کد خبر: ۱۱۴۷۸۷
۰۹ تير ۱۳۹۳ - ۰۸:۲۹
0
یک واحد واقع در خیابان پیروزی به قیمت 40 میلیون تومان رهن کامل سپرده شده که معادل پرداختی ماهانه آن یک میلیون و 200 هزار تومان است.
  پول‌نیوز-با شروع فصل جابجایی و داغ شدن بازار آپارتمان‌های کوچک، میانگین اجاره بهای واحدهای 50 متری در کلان‌شهر تهران ماهانه حدود یک میلیون تومان شده است.

عمر این واحدها که با میانگین سنی کمتر از 10 سال در نقاط مختلف تهران لحاظ شده، در پایین‌ترین میزان، ماهانه 850 هزار تومان اجاره بها دارد و در اغلب مناطق تهران به جز شمال شهر، میانگین پرداختی اجاره بهای ماهانه‌اشان حدود یک میلیون و 200 هزار تومان است.

به گزارش ایسنا، با شروع فصل تابستان و افزایش جابجایی مستاجران، بررسی‌ها از بازار مسکن حاکی از آن است که استقبال از اجاره واحدهای کوچک همچنان زیاد است و این در حالی است که قیمت اجاره این واحدها به نسبت واحدهای بزرگتر از قیمت بالاتری برخوردار است.

با برآوردی از قیمت اجاره واحدهای 50 متری در نقاط مختلف شهر تهران می‌توان گفت میانگین قیمتی اجاره این واحدها به صورت ماهانه حدود یک میلیون تومان است.

قیمت اجاره بهای واحدهای 50 متری با عمر زیر 10 سال ساخت در نقاط مختلف تهران به شرح زیر است:

یک واحد واقع در میدان حر همراه با پارکینگ و انباری به قیمت 35 میلیون تومان رهن کامل برای اجاره به بازار معرفی شده که معادل پرداختی ماهانه آن با درنظر گرفتن 30 هزار تومان برای هر یک میلیون تومان ودیعه در بازار مسکن، حدود یک میلیون و 50 هزار تومان می‌شود.

یک واحد واقع در خیابان پیروزی به قیمت 40 میلیون تومان رهن کامل سپرده شده که معادل پرداختی ماهانه آن یک میلیون و 200 هزار تومان است.

یک واحد واقع در شمس‌آباد همراه با انباری به قیمت 42 میلیون تومان رهن کامل داده می‌شود که معادل پرداختی ماهانه آن یک میلیون و 260 هزار تومان است.

یک واحد واقع در خیابان هفت تیر با 20 میلیون تومان پیش و 600 هزار تومان به بازار معرفی شده که معادل پرداختی ماهانه آن یک میلیون و 200 هزار تومان می‌شود.

یک واحد واقع در خیابان امیریه همراه با بالکن به قیمت پنج میلیون تومان پیش و 700 هزار تومان به بازار معرفی شده که معادل پرداختی آن ماهانه 850 هزار تومان است.

یک واحد واقع در خیابان دامپزشکی یک خوابه همراه با پارکینگ و انبارداری به قیمت 43 میلیون تومان رهن داده می‌شود که معادل پرداختی ماهانه آن یک میلیون و 290 هزار تومان است.

یک واحد واقع در خیابان خواجه نظام همراه با انباری به قیمت 30 میلیون تومان رهن داده می‌شود که معادل پرداختی ماهانه آن 900 هزار تومان است.

یک واحد واقع در خیابان اختیاریه جنوبی یک خوابه همراه با پارکینگ و انباری به قیمت پنج میلیون تومان ودیعه و یک میلیون و 500 هزار تومان اجاره ماهانه به بازار معرفی شده که معادل پرداختی ماهانه آن یک میلیون و 650 هزار تومان می‌شود.

یک واحد واقع در خیابان سعات‌آباد، بالای میدان کاج به قیمت 70 میلیون تومان به عنوان رهن کامل معرفی شده که معادل پرداختی ماهانه آن دو میلیون و 100 هزار تومان است.

یک واحد واقع در خیابان دیباجی جنوبی یک خوابه به قیمت 10 میلیون تومان ودیعه و یک میلیون و 250 هزار تومان اجاره ماهانه به بازار معرفی شده که معادل پرداختی ماهانه آن یک میلیون و 550 هزار تومان می‌شود.

یک واحد واقع در خیابان استاد معین همراه با آسانسور و پارکینگ 35 میلیون تومان رهن کامل داده می‌شود که معادل پرداختی ماهانه یک میلیون و 50 هزار تومان است.

یک واحد واقع در خیابان ستارخان خیابان شادمهر به قیمت 14 میلیون تومان پول پیش و 600 هزار تومان برای اجاره به مشاوران املاک سپرده شده که معادل پرداختی ماهانه آن یک میلیون و 20 هزار تومان است.

یک واحد واقع در خیابان سهروردی، اندیشه یک خوابه به قیمت 50 میلیون تومان رهن کامل به بازار معرفی شده که معادل پرداختی ماهانه آن یک میلیون و 500 هزار تومان است.

یک واحد 50 متری واقع در خیابان شریعتی، روبروی پارک کوروش یک خوابه همراه با پارکینگ و آسانسور به قیمت 40 میلیون تومان ودیعه و پرداختی ماهانه 700 هزار تومان برای اجاره به مشاوران املاک منطقه معرفی شده که معادل پرداختی ماهانه آن یک میلیون و 900 هزار تومان می‌شود.

با توجه به کاهش قدرت خرید مردم، واحدهای کوچک برای فروش و اجاره مشتریان خود را حفظ می‌کند.

قیمت اجاره آپارتمان‌های 50 متری کمتر از 10 سال ساخت در نقاط مختلف تهران در قالب جدول:

متراژ منطقه امکانات قیمت (معادل پرداختی ماهانه)
50متر میدان حر پارکینگ و انباری یک میلیون و 50 هزار تومان
50متر خیابان پیروزی - یک میلیون و 200 هزار تومان
50متر خیابان شمس آباد همراه با انباری یک میلیون و 260 هزار تومان
50متر خیابان هفت تیر - یک میلیون و 200 هزار تومان
50متر خیابان امیریه بالکن 850 هزار تومان
50متر خیابان دامپزشکی یک خوابه همراه با پارکینگ و انباری یک میلیون و 290 هزار تومان
50متر خیابان خواجه نظام انباری 900 هزار تومان
50متر خیابان اختیاریه جنوبی یک خوابه همراه با پارکینگ و انباری یک میلیون و 650 هزار تومان
50متر خیابان سعادت آباد، بالای میدان کاج - دو میلیون و 100هزار تومان
50متر خیابان دیباجی جنوبی یک خوابه یک میلیون و 550 هزار تومان
50متر خیابان استاد معین آسانسور و پارکینگ یک میلیون و 50 هزار تومان
50متر خیابان ستارخان، خیابان شادمهر - یک میلیون و 20 هزار تومان
50متر خیابان سهروردی یک خوابه یک میلیون و 500 هزار تومان
50متر خیابان شریعتی یک خوابه همراه با پارکینگ و آسانسور یک میلیون و 900 هزار تومان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
نظرسنجی
عملکرد دولت در مواجهه با کرونا را چگونه ارزیابی می کنید؟
افتضاح
تا حدودی مطلوب و موفق
موفق و خوب
مشاهده نظرات
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: