کد خبر: ۱۱۶۶۲۷
۲۹ تير ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۹
0
برخي از موديان در ارسال اظهارنامه مالياتي به پر کردن اطلاعات هويتي اکتفا کرده و از تکميل قسمت هاي مربوط به اطلاعات درآمد و هزينه خودداري مي کنند که اين گروه از موديان از شرايط توافق بهره مند نمي شوند.
پول‌نیوز - معاون ماليات هاي مستقيم سازمان امور مالياتي کشور،گفت: تکميل اطلاعات درآمد و هزينه در اظهارنامه شرط برخورداري موديان از مزاياي خوداظهاري است.

به گزارش رسانه مالياتي ايران، حسين وکيلي با اشاره به مفاد دستورالعمل خوداظهاري ماليات عملکرد سال 92 صاحبان مشاغل، گفت: طبق توافقنامه سازمان امور مالياتي و شوراي اصناف، مودياني که ماليات آنها زير يک ميليون تومان است ميزان پرداختي آنان نسبت به ماليات قطعي سال 1391، 4درصد افزايش مي يابد و مودياني که ماليات آنها بين 1 ميليون تا 3 ميليون تومان است، 9 درصد افزايش خواهد داشت.

همچنين ماليات بيش از 3 ميليون تومان نيز 14 درصد نسبت به عملکرد سال 91 افزايش مي يابد. وي همچنين با تاکيد بر ضرورت تکميل اطلاعات درآمد و هزينه در اظهارنامه مالياتي، افزود: برخي از موديان در ارسال اظهارنامه مالياتي به پر کردن اطلاعات هويتي اکتفا کرده و از تکميل قسمت هاي مربوط به اطلاعات درآمد و هزينه خودداري مي کنند که اين گروه از موديان از شرايط توافق بهره مند نمي شوند.

معاون ماليات هاي مستقيم سازمان امور مالياتي کشور همچنين با اشاره به اينکه 31 تيرماه آخرين مهلت ارائه اظهارنامه مالياتي است، خاطرنشان کرد: با توجه به اينکه اين فرصت تمديد نمي شود لازم است موديان گرامي در اسرع وقت نسبت به تکميل، ارسال و پرداخت الکترونيکي اظهارنامه مالياتي از طريق سامانه عمليات الکترونيکي موديان به نشاني WWW.TAX.GOV.IR ، اقدام نمايند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
نظرسنجی
عملکرد دولت در مواجهه با کرونا را چگونه ارزیابی می کنید؟
افتضاح
تا حدودی مطلوب و موفق
موفق و خوب
مشاهده نظرات
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: