کد خبر: ۱۱۶۹۱
۱۷ آذر ۱۳۸۸ - ۱۴:۱۹
0
دانشجويان انقلابي حاميان موسوي در دانشگاه تهران را در ميان خود محصور كرده و ابتكار عمل از آنان را سلب كرده‌اند.
فارس: دانشجويان انقلابي و ولايي دانشگاه تهران پس از حضور چند دقيقه‌اي حاميان موسوي در مقابل سر در دانشكده فني، مجددا با استفاده از غلبه چندبرابري جمعيت خود نسبت به حاميان موسوي، اين مكان را از آن خود كردند.

ساعت 12:05 امروز تعدادي از حاميان موسوي در دانشگاه تهران با استفاده از خلأ حضور دانشجويان ولايي و انقلابي در صحن دانشگاه به دليل حضور اين دانشجويان در مسجد براي اقامه نماز ظهر و عصر، در مقابل دانشكده فني اين دانشگاه تجمع كرده و شعارهاي "يا حسين ميرحسين "، "بسيجي حيا كن، دانشگاهو رها كن " و ... سردادند.

اما دانشجويان انقلابي پس از بازگشت از نماز جماعت ظهر و عصر در ساعت 12:20 به دليل غلبه چند برابري جمعيت خود همانند روز گذشته توانستند حاميان موسوي را به كنار زده و اين مكان را از آن خود كنند.

اين دانشجويان پس از حضور در مقابل درب دانشكده فني و به اهتزاز درآوردن پرچم‌ ايران و با در دست داشتن عكس‌هايي از امام خميني و رهبر معظم انقلاب، شعارهاي "موسوي، اسرائيل، پيوندتان مبارك "، "الله اكبر "،‌ "مرگ بر مزدور ماهواره‌اي "،‌ "مرگ بر ديكتاتور مخملي " و ... سر مي‌دهند.

تعداد دانشجويان انقلابي حاضر در تجمع حدود 600 نفر و حاميان موسوي 200 است.

×××

دانشجويان انقلابي حاميان موسوي در دانشگاه تهران را در ميان خود محصور كرده و ابتكار عمل از آنان را سلب كرده‌اند.

جمع زيادي از دانشجويان ولايي و انقلابي دانشگاه تهران كه تعدادشان به 700 نفر مي‌رسد، حاميان موسوي را در مقابل دانشكده فني در ميان خود محصور كرده و اجازه ابتكار عمل به آنان نمي‌دهند.

حاميان موسوي كه پس از كنار رفتن از سر در دانشكده فني به دليل حضور پرتعداد دانشجويان انقلابي قصد داشتند به سمت مكان‌هاي ديگر دانشگاه حركت كنند، به دليل قرار گرفتن در محاصره دانشجويان انقلابي موفق به اين كار نشدند.

حاميان موسوي در لحظاتي با ايجاد درگيري قصد عبور دارند كه تا كنون موفق به اين كار نشده‌اند.
حاميان موسوي شعارهاي "مزدور برو گم شو " و شعارهايي عليه بسيج دانشجويي سر مي‌دهند. دانشجويان انقلابي نيز در مقابل شعارهاي "حسين حسين شعار ماست، شهادت افتخار ماست " و "مرگ بر مزدور ماهواره‌اي " سر مي‌دهند.

دانشجويان ولايي و انقلابي در حال هدايت حاميان موسوي به داخل دانشكده فني دانشگاه تهران هستند و اين افراد نتوانسته‌اند تا كنون از محاصره دانشجويان انقلابي بگريزند.

×××

حاميان موسوي در دانشگاه تهران به سمت دانشجويان انقلابي حاضر در اين دانشگاه گاز اشك‌آور پرتاب كردند.

دانشجويان انقلابي و ولايي دانشگاه تهران كه حاميان موسوي را در مقابل دانشكده فني اين دانشگاه در محاصره خود گرفته بودند، نيمي از اين افراد را به داخل دانشكده هدايت كردند.
حاميان موسوي در اين بين شعارهايي عليه بسيج سر دادند كه با شعارهاي "اگر بسيجي نبود، ناموست اينجا نبود " دانشجويان روبرو شدند.

غير از نيمي از حاميان موسوي كه به داخل دانشكده فني هدايت شده‌اند، باقي اين افراد در مقابل دانشكده پراكنده هستند.
آن قسمت از حاميان موسوي كه در داخل دانشكده فني هستند به شكستن شيشه‌هاي اين دانشكده و پرتاب بطري و سنگ به سمت دانشجويان انقلابي روي آورده‌اند.

يكي از حاميان موسوي در خارج از دانشكده نيز به سمت دانشجويان گاز اشك آور پرتاب كرد.
حاميان موسوي با وجود اينكه خود به سمت دانشجويان گاز اشك‌آور پرتاب كرده‌اند، شعارهاي "وحشي برو گم‌ شو " را خطاب به دانشجويان انقلابي سر مي‌دهند!
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: