کد خبر: ۱۱۴۵۷
۱۲ آذر ۱۳۸۸ - ۱۱:۰۴
0
در قسمت بعدي اين تئاتر، دانشجويي كه نقش آرش حجازي را بازي مي‌كرد و چهره خود را با تصوير اين فرد پوشانده بود، نحوه قتل نداآقا سلطان را به يكي از همكارانش توضيح داد.
خبرگزاری فارس، چهارشنبه شب، گزارشی قابل توجه از تجمعی قابل توجه در مقابل سفارت انگلیس منتشر ساخت که عصر چهارشنبه برای استرداد قاتل مرحومه " ندا آقاسلطان" برپا شده بود.

در این گزارش جذاب ، با دو تن از دانشجویان مصاحبه شده و آنها اطلاعات عجیب و قابل تاملی در مورد قاتل ندا، دستور حجاریان برای خون ریزی به پای درخت اصلاحات و مسوولیت ضارب حجاریان (سعید عسکر) به عنوان مسوول ستاد میرحسین موسوی در شهر ری و... به زبان آورده اند که اکثریت قریب به اتفاق مردم از آن بی اطلاع اند.

فارس: دانشجويان عضو اتحاديه‌هاي دانشجويي با تجمع مقابل سفارت انگليس خواستار تحويل آرش حجازي قاتل ندا آقاسلطان به ايران از سوي انگليس و محاكمه وي در دادگاه صالحه شدند.

دانشجويان عضو بسيج دانشجويي، اتحاديه انجمن‌هاي اسلامي دانشجويان مستقل، اتحاديه جامعه اسلامي دانشجويان و دفتر تحكيم وحدت عصر امروز چهارشنبه مقابل سفارت انگليس در تهران تجمع كردند و ضمن اعتراض به ورود نيروهاي انگليسي به آب‌هاي ايران، از دولت انگليس خواستند كه آرش حجازي،‌ قاتل ندا آقاسلطان را به منظور محاكمه در دادگاهي صالحه به ايران تحويل دهد.

در محل تجمع بنر بزرگي با مضمون « از رژيم سلطنتي انگليس مي خواهيم سريعتر آرش حجازي قاتل ندا آقاسلطان را به جمهوري اسلامي ايران مسترد نمايد و عوامل طراحي اين قتل مظلومانه در سازمان مخوف و جهنمي M I6 را براي محاكمه به ايران تحويل دهد.

در اين تجمع كه با حضور چشمگير خبرنگاران رسانه‌هاي داخلي و خارجي برگزار شد،‌ دانشجويان پلاكاردهايي با مضامين «سفارت نژادپرستان در ايران جايي ندارد»،‌ «مرگ بر انگليس»، «13 آبان ديگري در انتظار جاسوسخانه انگليس است»، «بي‌بي‌سي؛ دروغ بسه»، «آرش حجازي خائن را تحويل دهيد»، «بي‌بي‌سي؛ خفه شو»،‌ «استعمار پير،‌ خجالت»، «روباه مكار، آرش حجازي قاتل را تحويل بده»، «دولت آنگلوساكسون برو گمشو» و همچنين تصاوير آرش حجازي با زيرنويس "wanted " را دست داشتند و سه نوجوان كه اين تصاوير آرش حجازي را در دست گرفته بودند، دقايقي عكاسان و تصويربرداران رسانه‌هاي داخلي و خارجي را سرگرم خود كرده بودند.

پس از اينكه دانشجويان تجمع كننده با سر دادن شعارهايي از جمله «الله‌اكبر»، «مرگ بر انگليس»، «مرگ بر آمريكا»، «لانه روباه پير تعطيل بايد گردد»، «سفارت انگليس تعطيل بايد گردد»، اعتراض خود را به نقش داشتن انگليس در حوادث پس از انتخابات، قتل نداآقاسلطان و ورود نيروهاي اين كشور به آب‌هاي ايران اعلام كردند، مهدي طوسي دبير سياسي اتحاديه انجمن‌هاي اسلامي دانشجويان مستقل دانشگاه‌هاي سراسر كشور به روي خودرويي كه جايگاه سخنراني اين مراسم بود، رفت و سخنان خود را با اهداي صلوات به روح ندا آقا سلطان آغاز كرد.

طوسي: قتل آقاسلطان در راستاي تئوري "اصلاحات خون مي‌خواهد " صورت گرفت

طوسي اظهار داشت: حوادث بعد از انتخابات بعضاً شامل حوادث تلخي بود كه قتل خانم ندا آقاسلطان را شايد بتوان يكي از تلخ ترين اين حوادث ناميد؛ حادثه‌اي كه فيلم آن تنها لحظاتي پس از وقوع به صورت گسترده در شبكه جهاني اينترنت منتشر شد و از يك سو موجب تالم خاطر شديد همه ايرانيان در سراسر جهان شد و از سوي ديگر به ابزاري جهت بهره‌برداري سوء بيگانگان مبدل شد.

وي افزود: مسئله‌اي كه پس از مرگ اين دختر جوان همچنان ذهن بسياري از اقشار جامعه را درگير كرده، چگونگي و چرايي وقوع اين حادثه است و سوال مهمتر آنكه چه افراد يا گروه‌هايي و با چه اهدافي بر روي خون پاك اين هم‌وطن موج‌سواري كرده و از آن ذي نفع شدند؟

اين فعال دانشجويي ادامه داد: تا كنون تحليل‌هاي مختلفي از سوي گروه‌هاي مختلف جامعه و همچنين مسئولان و سياسيون بارها و بارها در مورد اين حادثه ناگوار شنيده‌‌ايم، اما متأسفانه هنوز كه هنوز است تمامي افراد مذكور به ابعادي كه تا كنون افشا شده به صورت گسترده و در كنار يكديگر توجه نداشته‌اند و اگر با اندكي تيزهوشي ورود به اين مسئله را براي خود برگزينند، يقيناً زودتر از اين موارد متهم اصلي شناخته مي‌شد.

طوسي تصريح كرد: جداي از هر فرضيه، چيزي كه مهم است ريخته شدن خون يك هموطن بي‌گناه است كه قرباني قدرت‌طلبي عده‌اي قانون‌گريز ماجراجو شده و هم اكنون هم، خون او محملي براي موج‌سواري اين عده و هواداران بيگانه آنان شده است.

وي با اشاره به طراحي ترور خاتمي و موسوي در سال گذشته و ارديبهشت امسال يادآور شد: روزهاي پاياني سال 1387 سيد محمد خاتمي در پي يك اقدام هوشمندانه از سوي مسئولان امنيت فرودگاه اهواز از يك برنامه ترور كه در قالب بمب‌گذاري در هواپيما شكل گرفته بود، جان سالم به در برد و خوشبختانه اقدام شجاعانه و شهادت‌طلبانه يكي از مسئولان امنيت پرواز در كشف بمب مذكور و حمل كردن آن با خود به محوطه‌اي دور از هواپيما پس از فرود اضطراري جان تمامي مسافران آن پرواز و علي‌الخصوص محمد خاتمي را نجات داد، البته پاي فرد مذكور به جهت پرتاب شدن موج حاصل از انفجار اين بمب شكست.

دبير سياسي اتحاديه انجمن‌هاي اسلامي دانشجويان مستقل افزود: چند ماه بعد، پس از ناكامي ترور خاتمي، در ارديبهشت ماه سناريويي ترتيب داده شد تا ميرحسين موسوي كانديداي جريان دوم خرداد ترور شود، برنامه‌ريزي به اين نحو صورت گرفت كه اگر او كشته شد كه شهيد و نمادي براي پيروزي اصلاحات در انتخابات 22 خرداد خواهد بود و اگر هم جان سالم به در برد سناريوي مظلوم‌نمايي كليد خورده و اين ماجرا مبدل به بمبي خبري جهت رأي‌آوري او خواهد شد كه خوشبختانه عمليات مذكور هم با درايت و زيركي نيروهاي امنيتي لو رفته و نقش بر آب شد.

طوسي ادامه داد: تا بدينجاي كار شايد اين نكته در ذهن متبادر شود كه عده‌اي كه بازيگردان اصلي مناسبات و ناآرامي‌‌ها بودند، چندان هم علاقه‌اي به عناصر نمادين و ميداني خود ندارند كه اينگونه جهت ترور شخصيت‌هاي خود برنامه‌ريزي مي‌كنند، كما اينكه سعيد حجاريان كه از او به عنوان جانباز اصلاحات ياد مي‌كنند، توسط سعيد عسگر ترور شد و بر هيچ كسي پوشيده نبود كه سعيد عسگر مسئول ستاد ميرحسين موسوي در منطقه ري تهران بزرگ بود و حجاريان به دستور يك نيروي خودي از جبهه دوم خرداد و توسط يك نيروي خودي مجروح گشت.

وي با بيان اينكه در گوشه‌اي ديگر از واكاوي قتل ندا آقاسلطان به اين نكته مي‌رسيم كه سعيد حجاريان بزرگ تئوريسين‌ جريان رفرميست، ماه‌ها قبل لب به سخن مي‌گشايد و مسئله‌اي را در قالب اينكه "امروز اصلاحات ديگر جانباز نمي‌خواهد بلكه درخت اصلاحات خون مي‌خواهد "، به عنوان يگانه راه نجات جريان شكست خورده انتخابات‌هاي گذشته طرح مي‌كند،‌ خاطرنشان كرد: با استناد و دستورگيري از نظريه حجاريان سناريوهاي ترور، كشته‌سازي، شهيدسازي، 72تن سازي و ... ايجاد مي‌شود و اين موج در ايام و هفته‌هاي بعد از انتخابات تا چند هفته گذشته برنامه‌ريزي‌هاي اساسي خود كه منطبق بر نظريه فوق بود را تا كنون بارها و بارها و در قالب پرونده‌سازي‌ها و سوژه پراكني‌هاي متفاوت ادامه يافت و مشخصاً واكاوي پرونده قتل ندا آقاسلطان بر اساس اين استنادات و انتخاب شخصي با مشخصات و ويژگي‌هاي وي، گمانه‌هايي را بر اينكه پروژه‌اي سازماندهي شده براي قتل او در كار بوده، قوت مي‌بخشد.

اين فعال دانشجويي با بيان اينكه نمونه‌اي مشابه اين فاجعه در انتخابات كشوري ديگر چون ونزوئلا و درست در ايام انتخابات اين كشور و در كودتايي عليه حكومت هوگو چاوز صورت پذيرفت، اظهار داشت: از آنجاكه دولت ونزوئلا، بوليوي، جمهوري اسلامي ايران و... ازجمله دولت‌هايي هستند كه امروز در مقابل جريان قلدر مسلط بر جهان ايستادگي مي‌كنند، كشورهاي استعمارگر وسلطه‌خواه به دنبال برنامه‌ريزي براي تحقق الگوهاي جنگ نرم يا همان انقلاب مخملي در اين حكومت‌ها هستند و كشته شدن افرادي مشابه در زمان‌هاي مشابه در اين كشورها و در راستاي يكي از نسخه هاي "آقاي جين شارپ " در راهبري "انقلاب‌هاي بدون خشونت يا خشونت پرهيز " اقدامي كاملاً سازمان يافته تلقي مي‌شود.

طوسي همچنين گفت: انتخاب يك زن، جوان بودن او، برخورداري از پوششي منطبق بر الگوي مذكور و ديگر ويژگي‌هاي مشترك او با دختر جوان ونزوئلايي كه كشته شدن هر دوي آنها احساسات بسياري از مردم را بر مي‌انگيزاند، نكته‌اي حائز اهميت در پيگيري اغتشاشات مدني و بهانه‌اي براي ضربه ‌زدن به حكومت ‌هاي مذكور به شمار مي‌آيد.

وي با بيان اينكه ندا آقا سلطان از چندي قبل توسط يك دوربين به طور كامل مانيتور مي‌شده، يادآور شد: در قالب تصاويري ‌كه بر روي تلويزيون‌هاي بيگانه منتشر مي‌شد، ندا آقا سلطان در قالب گردش‌هاي دوربين نمايش داده مي‌شود و اين مسئله نشان از مأموريت فردي جهت تحت نظر گرفتن سوژه مذكور مي‌تواند، داشته باشد وگرنه فيلمبردار مذكور يقيناً در فيلم خود افراد اطراف آقا سلطان را ذخيره كرده است و ياراي اين را دارد كه در شناسايي قاتل واقعي او كمك كند.

دبير سياسي اتحاديه انجمن‌هاي اسلامي دانشجويان مستقل با اشاره به بررسي‌هاي بعمل آمده در پزشكي قانوني و مشخص شدن اينكه ندا آقاسلطان با شليك اسلحه‌اي از پشت سر و از فاصله نزديك به قتل رسيده، تأكيد كرد: شناسايي قاتل ندا آقاسلطان از طريق فيلم‌هاي مذكور به راحتي قابل دسترسي است، اما در خصوص اسلحه بكارگرفته شده اين نكته حائز اهميت است كه وي با سلاحي غيرسازماني و با يك اسلحه با كاليبر و مدل كوچك به قتل رسيده كه علاوه بر اين نكته كه هيچ گونه اغتشاش و ناآرامي در روز حادثه در منطقه اميرآباد تهران وجود نداشته و هيچ نيروي نظامي آنجا نبوده و در يك كوچه خلوت و آرام كشته مي‌شود، بايد گفت كه اسلحه‌هاي نيروهاي نظامي جمهوري اسلامي برخلاف اسلحه مذكور غالباً كلاشنيكف و ژ3 و... هستند كه البته در هيچ يك ازفيلم‌هاي منتشره هم نيروي نظامي ديده نشده است كه اگر مي‌شد تا كنون بارها و بارها منتشر مي‌شد.

طوسي با بيان اينكه نكته مهم ديگر در انتشار و فيلم برداري صحنه مذكور است، اضافه كرد: چگونه بعد از شليك گلوله كه هر عقل سليمي پس از شنيدن صداي آن حكم به فرار و اتخاذ مكان امني براي سلامت ديگر افراد مي‌دهد، شاهد اين هستيم كه از سه زاويه متفاوت فيلمي از اين واقعه موجود است و در رسانه‌هاي بيگانه منتشر مي‌شود؟

مگر اينكه دستوري جز تهيه فيلم نداشته باشند و حال انتشار اين فيلم به نفع كداميك از حكومت‌هاي فوق است؟ البته در خصوص پليدي اين افراد مي‌توان به اين مسئله اشاره كرد كه آنها در حالي مشغول به فيلم‌برداري بودند كه يك هم‌وطن ما كه به صورت ناجوانمردانه به او تيراندازي شده بود، در حال جان دادن بود. آيا باز هم هر عقل سليمي بر اين مسئله تأكيد نمي‌كند كه كشته شدن ندا آقاسلطان از نجات دادن جان او بهره‌هاي بيشتري را براي ايادي انگليس و غرب فراهم آورد؟ مرگ ندا براي آنها مهم‌تر بود يا ادامه زندگي او؟ حال پاسخ عقل‌هاي سليم به اين سوال چيست؟ كشتن ندا، جان دادن و فيلم‌برداري از اين صحنه‌هاي دلخراش هدف و برنامه آنها بود يا اينكه نجات دادن جان ندا آقاسلطان؟

وي تأكيد كرد: اما مسئله جدي تر اينكه خبرگزاري صهيونيستي آسوشيتدپرس درست چندماه قبل از آغاز سال 1388 در كوير لوت عمليات و رزمايشي را در آماده‌سازي نيروهاي خبري و خبرنگاران خود كه عده‌اي از فرزندان برخي شخصيت‌هاي سرشناس جريان دوم خرداد هم در آن حضور داشتند، برنامه‌ريزي و اجرا كرده بود و يكي از آموزش‌هاي ويژه در قالب بهره‌بري از موبايل‌هاي ماهواره‌اي و با ذكر اين نكته كه "شما خبرنگاران متصور شويد در ايران هستيد و در ايام انتخابات كشور شما به آشوب كشيده شده و هيچگونه دسترسي به ابزارهاي اطلاع رساني نداريد و بايستي اخبار خود را براي ما مخابره كنيد حال از چه ابزاري بهره مي‌بريد؟ " پايه‌ريزي مي‌شود.

وي ادامه داد: نكته اين مسئله اينجاست كه چگونه است كه در كمتر از 15 دقيقه صحنه ترور آقا سلطان از شبكه سي‌ان‌ان پخش مي‌شود؟ اگر فردي كه اقدام به انتشار فيلم كرده در خوشبينانه‌ترين حالت به كافي‌نتي در نزديكي محل مذكور برود و فيلم مذكور را آپلود كند و براي سي‌ان‌ان ارسال كند و موافقت هم از آنان گرفته شود كه اين فيلم پخش شود، آيا به راستي در كمتر از 15 دقيقه امكان‌پذير است؟ مگر اينكه فرد يا افراد مذكور موبايلي ماهواره‌اي در دست داشته باشند و مأموريتي هماهنگ شده را به انجام رسانده باشند.

اين فعال دانشجويي با اشاره به حضور دو نفر بر سر جنازه ندا آقا سلطان يادآور شد: يك فرد استاد موسيقي اوست كه به اتفاق ندا از كلاس آموزش موسيقي بر مي‌گشتند و اما فرد جوان ديگري با عينك بر سر جنازه او حضور دارد و با دست بر سينه او فشار مي‌دهد، فردي است كه درست 2 روز قبل از قتل ندا از انگلستان كه محل تحصيل او است، به ايران مي‌آيد و يك روز پس از قتل ندا از ايران مي‌رود و جالبتر مي‌شود وقتي بدانيم او "آرش حجازي " مترجم رسمي آثار "پائولو كوئليو " از نويسندگان مشهور و مروجان اصلي تفكرات مسيحي و عرفان‌هاي كاذب است؛ فردي كه ساليان سال از زندگي خود را در زندان و در اعتياد شديد به سر برده است و امروز التقاطات بيشماري در استحاله دين و رواج معرفت‌هاي كاذب و در ايجاد مسائلي چون پلوراليزم ديني، نسبي‌انگاري و ... در آثار او به چشم مي‌خورد.

طوسي تصريح كرد: از حمايت گسترده دولت امريكا از اين نويسنده برزيلي در نشر آثار او در سرتاسر جهان علي‌الخصوص كشورهاي مسلمان در راستاي استحاله از درون دولت‌هايشان كه بگذريم، مسئله اينجاست كه چگونه آرش حجازي تصادفاً در آن لحظه در آن جا حضور مي‌يابد؟ چگونه مي‌شود كه آرش حجازي درست چند روز بعد با بي‌بي‌سي پرشين مصاحبه كرده و استوديو اين شبكه خبري هم حضور مي‌يابد و اين پرونده را ادامه مي‌دهد؟ جالبتر هم مي‌شود وقتي بدانيم مدير و يكي از راه‌اندازان بي بي سي پرشين "رمضانپور " معاون فرهنگي "عطاءالله مهاجراني " وزير فرهنگ و ارشاد دولت محمد خاتمي از آب در مي‌آيد كه درست در بهمن ماه سال گذشته اين شبكه را راه مي‌اندازد، اما زيباتر و از همه مهمتر اينكه آرش قصه مذكور با ابوالفضل فاتح مسئول ستاد رسانه‌اي ميرحسين موسوي كه هم اكنون در انگلستان به سر مي‌برد نيز ديدار داشته است.

وي خاطرنشان كرد: استوديو رسانه‌اي ميرحسين موسوي در ستاد قيطريه آن زماني لو رفت كه خانم‌ها "ع.ب " و "ب.را " نيز براي ضبط برنامه‌اي جهت نشر در بي بي سي پرشين آماده مي‌شدند، در يكي از ساختمان‌‌هاي متعلق به "م.ه " كه هم اكنون به خارج از كشور فرار كرده است، دستگير مي‌شوند، اما فراموش نكنيم كه چگونه است كه اين يگانه مترجم آثار كوئليو چند صباحي است خود به تناقض‌گويي‌هاي بيشماري كه مطابق با صحنه فيلم نيست، در مصاحبه‌هاي مبسوط خود با VOA و BBC افتاده است و ضارب را موتورسواري معرفي مي‌كند كه توسط مردم دستگير شده و مردم لباس‌هاي او را درآورده‌اند و مدعي مي‌شود كارت شناسايي او موجود است؟ كارت شناسايي كه تاكنون نمايش داده نشده است.

اجراي تصويري صحنه واقعي قتل ندا آقاسلطان توسط دانشجويان هنر

صحبت‌هاي طوسي با شعار «مرگ بر بي‌بي‌سي دروغگو»، «مرگ بر رسانه دروغگو» و «حجازي تروريست تحويل بايد گردد» به پايان رسيد و پس از آن نيز، تني چند از دانشجويان رشته تئاتر دانشگاه‌هاي تهران با برگزاري نمايشي در جريان تجمع دانشجويان در مقابل سفارت انگلستان در تهران، صحنه واقعي قتل ندا آقاسلطان را به تصوير كشيدند.

به گزارش فارس، در ابتداي اين تئاتر خياباني يكي از دانشجويان به عنوان مجري شبكه bbc فارسي به ايفاي نقش پرداخت. سپس يكي ديگر از دانشجويان در نقش مامور سازمان جاسوسي انگليس MI6 ماموريت آرش حجازي براي قتل ندا آقا سلطان را تشريح كرد.

وي با دادن مبالغ،‌ اسلحه و بيان نحوه ماموريت آرش حجازي و همچنين دادن بليت رفت و برگشت به ايران، حجازي را براي انجام ماموريت روانه ايران كرد.

در قسمت بعدي اين تئاتر، دانشجويي كه نقش آرش حجازي را بازي مي‌كرد و چهره خود را با تصوير اين فرد پوشانده بود، نحوه قتل نداآقا سلطان را به يكي از همكارانش توضيح داد.

قسمت بعدي اين تئاتر صحنه قتل ندا آقا سلطان بود. آرش حجازي با حضور در كنار نداآقا سلطان وي را عليه جمهوري اسلامي و سر دادن شعار تحريك كرده و وي را به گوشه‌اي از محل قتل راهنمايي مي‌كرد. همكار وي نيز در اين زمينه او را به اين كار تشويق مي‌كرد و بعد از آن نيز هنگامي كه ندا آقا سلطان در حال شعار دادن بود، همكار آرش حجازي از پشت سر وي با اسلحه‌اي كه در پيراهن خود پنهان كرده بود، پشت سر ندا آقا سلطان را مورد هدف گلوله قرار داد و وي را به قتل رساند و بعد از آن سوار بر وسيله نقليه خود، از محل دور شد.

در قسمت بعدي آرش حجازي با حضور در محل قتل با ايجاد سر و صدا و هياهو مردم را به سمت خود و جنازه ندا سوق داد و شروع به سردادن شعارهايي عليه جمهوري اسلامي كرد.

اين تئاتر خياباني نيز با سر دادن شعار از سوي دانشجويان به پايان رسيد؛ «مرگ بر BBC دروغگو»

ندا آقاسلطان نمادي از ظلم‌هاي تاريخي استعمار پير است

پايان بخش تجمع دانشجويان مقابل سفارت انگليس سميه چيتي بود كه به نماينده از دفتر تحكيم وحدت در اين تجمع سخنراني كرد.

چيتي ندا آقا سلطان را نمادي از همه ظلم‌‌هاي تاريخي استعمار پير دانست و اظهار داشت: سال‌هاست كه انگليس تفنگ را به خودي مي‌دهد و ماشه را از دور مي‌چكاند، با اين تفاوت كه اين بار در اذهان عمومي جهان، جرم را به گردن خودمان انداخته است و پهنه استعمار اين كهنه‌كار، نه در ايران كه در هر كجاي منافع و منفعت و حتي در جغرافياي انسان گسترده است.

وي افزود: بي‌بي‌سي كه از قتل مروه محجوب مصري چيزي نگفت، همان رسانه خوب و راستگو! است كه دائم در حمايت از اسرائيل برنامه‌ها دارد؛ همان رسانه‌اي كه دو ماه قبل از انتخابات، بخش فارسي خود را راه‌اندازي كرد و گروهي خبرنگار را در راستاي پوشش خبري آشوب‌هاي بعد از انتخابات ساماندهي كرد؛ همان رسانه‌اي كه به صورت زنده، ورود مأموران اطلاعات ايران را به كانون ارسال خبر بي‌بي‌سي در پارك قيطريه نشان داد؛ همان رسانه‌اي كه از كشته‌شدن 72 نفر، گور دسته جمعي بهشت‌زهرا، قطعه 302 دروغ‌ها گفت.

دبير انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه الزهرا با طرح اين پرسش‌ها كه چرا انگليس، اين كشور خوب و مهربان! كه در مواقع سختي در كنار ما ايستاده و براي كشته‌هاي ما كارناوال تشكيل مي‌دهد، چرا به ما كمك نمي‌كند و آرش حجازي را تحويل نمي‌دهد و چرا هر كسي كه دستي در آشوب داد به لندن و انگليس پناه مي‌برد؟ خطاب به سران انگليس تأكيد كرد: امروز سال 1320 نيست كه بتوانيد قدمي برداريد، چراكه هنوز خون گذشتگانمان در رگ‌هاي من و تمام اين دانشجويان جريان دارد؛ همان‌هايي كه خواب را 444 روز به چشم‌هاي دولت آمريكا حرام كرده‌اند و ما نيز امروز مي‌توانيم نه تنها 444 روز، بلكه تا قيام مهدي(عج) خواب را بر ديدگان شما حرام كنيم.

چيتي سفارت انگليس را طبق توافقات بين‌المللي خاك اين كشور دانست و تأكيد كرد: اما اين سفارت در اصل كشور ما و وطن مااست و باغ قلهك نيز ارثي است كه از اجداد من رسيده و ما نه تنها مي‌توانيم اين خاك را پس بگيريم، بلكه حتي مي‌توانيم در خاك شما نفوذ كنيم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: