی و نیمه دولتی است. عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی در خصوص مدیر عامل جدید بانک ملی تصریح کرد: همتی مردی با تجربه،دلسوز و مدبر است که منطبق با قانون فعالیت های اقتصادی خود را انجام می دهد.وی با بیان اینکه دیدگاه های همتی می تواند این بانک را به موفقیت های بیشتری برساند، اشاره کرد: دیدگاه دکتر همتی مبنی بر صرفه جویی است.
 
ابوالقاسم خسروی سهل آبادی
همتی برای موفقیت بیشتردر حوزه بانکی  برنامه بلند مدتی را در نظر دارد
نماینده تربت جام گفت:بانک ملی مجموعه ای اقتصادی با قدمت طولانی است.وی با بیان اینکه از بدو حضور همتی ،شاهد تحولاتی در عملکرد بانک هستیم ،اضافه کرد:تا کنون اقدامات همتی رنگ و بوی حمایت از تولید کننده را داشته است .سهل آبادی در خصوص اینکه ،همتی برای موفقیت بیشتردر حوزه بانکی  برنامه بلند مدتی را در نظر دارد اظهار داشت: این بانک در جهت اعتماد سازی مردم حرکت می کند و به نسبت بانک های دیگر عملکرد موثرتری داشته است.
 
ابراهیم آقا محمدی:
حمایت دکتر همتی از تولید در شهرستان ها یکی از مهمترین اقدامات محسوب می شود
عضو کمیسیون امنیت ملی با بیان اینکه بانک ملی نقش برجسته ای در اقتصاد کشوردارد خاطر نشان کرد: این بانک در گردش تولید و سرمایه گذاری و واگذاری تسهیلات به سرمایه گذارسهم بسزایی دارد،همچنین دارای سپرده گذاری فراوانی توسط مردم است.نماینده خرم آباد مطرح کرد:حمایت دکتر همتی از تولید در شهرستان ها یکی از مهمترین اقدامات محسوب می شود.
 
سید هادی حسینی:
همتی با مدیریت شایسته خود، این بانک را به رشد و شکوفاهی می رساند
نماینده قائمشهربا بیان اینکه بانک ملی چه نقشی در اقتصاد کشور دارد،گفت: بانک ملی آبروی نظام بانکی کشور محسوب می شود.وی افزود:بانک ملی، بانکی قدیمی و مورد اعتماد مردم در سراسر کشور است .عضو کمیسیون صنایع و معدن تصریح کرد:همتی با مدیریت شایسته خود، این بانک را به رشد و شکوفاهی می رساند.
 
محمد صالح جوکار:
بانک ملی نماد بانک دولتی است
نماینده یزد و صدوق بیان کرد:بانک ملی یکی از قدیمی ترین بانک ها کشور محسوب می شود.
عضو کمیسیون امنیت ملی با بیان اینکه این بانک نماد بانک دولتی است اشاره کرد: بانک ملی به نوعی می تواند در راستای شکوفایی اقتصاد حرکت کند.
 
محمد حسن نژاد:
بانک ملی یکی از بزرگترین بانک های دولتی کشور محسوب می شود
 نماینده مرند و جلفا گفت:از آنجایی که دکتر همتی دارای دانش مدیریتی هستند ، بنابراین می توانند به تولیداتی که نیازمند به سرمایه های کلان هستند
مشارکت کنند. این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد:
بانک ملی یکی از بزرگترین بانک های دولتی کشور محسوب می شود.

عبدالوحید فیاضی:
همتی در شرایط فعلی که اقتصاد کشور دارد توانسته اقدامات مفیدی را انجام دهد
نماینده نور و محمودآباد بیان کرد:بانک ملی نسبت به کارکردی که نظام بانکی کشورشاهد آن هستیم   توانسته از عملکرد بهتری برخوردار باشد.عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات به این نکته اشاره کرد که دکتر همتی در شرایط فعلی که اقتصاد کشور دارد توانسته اقدامات مفیدی را انجام دهد.وی مطرح کرد:همتی از توان بسیار بالای مدیریتی برخوردار است بنابراین می تواند شعبات بانک را در سطح کشور افزایش دهد و موفقیت های بیشتری را در کارنامه خود ثبت کند.

 رحمت الله نوروزی:
بانک ملی معتبرترین بانک کشور محسوب می شود
عضو کمیسیون کشاورزی بیان کرد:این بانک یکی از معتبرترین بانک های کشور محسوب می شود که می تواند در سالی که به مدیریت جهادی نامگذاری شده در بحث افزایش تولید،کشاوزری و حوزه گردشگری اقدامات مناسبی را داشته باشد.
 
حجت الله درویش پور:                                              
 همتی در انجام مسئولیت های سنگین موفق خواهد بود
نماینده ایذه و باغملک با توجه به اینکه بانک ملی در سراسر کشور بیشترین شعب را دارد، گفت:همان گونه که به بانک های خصوصی در بخش های مختلف مسئولیت داده می شود،اگر به همتی هم مسئولیت هایی را واگذار کنیم موفق خواهد بود ودر اقتصاد کشور نقش بزرگی را ایفا خواهد کرد.وی در خاتمه بیان کرد:کارهای بانک ملی رضایت بخش و مثبت است.
 
محمد آصفری:
بانک ملی بزرگ ترین بانک جهان اسلام است
نماینده اراک با بیان اینکه بانک ملی دارای سابقه دیرینه ای دارد ،تصریح کرد:تاکنون این بانک دولتی در ارائه تسهیلات به مردم وافزایش سرمایه گذاری در بخش هایی که سبب اشتغال زایی و تولید در سطح جامعه بوده ،عملکرد مثبتی را داشته است.عضو کمیسیون امنیت ملی اضافه کرد:این بانک با اعتماد سازی در نزد مردم به عنوان  بزرگ ترین بانک جهان اسلام شناخته می شود.
 
 جبار کوچکی زاده:
 از همتی سوءاستفاده های مالی ندیده ایم
نماینده رشت با ذکر اینکه این بانک الگوی دیگر بانک های کشور است گفت: سپرده های این بانک زیاد است و مردم و دولت میلیاردها تومان از پول خود را در این بانک قرار می دهند.وی تصریح کرد:این بنگاه اقتصادی مورد اعتماد مردم و همچنین یکی از بهترین بانک های کشور  است.عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در خصوص مدیر کل جدید این بانک دولتی اظهار داشت:با توجه به اینکه همتی سوابق مدیریتی در بیمه وبانک خصوصی دارد ، می توان گفت تاکنون از همتی سوءاستفاده های مالی ندیده ایم و عملکرد خوبی داشته است.
           
عطاالله سلطانی صبور:
بانک ملی باید نقش پر رنگ تری در شکوفاهی اقتصاد کشور داشته باشد
  عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت و گو با خبرنگار ما گفت:در میان بنگاه های اقتصادی کشور،بانک ملی نقش محوری تری دارد.نماینده رزن تصریح کرد:با توجه به اینکه بانک ملی جانشین بانک مرکزی است باید نقش پر رنگ تری در شکوفاهی اقتصاد کشور داشته باشد.
 
حسین گروسی:
همتی توانسته بانک ملی را به سمت تولید هدایت کند
نماینده شهریار گفت: برای اینکه کالای تولید شده را وارد بازار کنیم به مدت زمان بیشتری نیاز داریم،در صورتی که مدت زمان سپری شده برای واردات محصولی بیش از 3 ماه نیست بنابراین بانک ها باید در بحث تولید مشارکت داشته باشند.عضو کمیسیون صنایع و معدن با ذکر اینکه در جلسه ای که در مجلس با حضور رئیس صنعت ،معدن و تجارت ،رئیس کل بانک مرکزی و وزیر اقتصاد و دکتر همتی داشته ایم تاکید کرد: همتی برنامه های دقیقی در جهت تولید دارد.وی اشاره کرد:در این مدت کوتاه دکتر همتی توانسته بانک ملی را به سمت تولید هدایت کند.

 مجید منصوری بیدکانی:
بانک ملی می تواند به رونق اقتصادی کشور کمک کند
این نماینده مجلس خاطر نشان کرد:این بانک می تواند با سیاست های پولی به دولت کمک قابل توجهی کند و کشور را از رکودی که در حال حاضر به آن دچار است خارج و با سیاست های مناسب به رونق اقتصادی کشور کمک زیادی کند.
 
سید عنایت الله هاشمی:
همتی می‌تواند بانک ملی را به موفقیت‌های بیشتری برساند
نماینده مردم سپیدان به این نکته اشاره کرد که یکی از تسهیلاتی که بانک ها به مردم ارائه می دهند وام های مختلف برای مصارف گوناگون است اما بانک در برابر ارائه وام ،سودهای کلان را از مردم دریافت می کنند که پرداختن این سودها خارج از توان مردم است ولی در این راستا بانک ملی اقدامات مفیدی را انجام داده است .وی اضافه کرد:سیاست های کلی که همتی در مباحث مختلف مطرح کرده است می تواند بانک ملی را به موفقیت های بیشتری برساند.
 
سید سعید  زمانیان دهکردی:
همتی می تواند ساختار بانک ملی را ماهیتا به سمت سرمایه گذاری و تولید سوق دهد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه به این نکته اشاره کرد که بانک ملی خدمات خوبی به مردم ارائه می دهد و در مشکلات یاری رسان دولت است.نماینده شهرکرد گفت:بانک ملی می تواند در راستای سیاست پولی دولت حرکت کند.وی با بیان اینکه ساختار بانک ها در کشور از نظر شکلی و ماهیتی باید تغییر پیدا کند ،اظهار داشت:دکتر همتی می تواند ساختار بانک ملی را از لحاظ شکلی در راستای اقتصادی و از نظر ماهیتی به سمت سرمایه گذاری و تولید سوق دهد بنابراین این عملکرد می تواند بانک را نسبت به گذشته موفق تر کند.
 
غلامرضا نوری:
همتی کارنامه قابل قبولی دارد
نماینده بستان آباد گفت:بانک ملی مهمترین و فعال ترین بانک کشور است.عضو کمیسیون کشاورزی تصریح کرد:این بانک دولتی به اقشار ضعیف جامعه که از طرف کمیته امداد معرفی شدند،وام اهدا کرده است و به نوعی خدمات رسانی بیشتری را به مردم ارائه داده است.وی افزود:همتی در سابقه کاری گذشته خود دارای کارنامه قابل قبول و خوبی است.
 
احمد آریایی نژاد:
هر جا سخن از اعتماد است نام بانک ملی می درخشد
نماینده ملایر گفت:بانک ها در شهرستان ها محور بانک ملی حرکت می کنندو این بانک  دارای قدمت طولانی و با کادری مجرب است.عضو کمیسون بهداشت و درمان اظهار داشت:این بانک توانسته است شعار «هر جا سخن از اعتماد است نام بانک ملی می درخشد» را محقق سازد.
 
 ابراهیم نکو:
در شرایط فعلی اقتصادی همتی برنامه های ممتازی در زمینه تولید و اشتغال مطرح کرده است
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس به این نکته اشاره کرد که بانک ملی با توجه به تحریم های شدید اقتصادی توانسته در موضوع سرمایه گذاری در تولید نقش آفرینی مهمی کند.نماینده رباط کریم گفت:در شرایط فعلی اقتصادی همتی برنامه های ممتازی در زمینه تولید و اشتغال مطرح کرده است که می تواند با توان بالای مدیریتی خود برنامه های خود را به جلو ببرد.

محمد جواد کولیوند:
همتی در یک سال گذشته توانسته سیستم بانک ملی را تا حد زیادی اصلاح کند
نماینده کرج بیان کرد:این بانک به سمت سیاست های پولی بانک مرکزی حرکت می کند .وی تصریح کرد:این بانک می تواند سپرده گذاری های که توسط شهروندان در بانک صورت می گیرد  را در مسیر تولید داخلی و رونق اقتصادی کشور استفاده کند.عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی تصریح کرد:این بانک در بحث مسکن مهر واداره مجموعه شرکت های اقتصادی حرکت رو به رشدی داشته است .وی گفت: همتی در یک سال گذشته توانسته سیستم بانک ملی را تا حد زیادی اصلاح کند.

عطاالله حکیمی:
بانک ملی،به عنوان بانک مادر محسوب می شود
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس اشاره کرد:این بانک به عنوان بانک مادر در کشور شناحته شده است و بدیهی است که نتوانیم تاثیرات آن را در اقتصاد کشور کتمان کنیم،بنابراین به عنوان بانک مادر دارای تاثیرات فراوانی است.

محمد حسن دوگانی آغچغلو:
بانک ملی بخش اعظمی از اعتبارات ارزی را تامین می کند
نماینده فسا با بیان اینکه در کشور دارای چند بانک دولتی هستیم اما بانک ملی از مهمترین بانک های دولتی محسوب می شود گفت: این بانک بخش اعظمی از اعتبارات ارزی کشور را تامین می کند بنابراین در بین بانک های خصوصی بعد از بانک مرکزی به عنوان شناخته شده ترین بانک مطرح است.وی تصریح کرد : بیشترین سپرده بانکی کشور در بانک ملی ذخیره شده و این موضوع نشان می دهد که باید از قدرت این بانک در بخش های تولیدی استفاده مدیریت شده ای داشته باشیم.عضو کمیسیون برنامه و بودجه اظهار کرد:همتی با تجربه مدیریت در بخش بانکداری از مدیران مطرح و شناخته شده است بنابراین همتی سرمایه گذاری در بخش تولید را باید در بین اهداف خود داشته باشد.

سید ناصر موسوی لارگانی:
عملکرد همتی به نسبت مدیران گذشته قابل تقدیر است
نماینده فلاورجان گفت:این بانک بزرگ ترین بانک دولتی کشور تلقی می شود که در به وقوع پیوستن مبحث اقتصاد مقاومتی و تولید ملی نقش اساسی دارد.عضو کمیسیون اقتصادی با بیان اینکه در گذشته همتی سوابق مدیریت بیمه ای و بانکی دارد ،اظهار داشت:عملکرد همتی به نسبت مدیران گذشته قابل تقدیر است.

 قاسم عزیزی:
همتی با توان بالای مدیریت خود،بازده شرکت ها را افزایش داده است
 نماینده شازند در گفت و گو با خبرنگار ما با بیان اینکه بانک ملی در شرکت هایی که نیاز به سرمایه هستند سهام دارد، گفت: این بانک توانسته با سرمایه گذاری در این شرکت ها سطح کیفیت تولید محصولات را افزایش دهد.وی افزود:همتی از مدیران کارآمد کشور تلقی می شود که توانسته بر اساس آیین نامه معاملات شرکت،تصمیم هایی را بگیرد که به شفاف سازی این فعالیت اقتصادی کمک کند. عضو کمیسیون برنامه و بودجه بیان کرد:همتی با توان بالای مدیریت خود،بازده شرکت ها را افزایش داده و توانسته تاکنون حقوق سهام داران را تامین کند، همچنین جلوی رانت خواری را در این شرکت ها گرفته است.
 
محمد فیروزی:
همتی فردی صاحب اطلاع در زمینه کاری خود  است
عضو کمیسیون برنامه و بودجه بیان کرد:این بانک طی یک سال گذشته طبق قوانین و مقررات در زمینه بانکداری فعالیت کرده است.وی اضافه کرد:همتی تعامل بیشتری با مردم و تولید کنندگان برقرار کرده است که این ارتباط سبب اعتماد بیشتر مردم و مسئولان به بانک ملی می شود.نماینده گچساران و باشت اظهار داشت: دکتر همتی فردی صاحب اطلاع در زمینه کاری خود و با تحصیلات بالا است. 
 
 محسن علیمردانی:
بانک ملی آرامش را به اقتصاد کشور بازگرداند
نماینده زنجان و طارم با بیان اینکه بانک ملی می تواند تاثیر گذار در اقتصاد کشور باشد،گفت:در یک سال گذشته بانک ملی توانسته آرامش را به اقتصاد کشور بازگرداند.وی تصریح کرد:همتی برنامه های علمی به مجلس ارائه داده است که می تواند اقتصاد را به مدار اصلی خود بازگرداند و نسبت به مدیران قبل متفاوت عمل کرده است.
   
امید کریمیان:
همتی با تجربه مدیریتی خود مشکلات را پشت سر می گذارد
نماینده مریوان و سرآباد با توجه به اینکه بانک ملی در کلان شهرها و روستاهای پرجمعیت دارای شعبات زیادی است، گفت:تعداد بالای شعب می تواند بانک را به صورت خود جوش به سمت تولید و ارائه تسهیلات هدایت کند.عضو کمیسیون اقتصادی تصریح کرد:در این برهه زمانی دکتر همتی با مشکلات جدی در بانک روبه روست که با تجربه مدیریتی خود، مشکلات را حل خواهد کرد.
 

 سید باقر حسینی:
همتی در راستای سالم سازی اقتصاد کشور قدم برداشته است
نماینده زابل و زهک وهیرمند به این نکته اشاره کرد که در دست بانک ها سرمایه وجود دارد بنابراین بانک ها در رونق تولید در سراسر کشور نقش پررنگی دارند.رئیس کمیسیون امنیت ملی با بیان اینکه شرکت پتروشیمی شازند اراک در اختیار بانک ملی است افزود:این شرکت در گذشته توسط افرادی اداره شد که از صلاحیت کافی برخوردار نبودند و به نوعی این شرکت رد انحصار این اشخاص بود و حتی هیچ فضای رقابتی سالمی در اینگونه شرکت ها وجود نداشت.وی تاکید کرد:دکتر همتی درراستی سالم سازی اقتصاد کشور قدم برداشت و جلوی رانت خواری اینگونه شرکت ها را گرفت.این نماینده مجلس افزود:در زمینه حمایت از واحدهای تولید شاهد اقدامات مثبتی از این بانک بودیم .
 
رجب رحمنی:
بانک ملی در سامان دهی نقدینگی به دولت یاری می رساند
عضو کمیسیون برنامه و بودجه با اشاره به اینکه بانک ملی قدیمی ترین و شناخته شده ترین بانک در میان مردم است گفت:شاخصه اصلی بانک اعتماد سازی در بین مردم است. رحمنی بیان کرد:این بنگاه اقتصادی دولتی می تواند با نظارت دقیق بر سپرده گذاری توسط مردم،اعتماد آنها را روزبه روز افزایش دهد.نماینده تاکستان عنوان کرد:بانک ملی در رونق اقتصادی و سامان دهی نقدینگی به دولت یاری می رساند.
 
عزت الله یوسفیان ملا:
همتی در این زمان کوتاه توانسته اقتصاد کشور را به چرخه تولید نزدیکتر کند
عضو کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه طی یک سال گذشته،دکتر همتی به عنوان مدیر کل بانک انتخاب شدند،گفت:همتی در این زمان کوتاه توانسته اقتصاد کشور را به چرخه تولید نزدیکتر کند و خدمات بیشتری به مردم ارائه دهد بنابراین با این زمان کوتاه آثار این خدمات بانکی را به وضوح شاهد هستیم. این نماینده اظهار داشت:از آنجایی که این بانک یکی از بانک های دولتی محسوب می شود می توانیم به نوعی آن را بعد از بانک مرکزی دومین و مهمترین بانک کشور مطرح کنیم.
 
قاسم احمد لاشکی:
نحوه عملکرد همتی را مثبت ارزیابی می کنم
نماینده نوشهر و چالوس بیان کرد:بانک ملی نه تنها خدمات رسان مردم محسوب می شود به نوعی خزانه دولت هم به حساب می آید و دارای سابقه دیرینه و اقدمات خوبی نیز هست .وی افزود :طی ماه های گذشته که دکتر همتی مسئولیت مدیرعامل بانک را برعهده گرفته است کارهای مفیدی انجام داده است و در مجموع نحوه عملکرد همتی را مثبت ارزیابی می کنم.       
 
ناصرعاشوری قلعه رودخانی:
همتی در فعالیت های بیمه ای و بانکی خود عملکرد قابل قبولی داشته است
عضو کمیسیون اقتصادی اظهار داشت:دکتر همتی ،در فعالیت های بیمه ای و بانکی خود عملکرد قابل قبولی داشته است .
وی افزود:بانک ملی به مشتریان خود خدمات مفیدی ارائه می دهد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
نظرسنجی
عملکرد دولت در مواجهه با کرونا را چگونه ارزیابی می کنید؟
افتضاح
تا حدودی مطلوب و موفق
موفق و خوب
مشاهده نظرات
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: